X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Paulinaa nie chcę Cię martwić, ale u mnie ostatnio tez tak było. Okres bez żadnych objawów, do tego bardzo skąpy, a zawsze miałam obfite i długie. Już miałam nadzieję, ze może to ciąża, ale niestety nie.

    Demsik, dzięki za miłe słowa. Ja też mam nadzieję, chociaż z cyklu na cykl jest coraz mniejsza.

    marciaa u mnie to samo. Brzuch mnie pobolewa, czuję się wzdęta jak balon. Chyba kolejny cykl starań przed nami :-(

    Dziewczyny, tak się zastanawiam. Od przyszłego tygodnia zaczynam urlop. Jutro lub w piątek powinnam dostać @. Chcę iść do lekarza i nie wiem, czy lepiej poczekać, aż @ się skończy, czy iść w trakcie?

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 20 lipca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya wrote:
    Hejka

    Paulinaa nie chcę Cię martwić, ale u mnie ostatnio tez tak było. Okres bez żadnych objawów, do tego bardzo skąpy, a zawsze miałam obfite i długie. Już miałam nadzieję, ze może to ciąża, ale niestety nie.
    Też tak często mam - jeden dzień góra półtora i plamienia tylko. Nigdy to nie była ciąża. Ale taka widać moje uroda, krótko i tak boleśnie że funkcjonować normalnie się nie da.
    Byłam wczoraj u endo ... wyśmiał mnie jak zapytałam czy moje tsh nie powinno być niższe skoro chce być w ciąży i wszędzie tak piszą. Nie pomogło nawet kłamstwo, że się staram prawie rok. I wiecie co? Tradycyjnie - pani jest młoda, zdrowo, rok starań to nie dużo, trzeba czekać.
    :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 20 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya myślę, że to już od Ciebie zależy. Monitoring wykonuje się na początku cyklu, czyli w pierwszych dniach @.
    marciaa wrote:
    moźe dla męża to też trudne i w ten sposób na to reaguje?

    Wiem, że starsz się jakoś pocieszyć i pokazać drugą stronę. Zdaję sobie sprawę że dla męża może to być trudne, ale jesteśmy małżeństwem już prawie 11lat, potrafię rozpoznać kiedy mu zależy a kiedy nie.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, współczuję bo siła plotki jest ogromna. Ktoś coś powie, drugi powtórzy trzeciemu a ten przekazując czwartemu coś doda i już idzie w świat podkoloryzowana wieść, która potem wraca do głównego bohatera i wprawia go w osłupienie. Człowiek dowiaduje się wtedy zupełnie nowych rzeczy na swój temat.

    Ja odpuszczam starania. Wczoraj okazało się, że mąż ma bakterie w jelicie i antybiotyk przez prawie miesiąc będzie trzeba brać a potem 3miesiace czekać ze staraniami.
    Oczywiście się poryczałam wczoraj. Po prostu jak nie urok to...

    Jutro mamy badanie nasienia, bo już wcześniej był umówiony. Odwoływać nie będziemy i je zrobimy mimo wszystko ale starać się nie powinniśmy. Być może to jest przyczyną naszych niepowodzeń. Kto wie.
    Tak mi było przykro. Czułam taki żal do losu, że kolejne 4 miesiące mogę zapomnieć o dwóch kreskach na teście :(

    Będę do Was zaglądać od czasu do czasu bo mi to weszło w krew ale nic nie wniose od siebie niestety.

    Życzę wszystkim powodzenia i witam nowe koleżanki ;)

    Chava lubi tę wiadomość

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie - nie martw się, przytulam Cię mocno! Co się odwlecze to nie uciecze, zobaczysz, ze jak wyleczycie bakterie to od razu się uda :) Może właśnie po to są te 4 miesiące, żeby po nich udało się od razu...

    zaglądaj koniecznie i pisz co słychać! no i zdrówka dla męża!

    f2w343r82gqzimgw.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie będzie dobrze, i nie zamartwiaj się bo nie warto :-) :-* wszystko się ułoży z czasem, przyjdzie i na Ciebie pora. Będzie w porządku mówię Ci :-) :-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava wrote:
    Koleżanki w sumie nic takiego nie powiedziały, ktoś puścił plotkę więc zaczeły mi gratulować ciąży - rozwaliło mnie to na łopatki. A teraz postawa mojego męża...na początku był jakiś bardziej zaangażowany, bez problemu poszedł na badanie nasienia. Teraz jednak tak się zachowuje jakby to była nie jego sprawa. Jest mi bardzo smutno, a powodów do tego jest wiele.
    Nie wiem czy dam radę się tu udzielać. To trudne...

    Trzymam za Was kciuki, oby Wam się wszystkim udało.

    chava bardzo dobrze cię rozumien, u mnie jest tak samo.jego nasienie jest super wiec sie nie angazuje teraz zupelnie- po co mi monitoring, po co jakies testy owulacyjne, latam z termometrem jak popieprzona!!!dał mi do zrozumienia ze zachowuję się jak gówniara, bo i jeszcze na forum wszystkim rozgaduje co u nas...kłótnia była taka, że zamiast serduszkować bo chata wolna to ja siedziałam w salonie a on w pokoju i pojechal do pracy na popoludnie.i tyle w temacie,

    a to moj test owu z wczoraj

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c847fc65d93.jpg

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie przytulam...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie nie smuć się. Za 4 miesiące będą 2 kreski, zobaczysz!

    Filipek - 09.03.17 :)
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demski ja już bym brała ten wynik za negatywny. Miałam taki sam, a już było po ovu. Z ciekawości zrobiłam za 3 dni i mi znowu wyszły 2 krechy, jedna ciemniejsza.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze mam owu ok 16 dc i pozniej wiec liczę na to, że to dopiero zaczątek ze się organizm szykuje do owu, dzis zrobie kolejny i zobaczymy

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik ja taki wynik miałam od 9dc. Myślałam początkowo, że to pozytyw ale chyba jednak nie. W 16 i 17dc miałam grubą ciemną krechę więc to chyba wtedy było pozytywne. Ovu nie zanzaczyło mi owulacji mimo to.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dc
    url=https://naforum.zapodaj.net/17153f63dc7b.jpg.html]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17153f63dc7b.jpg[/url]

    15dc
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7c7cc1b0879.jpg

    dzisiejszy chyba lepszy?nie mam z testami zbytniego doświadczenia

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z mojego wykresu wynika ze dopiero bedzie owu albo nie bedzie jej wcale

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik te dzisiejszy jak dla mnie 100% pozytywny :)

    Demsik lubi tę wiadomość

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze z tymi testami powinno być tak, że albo sa dwie kreski albo jest jedna i juz. A nie, potem sie człowiek zastanawia nad tym, czy jest pozytywny, czy nie.

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie ale ja mysle, że owu będzie jutro tak czuje;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulać Was dziewczyny mocno.
    Marzymisię to smutne że musisz tyle czekać, wiem jak bardzo pragniesz dzidziusia. Może te problemy są związane z tą bakteria i po wyłączeniu od razu będzie strzał w dziesiątkę. Będę tu dopóki nie zafasolkujesz.

    Demsik uwierz, że wolałabym być tą jedynką którą mąż zlewa. Przykro że to u Ciebie tak wygląda. Znam ten smutek kiedy z serduszkowania nic nie wychodzi - przytulam Cię mocno. Mój mi się przyznał że zlał temat. Dla mnie jest to jasne bo jemu bardziej zależało na dzisziusiu - dziwna odmiana... Odpuszczam bez wyżutów, co miałam wypłacać wypłakałam. Już mam pomysł na życie - grunt to myśleć pozytywnie.

    A Wy dziewczyny fasolkujcie szybko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 16:44

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava nie zostawiaj nas...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie test powinien pokazywać wynik dodatni i tyle. Bez żadnych domysłów.
    Demsik skoro Ty jeszcze prowadzisz wykres to orientujesz się lepiej czy owu będzie :-) :-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ