Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • MałaMi24 Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki blackdear żeby wszystko się udało 🙏🙏✊😘

PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤

gann3e3knjx9bwx4.png
  • Klara12 Koleżanka

Wysłany: 5 lutego, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa staramy się z mężem pół roku ale nic nie wychodzi ostatnia miesiączkę miałam 1 stycznia i dalej nie mam a jest 36 dzień cyklu robiłam dziś test ale negatywny 😟 co mam. Już robić brakuje mi siły robiłam badania hormonów Lekar mówi ze ok

• MałaMi24 Autorytet

Wysłany: 5 lutego, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj !Może masz jakąś blokadę :-( nie wiem co Ci poradzić 😔 ja z mężem staram się od maja 2019 nie powiem ile cykli bo moje cykle nie są regularne mam PCOS i niski progesteron. A masz owulacje ?

Wiadomość wyedytowana przez autora 5 lutego, 19:27

PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    Progesteron 21,20

gann3e3knjx9bwx4.png
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 5 lutego, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane 🙂 u mnie smutno! Po poronieniu w grudniu miałam długi cykl! Owulacja wystąpiła w 31dc i ujrzałam dwie kreseczki! Niestety nie utrzymało się! Robiłam bhcg progesteron i tsh! Niestety progesteron stanowczo za niski bo miałam 9.65! Nikt z lekarzy nie mówi aby od owulacji brać duphaston i następnym razem sama będę brała bo u mnie problem z progesteronem i utrzymaniem ciąży! Także dalej walka idzie! A zegar biologiczny cyka 🥰 gorąco was pozdrawiam! Odzywajcie się cały czas! Mała Mi trzymam mocno kciuki ✊❤️

• Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 5 lutego, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Cześć Kochana ☺️
    U mnie od 27.11 zaczęliśmy procedurę InVitro - dziś 70 zastrzyk przygotowujący do stymulacji, który wycisza endometriozę. Nie jest łatwo bo mam objawy najgorszej menopauzy ale po odstawieniu ma minąć. Czekamy obecnie na dokumenty z miasta które maja spłynąć do Kliniki żebyśmy mogli podpisać dokumenty na dofinansowanie i zaczęli właściwa stymulację. Nastrój do ... mega mi cieżko

Trzymam mocno kciuki ✊ ❤️🌹 będzie dobrze myśl pozytywnie 🥰

• MałaMi24 Autorytet

Wysłany: 6 lutego, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża bardzo mi przykro😔 a ile masz lat ?
    Ci lekarze to w ogóle są o kant d*py. Mi żaden nie pomaga. Ciągle to samo starać się starać a co ja k*rwa robie. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce mam nadzieję że będą owoce z moich poświęceń ale warto.
    Też mam niski progesteron i właśnie jestem na duphastonie. @ przypada mi w walentynki może to będzie owoc naszej miłości 😄 mój mąż nawet zaczął czytań jakie powinnam mieć objawy i wczoraj na filmie jak zasnęłam to mówi że to pierwszy objaw senność 😄😄 sam zaczyna mieć paranoję 😄 ale oby to nie była paranoja 🙏🙏🙏

PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    Progesteron 21,20

gann3e3knjx9bwx4.png
  • Róża 1 Ekspertka

Wysłany: 10 lutego, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Róża bardzo mi przykro😔 a ile masz lat ?
    Ci lekarze to w ogóle są o kant d*py. Mi żaden nie pomaga. Ciągle to samo starać się starać a co ja k*rwa robie. Dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce mam nadzieję że będą owoce z moich poświęceń ale warto.
    Też mam niski progesteron i właśnie jestem na duphastonie. @ przypada mi w walentynki może to będzie owoc naszej miłości 😄 mój mąż nawet zaczął czytań jakie powinnam mieć objawy i wczoraj na filmie jak zasnęłam to mówi że to pierwszy objaw senność 😄😄 sam zaczyna mieć paranoję 😄 ale oby to nie była paranoja 🙏🙏🙏

Mam 39 lat tak więc już nie młoda jestem 😂! Niestety 3 poronienia za mną😔 Ale jeszcze do 40 powalczę! Trzymam kciuki za Ciebie niech będzie owocny 🥰❤️🌹🍀

• Krysia91 Znajoma

Wysłany: 13 lutego, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakis czas temu pojawiłam się na tym forum i szybko zniknęłam bo się mega zafiksowałam i stwierdziłam, że to nie ma dalszego sensu...

Chciałabym Wam powiedzieć, że udało się! To dopiero początek, moja sytuacja życiowa odmieniła się o 180* w międzyczasie, ale udało się! Mamy dwie kreski, bhcg 780! Z mojego przypadku wywnioskować można tyle, że na serio trzeba odpuścić, przestać się stresować (u mnie udało się kiedy odpusciłam starania, przestałam zadręczać się pracą i różnymi nirerealnymi targetami, wzięłam męża i wyjechaliśmy na tydzień w ciepłe miejsce).

Trzymajcie proszę kciuki za nas, żeby wszystko było dobrze, ja za Was bezustannie kciukuję!

bebetka.b lubi tę wiadomość

5 CS
    PCOS (?) w trakcie diagnozowania
    Suple: Miovelia NAC/od listopada zmiana na Inofem
    07.2016 utrata ciąży w 12 tygodniu
  • bebetka.b Ekspertka

Wysłany: 13 lutego, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia91 wrote:
    Dziewczyny, jakis czas temu pojawiłam się na tym forum i szybko zniknęłam bo się mega zafiksowałam i stwierdziłam, że to nie ma dalszego sensu...

Chciałabym Wam powiedzieć, że udało się! To dopiero początek, moja sytuacja życiowa odmieniła się o 180* w międzyczasie, ale udało się! Mamy dwie kreski, bhcg 780! Z mojego przypadku wywnioskować można tyle, że na serio trzeba odpuścić, przestać się stresować (u mnie udało się kiedy odpusciłam starania, przestałam zadręczać się pracą i różnymi nirerealnymi targetami, wzięłam męża i wyjechaliśmy na tydzień w ciepłe miejsce).

Trzymajcie proszę kciuki za nas, żeby wszystko było dobrze, ja za Was bezustannie kciukuję!
    Gratulacje!!!!! W którym dniu cyklu robiłaś betę? Bardzo ładny wynik! Ja także zobaczyłam dwie kreseczki ale u mnie niska beta tylko 26.
    Och jak mi się marzy wyjazd w ciepłe miejsce słońce plaża i morze 🤩 ale musieliście mieć cudowny urlop! Gdzie byliście, pochwal się ? 🥰

Maj 2018 - córeczka ❤️
    33 l, mięśniak 5 cm
    10.02. 2020 - test pozytywny! Rośnij kruszynko!
    11.02. 2020 - beta hcg 26
    14.02 2020 - beta hcg 143
  • Anamaya Autorytet

Wysłany: 14 lutego, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Co u Was słychać ?
    Jak tam Róża , Anamaya , Cappuccino Boo , blackdear , Nutka ?
    Wątek upadl ale go odnawiam 😊
    Odezwij się się co u Was❤️
    U mnie pierwszy raz pojawiła się owulacja i jestem w 22 DC czekamy na cud ❤️🙏🙏🙏

Widziałam na innym wątku. U mnie gorący weekend się zapowiada i zobaczymy co będzie.

Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30

Staranie o maluszka- 6cykl
    4 cykl z clostilbegytem
    3 cykl z duphaston
    Miałam owulację!! W Walentynki chcę począć Elżbietkę albo Frania! A najlepiej dwójkę :D
    2c2d182c80c7bc85bb67d0ff47366e4c.png
  • Ewa88 Koleżanka

Wysłany: 16 lutego, 17:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto mi doradzi odnośnie owulacji??? :):)
    Czy tylko potwierdzi ją monitoring cyklu czy może wystarcz badanie hormonów w odpowiednich dniach?

Od tego cyklu zaczynam też mierzenie temperatury i obserwowanie śluzu ale na razie nic mi to nie mówi....

• Anamaya Autorytet

Wysłany: 16 lutego, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:
    Czy tylko potwierdzi ją monitoring cyklu czy może wystarcz badanie hormonów w odpowiednich dniach?

Od tego cyklu zaczynam też mierzenie temperatury i obserwowanie śluzu ale na razie nic mi to nie mówi....

Paski oqulacyjne mogą pomóc stwierdzić owulacje. Ale pewność daje monitoring

Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30

Staranie o maluszka- 6cykl
    4 cykl z clostilbegytem
    3 cykl z duphaston
    Miałam owulację!! W Walentynki chcę począć Elżbietkę albo Frania! A najlepiej dwójkę :D
    2c2d182c80c7bc85bb67d0ff47366e4c.png
  • Shila Koleżanka

Wysłany: 18 lutego, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa88 wrote:

Ja w tym cyklu sprawdzałam owulację po piku LH, czyli badanie z krwi LH i progesteron i eska do ginekolog jaki wynik i czy był pik LH, jeśli był, to owu powinna pojawić się w ciągu 36-48 godzin, Tak mówią :-) ja podchodziłam do inseminacji, więc musieliśmy ocenić dobrze owulację, choć i tak spłatała mi figla i się przesunęła. W każdy razie było mi bliżej jeździć na krew niż na USG.

Starania od końca 2017 roku
    luty 2018 - CP, jajowód zachowany
    marzec 2019 - ciąża biochemiczna, 5 tydzień
    lipiec 2019 - HSG, oba jajowody drożne
    TSH - obecnie 1,5 - spadek z prawie 4, euthyrox 50g
    wszystkie pozostałe hormony w normie, AMH też
    morfologia plemników partnera - 5%, pozostałe parametry dobre
    1 IUI 15.02.2020 - 🙏🤷‍♀️
‹‹ 118 119 120 121 122
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)