X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka ja sie nie wybieram na nowy temacik...
    Mozemy tu ladnie rozpoczac 2019 rok xD
    I nowe tez zajrza...

    Kaga
    Czekam na wiesci :)
    Zycze 2 kreseczek ❤❤❤

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:30

    Konieczynka, Ag1988 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :* myslalam ze do was dolacze na nowo jak dostane okres. Ale niestety mija jutro 60dni od zabiegu i dalej nic :( powoli oswajan sie z mysla ze czekac mnie bedzie kolejny zabieg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa Ania gratuluje ;*

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Oj no dziękuję Wam dziewczyny :* ale niestety to nie pierwszy raz mam jakies cyrki z cyklem i chyba wolę się nie nastawiac bo takie rozczarowania są najbardziej bolesne. :)

    Heh wykonczymy ten temat. Bedziemy go tak dlugo prowadzic az kazda z nas tutaj sie udzielających bedzie w ciazy. <3
    A może jednak beta? :) Na święta byłoby pięknie! ;) ja już dziś miałam w rękach takie malutkie skarpetusie świąteczne w koszyku, ale Mąż mówi- najwyżej kupimy za 2 tygodnie.. Że też musiał taki "rozsądny być"..

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Hej :* myslalam ze do was dolacze na nowo jak dostane okres. Ale niestety mija jutro 60dni od zabiegu i dalej nic :( powoli oswajan sie z mysla ze czekac mnie bedzie kolejny zabieg
    Melunia <3 a konieczny bedzie zabieg? Moze ogranizm musi dojsc do siebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Standardowo jak czytalam to dochodzily dziewczyny miesiac... A mnie juz sie trzeci bedzie zaczynal....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    Standardowo jak czytalam to dochodzily dziewczyny miesiac... A mnie juz sie trzeci bedzie zaczynal....
    A konsultowalas sie z lekarzem?

  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! <3 Nie ma szans żeby Was nadrobić, bo daaaawno mnie tu nie było. W każdym razie tym którym się udało- gratuluję :D
    Przeniosłam się na to fioletowe forum, ale to nie to samo co tutaj :P coś ciekawego mnie ominęło?
    Jutro mam drugą wizytę, pierwszą miałam 10 dni temu, ale było wtedy 5+6 więc nic oprócz pęcherzyka nie było widać, mam nadzieję że jutro już zobaczę <3 ... o ile oczywiście wszystko będzie ok, bo też staram się myśleć o tym narazie neutralnie i się nie cieszyć na zapas. ;) W każdym razie jutro o 8:30 trzymajcie kciuki :D

    Menka888, Daffi, Esti lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    A konsultowalas sie z lekarzem?


    Tak byłam 10dni temu. Powiedział że powinno mi zejść do 0. Miałam robić od razu hcg ale stwierdziła że chwile poczekam żeby nie wydawać tyle kasy i zobacze w tym tygodniu jak to zeszło. Miałam 25. teraz już powinno być 0. Powiedział że mam bardzo nieregularne endometrium i czeka mnie ciężki okres bo dużo się tego nazbierało... czuje że czeka mnie kolejne czyszczenie jak samo nie ruszy :(

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2021, 14:30

    Ag1988 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZESC DZIEWCZYNY! JESTEM NOWICJUSZEM ALE WIDZE ZE JEST TU WIELE POKREWNYCH MI DUSZ. TEZ SIE STARAMY O MALUSZKA DOPIERO trzeci CYKL, W OBECNYM UZYLAM TESTU OWULACYJNEGO CLEAR BLUE I WYSOKIE STEZENIE HORMONU WYPADLO MI NA 23dc zazwyczaj cykle mam 28-32 chociaz trafil sie jeden 38. @ powinna przyjsc za 2dni ale jak znam moje szczescie do nieszczesc to przyjdzie pewnie za 6 i sie rozczaruje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Haha na początku tego cyklu mialam sen, że jechalismy samochodem i jechal z nami niemowlak, który był dzieckiem mojego męża ale nie moim. I rano wkurzona mu o tym mówię a on mi... ze jemu pierwszy raz w zyciu snilo się, ze nosil niemowlaka. xd
    Z beta chyba jeszcze poczekam. Zdarzalo mi sie mieć wydłużone cykle, nie chce sie nakrecac. Poranne skurcze na razie przeszly, okresu nie ma.

    Liczę że na nastepne święta juz wszytkie bedziemy w powiekszonym skladzie. :)

    Melunia trzymaj się :* jestes taka silna. Pamiętaj że po kazdej burzy przychodzi slonce.

    Kaga któreś święta spędzimy w powiększonym składzie, a które to się okażę. Ja ostatnio stwierdziłam, że dopóki nie będziemy mieć Maluszka to będziemy podróżować (wiem, że z Maluchem też można, ale to już bardziej trzeba uważać), także koniec siedzenia, spiny itd.

    Kaga, Esti lubią tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Kaga któreś święta spędzimy w powiększonym składzie, a które to się okażę. Ja ostatnio stwierdziłam, że dopóki nie będziemy mieć Maluszka to będziemy podróżować (wiem, że z Maluchem też można, ale to już bardziej trzeba uważać), także koniec siedzenia, spiny itd.

    O to mi się podoba. :) teraz są tanie loty na południe Europy. Ja tak od roku zachodze w ciąże i boję się planować wyjazdu a w październiku byliśmy na Cyprze i było super. Świat jest piękny. Z dzieckiem też można zwiedzać ale na plażę z winem po zmierzchu nie pójdziesz żeby sprawdzić czy fajnie jest kochać się na plaży. Hihi.
    Korzystajcie. Potem będą rodzinne wakacje.

    Ja w moich nieaktualnych już planach myślałam że te Święta będą z niemowakiem a w ciąży to już na bank. A tu nadal nic.

    Do tego się sama załatwilam i wypiłam polopiryne w trakcie @. Dziś 5dc leje się masakra.

    Ag1988 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    O to mi się podoba. :) teraz są tanie loty na południe Europy. Ja tak od roku zachodze w ciąże i boję się planować wyjazdu a w październiku byliśmy na Cyprze i było super. Świat jest piękny. Z dzieckiem też można zwiedzać ale na plażę z winem po zmierzchu nie pójdziesz żeby sprawdzić czy fajnie jest kochać się na plaży. Hihi.
    Korzystajcie. Potem będą rodzinne wakacje.

    Ja w moich nieaktualnych już planach myślałam że te Święta będą z niemowakiem a w ciąży to już na bank. A tu nadal nic.

    Do tego się sama załatwilam i wypiłam polopiryne w trakcie @. Dziś 5dc leje się masakra.
    Cos w tym chyba jest, ze jak sie zbliża do roku starań, to człowiek troche zmienia podejście. Tak ostatnio sobie uświadomiłam, ze w ciąże to moge zajść za 2 miesiące, za rok albo nawet za kilka lat- i co? Nie pojadę nigdzie, bede wiecznie siedziec i płakać. Nie! Trzeba sie cieszyć ze ma sie obok siebie osobę, z która to dziecko chce sie miec i dbać i ta relacje, bo niestety starania czasem negatywnie wpływają na związek. Takze głowa do gory! A dzis moj ostatni dzien z duphaston, a potem 7 dni czekania... zobaczymy ..

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Cos w tym chyba jest, ze jak sie zbliża do roku starań, to człowiek troche zmienia podejście. Tak ostatnio sobie uświadomiłam, ze w ciąże to moge zajść za 2 miesiące, za rok albo nawet za kilka lat- i co? Nie pojadę nigdzie, bede wiecznie siedziec i płakać. Nie! Trzeba sie cieszyć ze ma sie obok siebie osobę, z która to dziecko chce sie miec i dbać i ta relacje, bo niestety starania czasem negatywnie wpływają na związek. Takze głowa do gory! A dzis moj ostatni dzien z duphaston, a potem 7 dni czekania... zobaczymy ..

    Uwierz lub nie, ale pojawienie sie dziecka też nie koniecznie wpłynie pozytywnie na związek. W moim przypadku po pierwszym porodzie ja miałam taki roller coaster z hormonami, siedziałam sama w domu, bo w mieście nie mamy rodziny, wszyscy w pracy, mąż tez uciekał w prace, a Młody dał nam popalić. Nie był to usmiechnięty bobas z reklam.
    Troche mi zajęło zanim zapragnęłam drugi raz zostać mamą a teraz myślę - głupia na co czekałaś - na menopauzę? :P

    Mój dylemat teraz to co dalej? Doszłam do punktu gdzie nie wiem co teraz. Mąż musi zrobić badanie ale się opiera i nie wiem czy wymyślił że rzuci palenie najpierw żeby odwlec to w czasie. Chyba dam sobie spokój do końca roku, od stycznia pojdziemy do kliniki.

    Tylko czy w tym cyklu łykąc dupka? Niby wyregulował mi cykle. Duphaston lub miositogyn.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    663240fa463621e8med.jpg

    Przedstawiam Wam nasze jedno centymetrowe dziecię :D bardzo słabe zdjęcie zrobił, ale najważniejsze że serducho jest <3

    Kaga, Ag1988, Phia, MissKathy92, Konieczynka, Malwa133, Ania95, Daffi, Esti, Marza89, Kropeczka85, Menka888 lubią tę wiadomość

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    663240fa463621e8med.jpg

    Przedstawiam Wam nasze jedno centymetrowe dziecię :D bardzo słabe zdjęcie zrobił, ale najważniejsze że serducho jest <3
    Jejku!!! Piękności!!! Gratulacje!!!!

    Drobinka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj po 17 mam wizytę u nowego ginekologa już mam przyszykowaną teczkę z badaniami. Jestem ciekawa co zaproponuje czy podejmie jakieś decyzje które przybliża mnie do małego szkraba.

‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ