X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 21 lipca 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    KEJSI też myślałam żeby kupić zioła i zmieszać tylko jakie proporcje


    Znalazłam tylko na stronie interenetowej skład, ale bez proporcji

    Jak znajdę chwilę w pracy to pobuszuję jeszcze, może a nóż widelec coś znajdę :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 21 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja buszuję i nic nie znalazłam ,ale może Tobie się uda:D jak coś to daj znać, napaliłam się na te zioła.

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj macie ta herbatke
    https://www.amazon.com/FertiliTea-Natural-Fertility-Tea-Blend/dp/B0006SFQGO

    Poczytajcie sobie opinie kobiet, jest ich bardzo duzo.

    Kejsi1988 ,jak tylko wstane zobacze sklad tej herbatki na opakowaniu i wam napisze, ale wiem, ze najwieksza robote robi tutaj vitex

    Justi90, na ebay bardzo drogo, ja tutaj kupilam ta herbatke za 18$.

    Marzymisie, klade sie teraz spac, bo u mnie dopiero noc, ale jak wstane to napisze ci co bierze moj maz i co zalecaja nam amerykanscy ginekolodzy.

    W kazdym razie ta herbatka dziala, ciezko mi bylo uwierzyc, a moj maz teraz sam mi przypomina zebym ja pila dwa razy dziennie :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 21 lipca 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej nocy JagodoweLove i czekamy aż wstaniesz:D

    justi
  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całą noc brzuch mnie bolał, dzisiaj od rana tez. Czuję, ze @ lada chwila się pojawi. marciaa a jak tamu Ciebie?

    Co do facetów, powiedziałabym, że mój mąz podchodzi do calej sprawy po prostu bardziej na luzie niż ja. Powiedziałam mu, że idę do lekarza, to w sumie nie zrobiło to na nim dużego wrażenia, powiedział coś w stylu - ok, to idź, zobaczymy, co ci powie. Ale nie odczuwam tego, jako braku zainteresowania.

    Za dwa dni zaczynam urlop. Już nie mogę wysiedzieć w pracy.

    Jutro kończę 30 lat. Dwie kreski na teście byłyby najlepszym prezentem :-)

  • sugarcube Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też pobolewa podbrzusze. Wykres temperatur wygląda jak kolejka górska. :D Ale przez przeziębienie nie sypiam najlepiej, przebudzam się kilka razy nad ranem, więc nie wiem czy te pomiary są wiarygodne. Duphaston jeszcze tylko dziś i jutro, ciekawa jestem jak to będzie z okresem (biorę pierwszy raz), ale plamień póki co nie mam (tfu, tfu, w 3 poprzednich cyklach miałam dziwne 4-5 dniowe plamienia przed miesiączką).
    Reasumując, mam wrażenie, że jednak się nie udało...

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sugarcube wrote:
    Reasumując, mam wrażenie, że jednak się nie udało...

    Oj, ja też mam wrażenie i to duże, że się nie udało.

    Chociaż tyle się naczytałam, że na początku ciąży zdarzają się takie bóle, że gdzies tam w środku, wbrew wszystkiemu mam jakąś cichą nadzieję.

    W ogóle ten cykl jest u mnie jakiś dziwny. Około tygodnia temu miałam typowe objawy PMS, jak zawsze przed @. Wszystko mnie wkurzało, darłam się na męża jak głupia o byle pierdołe, do tego pryszcze. Teraz jakby się wszystko unormowało. Nie ma nerwicy, nie ma pryszczy, tylko ten ból podbrzusza. Już bym kurcze chciała dostać @ i mieć to z głowy, bo się zamęczę tymi domysłami.

  • sugarcube Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya, dokładnie, cicha nadzieja zawsze gdzieś tam siedzi... Też doszukuję się objawów, bo przecież nic nie jest (jeszcze) wykluczone.
    Ale uświadomiłaś mi że, ja też jakoś mało nerwowa jestem jak na ten dzień cyklu. Powinnam już robić awantury o pierdoły. :D

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sugarcube witaj w klubie. Ja zawsze tak około tydzien przed @ zmieniam sie w jakiegos gremlina. Wszystko, dosłownie wszystko mnie wyprowadza z równowagi. Wystarczy, że mąż położy widelec nie w tym miejscu, co trzeba i już się drę. On się do tego przyzwyczaił w sumie. Wczoraj złapałam się na tym, że coś tam zrobił i normalnie to już bym się wściekła a nawet nie zareagowałam. PMS minął, teraz czekam na @.
    Dzisiaj 29dc, także powinna być jutro

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nya, u mnie dziś @

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    nya, u mnie dziś @

    dostałaś dziś?
    Kurcze:-(
    ja jeszcze nie, ale to tylko kwestia czasu, bo czuje sie coraz bardziej "okresowo".

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny następny cykl będzie wasz, zobaczycie :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, wczoraj w nocy miałam brunatny śluz
    a dzis już@
    ale chociaż szybko przyszła

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też już to mówiłam, że wolałabym, żeby już przyszła i będzie spokój. A tak, mimo, że wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że lada chwila będzie @, to w środku cały czas jest nadzieja.
    Trudno, będziemy się dalej starać.
    U mnie to już 9 cykl będzie

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 21 lipca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny czy jest to któraś która mogłaby mi pomóc odnośnie niedoczynności tarczycy... miesiąc temu moja tarczyca zaczęła szaleć przez ponad rok leczenia TSH było w normie nagle wskoczyło powyżej normy i wynosiła 5,5 A ft4 0.8 przy normie 0.93-1.7 zalecono mi zwiększyć dawkę leku na euthyrox 75 i po miesiącu zrobić kolejne wyniki Właśnie odebrałam owy wyniki No i już nic z tego nie rozumiem TSH spadło poniżej normy wynosi 0.223 przy normie 0.270-4.2 co oznaczałoby że większa dawka tabletek zadziałała aż za dobrze jednak Niepokoi mnie wynik ft4 który wcale zbyt dużo się nie poprawił ponieważ wynosi 0.99 przy normie 0.93-1.7 Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego mimo dostarczania większej dawki hormonów ale on się nie poprawił Niepokoi mnie ten wynik ponieważ chciałabym wreszcie zajść w ciążę przez skoki TSH musiałam ten miesiąc w leczeniu odpuścić nie brałam clo ponieważ lekarz chciałabym unormowała sprawy z tarczycą i zobaczymy co za miesiąc No i teraz nie wiem co o tym myśleć Czy kolejny miesiąc będę musiała odpuścić czy co robić Dlaczego to wszystko tak dziwnie skacze nie mam już sił na to.

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa, przykro mi. Jedyny mały plusik to fakt, że nie przyszła z opóźnieniem.

    Niki, niestety nie pomogę.

    Nya, sugarcube, trzymam kciuki.

    Gakin, jak widzisz, ładnie Ci owulke zaznaczył ;)

    Dziewczyny, czy Wy też miałyście takiego stracha przed wynikami badania nasienia Waszych mężczyzn?
    Mnie to stresuje, wiem że mój ma te grzybki w jelitach i że to może wpływać na nasienie ale mam już takie czarne myśli...
    Mam przeczucie, że czekają nas ciężkie chwile a szczególnie mnie bo jak to kobieta przeżywam bardziej..

    A nasze ciężarne czemu sie nie odzywają?

    Chava, małpiszon się pojawił?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejsi1988, sprawdzilam i jest to dokladnie ten sam sklad ktory podalas. Z tej samej serii co herbatka mozna kupic tez tabletki, podobno rownie skuteczne.

    Marzymisie, jesli chodzi o poprawe nasienia to tutaj popularne sa tabletki FertilAid for men oraz MotilityBoost for men
    http://www.fairhavenhealth.com/motilityboost.html?cmp=froogle&kw=motilityboost&utm_source=GoogleShopping&utm_medium=CSE&utm_campaign=motilityboost&gclid=CPij-Z6Mhc4CFQtqfgodQZsFxw

    Oprocz takich suplementow, na poprawe nasienia bardzo dobrze dziala awokado oraz szparagi.


    Popularny rowniez jest Pree seed. Slyszalam opinie, ze pomagal kobietom i szybko zachodzily w ciaze. To dla tych, ktore maja problemy ze sluzem. Nie wiem czy uzywacie aplikacji do monitorowania cyklu, ale polecam ovia fertility, jest swietna naprawde.


    Dzisiaj mam owulacje, czuje to, ale lekarz powiedzial, zeby zaczac starac sie od nowa po pierwszej miesiaczce.
    Takze dzialam za kilka tygodni, zobaczymy czy herbatka znowu pomoze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, zapomnialam jeszcze dodac, ze jest rowniez herbatka fertilitea dla mezczyzn :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie, no niestety :(
    ja to jakoś czułam że nic z tego chociaż bardzo chciałam bo to byłby cudowny prezent na rocznicę...
    ale mąż chyba miał nadzieję.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 21 lipca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodoweLove a tą herbatę pije się przez cały cykl? 2 filiżanki dziennie,zaparzone z jednej łyżeczki ziół?

    justi
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ