X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wczoraj napisałam maila z pytaniem o krzywą cukrową i insulinową bo na wizycie zapomniałam i późnym popołudniem lekarz zadzwonił odpowiedzieć mi na pytanie chyba podoba mi się ten lekarz i jego podejście do tematu

    Malwa133 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ania, to dobrze, ze lekarz wzbudził Twoje zaufanie! Oby z leczeniem trafił!

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja się w końcu doczekałam na @. 2 tygodnie spóźnienia co do dnia.
    Teraz skupiam się na sobie a następna szansa będzie na przełomie lutego i marca jak polecę przez pół świata zobaczyć męża.

    Trzymam kciuki, że wszystkie do tej pory będziecie już zafasolkowane :-D

    Pozdrówki serdeczne!

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja się w końcu doczekałam na @. 2 tygodnie spóźnienia co do dnia.
    Teraz skupiam się na sobie a następna szansa będzie na przełomie lutego i marca jak polecę przez pół świata zobaczyć męża.

    Trzymam kciuki, że wszystkie do tej pory będziecie już zafasolkowane :-D

    Pozdrówki serdeczne!
    Oby wtedy sie udalo :*
    Tak to jest z tymi pierwszymi cyklami staran. Moj 1 cs trwal 53 dni! A tak to zawsze 30 co do dnia. Jednak co psychika to psychika :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 14:54

    Esti lubi tę wiadomość

  • OnikaOberlin Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki, jestem tu nowa ale długo już czytam forum, mam problem, dziś jest mój 35 Dzień cyklu okres spóźnia mi się 6 Dzień, co się nie zdarzało, zawsze był te 2 dni wcześniej jak już był nieterminowy, Bola mnie jajniki, jestem ciągle zmęczona, wczoraj robiłam bete i ujemna, ale okresu nadal brak, nie monitoruje owulacji ale widziałam śluz plodny 17 listopada, nie wiem co się dzieje czy mogło być za wcześnie na bete? Mogę mieć nadzieję na dzieciątko póki nie ma okresu ? Dodam że mam 22 lata i od 7 miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnikaOberlin wrote:
    Witam kobietki, jestem tu nowa ale długo już czytam forum, mam problem, dziś jest mój 35 Dzień cyklu okres spóźnia mi się 6 Dzień, co się nie zdarzało, zawsze był te 2 dni wcześniej jak już był nieterminowy, Bola mnie jajniki, jestem ciągle zmęczona, wczoraj robiłam bete i ujemna, ale okresu nadal brak, nie monitoruje owulacji ale widziałam śluz plodny 17 listopada, nie wiem co się dzieje czy mogło być za wcześnie na bete? Mogę mieć nadzieję na dzieciątko póki nie ma okresu ? Dodam że mam 22 lata i od 7 miesięcy staramy się z narzeczonym o dziecko:(
    Niestety po terminie okresu beta z krwi by juz wyszla :(

    OnikaOberlin lubi tę wiadomość

  • OnikaOberlin Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co może się że mną dziać?

  • Esti Autorytet
    Postów: 353 639

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    Oby wtedy sie udalo :*
    Tak to jest z tymi pierwszymi cyklami staran. Moj 1 cs trwal 53 dni! A tak to zawsze 30 co do dnia. Jednak co psychika to psychika :)


    Malwa dziękuję serdecznie za życzenia i info o Twoim pierwszym miesiącu. Racja - psychika nam biednym bardziej przeszkadza, niż pomaga.

    Bardzo się cieszę, że nie jestem sama. Będzie mi się może trochę łatwiej zrelaksować następnym razem :-)

    Niech Ci pięknie rośnie ta cudna fasolka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 16:55

    2019 zdrowy syn - ciąża naturalna

    3 straty - puste jajo x 2 i dodatkowy x
    02.23 - I IVF - 1 blastka z dodatkowym x
    03.03.23 - cykl po stymulacji - ciąża naturalna

    12 dpo beta 27mlU/mL
    16 dpo beta 244 mlU/mL
    18 dpo beta 747 mlU/mL

    oby tym razem dobrze się skończyło <3
  • Daffi Autorytet
    Postów: 6791 5352

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my w szpitalu:(
    Corcia ma od niedzieli taki ostry bol brzucha. Szkoda gadac jak ją w przychodni leczyli.. Sama prywatnie robilam badania krwi i moczu bo wiedzialam ze cos jest nie tak a oni zganiali ze to wirus. Ale ból jest okropny plakala dzień i noc prosząc o pomoc. Nocka w szpitalu byla calkiem super ale od 4 meczyl ja bol brzucha z glodu. Po badaniach zjadla sniadanie i bol się znow pojawil wiec zapewne to zoladek.

    Mikołajowe Wszystkiego najlepszego dla was :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/933b79fb153d.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2018, 11:14

    b2ujp2.png

    30.04.2019 (41+2) Filipek 10 pkt. Apgar, CC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esti nie jestes, poerwsze cykle nieudane sa najtrudniejsze dla kazdej z nas :* dziekuje! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze;)

    Daffi daj znac co to i duzo zdrowka dla córci:*

    Czy nasze staraczki jeszcxe tutaj zagladaja?

    Esti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zaglądają ;) dzis niestety cieżko.. dol totalny..

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja też zaglądam i czytam na bieżąco tylko się nie udzielam :) muszę trochę wyluzować :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wyluzować, bo mozna dostać do głowy..

  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! :) Czytam wpisy z forum na ovufriend od dłuższego czasu, dziś postanowiłam założyć konto i do Was dołączyć :) Staram się z narzeczonym dopiero od 7 cykli (dopiero, bo wiem ile „zafasolkowanie” może zająć). Miesiac w miesiac szukam u siebie objawów i oczywiście znajduje takie urojone

  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucięło mi chyba czesc posta...
    Napisałam jeszcze, ze w zeszłym miesiacu miałam cykl 24 dniowy, a zawsze mam 28... Jak w zegarku. Myslalam, ze to może implantacją, ale już się nie łudzę, bo bol i obfitość niestety typowo małpowa.
    Czekamy na to, co będzie za 7 dni. Może zołza nie przyjdzie :) Oby!
    Powodzenia kochane :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maarti__ wrote:
    Ucięło mi chyba czesc posta...
    Napisałam jeszcze, ze w zeszłym miesiacu miałam cykl 24 dniowy, a zawsze mam 28... Jak w zegarku. Myslalam, ze to może implantacją, ale już się nie łudzę, bo bol i obfitość niestety typowo małpowa.
    Czekamy na to, co będzie za 7 dni. Może zołza nie przyjdzie :) Oby!
    Powodzenia kochane :)
    Witamy :) posty ucina jakcsie wstawi buzke z telefonu gotowa :) powodzenia:)

    maarti__ lubi tę wiadomość

  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa133 wrote:
    Witamy :) posty ucina jakcsie wstawi buzke z telefonu gotowa :) powodzenia:)

    Już się cieszę, ze do Was dołączyłam :) a i widzę, ze Ci się udało! Gratulacje :)

    Sasanka5, Malwa133 lubią tę wiadomość

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ❤️

    Nasza mała waży 923 gramy! ❤️ Straszna wiercipieta w dodatku zaslaniala się rączką ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/31708ed29eaa.jpg

    Przesyłam Wam wiruski ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Ag1988, Applejoy, Daffi, Konieczynka, Esti, MissKathy92, Menka888, Phia, Ewa89_89, madzikow, didi123 lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza- Laurka cudo!!!!! Łapie wiruski ;)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89
    Słodki widok <3

    Daffi
    Zdrówka dla córci!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 14:08

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 965 966 967 968 969 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ