X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodoweLove witam. Fajne ciekawostki podajesz.

    Marciaa szkoda że się nie udało. Będę trzymać kciuki aby następny cykl był Twój.

    Marzymisie przyznam że ja się nie stresowałam jeśli chodzi o wyniki nasienia, prędzej mąż.
    Małpiszon nie przyszedł, liczę że się może coś rozkręcić w przyszłym tygodniu jak odstąpię duphaston.

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę nie smucic, teraz nie poszło, uda się następnym razem. Nowy cykl, nowe przyjemne starania ;-) :-*

    A u mnie bez zmian, powoli idzie wszystko do przodu. Czekam teraz na wizytę w sierpniu ;-) trochę mam lenia przez tą pogodę, ale córka nie pozwala mi się nudzić :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2016, 21:33

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 21 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupię wiesiołka bo coś mój śluz był gorszy w tym miesiącu a od siemienia mnie odrzuca.
    Kiedyś jadłam ziarna z jogurtem ale gluta nie mogłam pić.

    Trzeba próbować i już :-)
    i mieć nadzieję, że nie ma żadnych przeciwskazań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 03:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi90, tak dokladnie jak piszesz:) sprawdzalas moze czy dostaniecie herbatke w Polsce?

    Chava, milo mi:) ja sie staralam o dzidziusia 9 miesiecy, wiec juz wszystkie tutejsze cuda, wspomagacze znam. Wyniki badan super moje i meza, a w ciaze nie zachodzilismy. Po miesiacu od picia zaszlam, ale niestety poronilam:( Teraz zaczynam od nowa wszystko i oby znowu sie udalo. Trzeba miec nadzieje.

    Marcia, na sluz dobry jest conceive plus albo pre seed. Nie uzywalam jeszcze, ale slyszalam dobre opinie. Po fertilitea rowniez poprawil mi sie sluz zdecydowanie.

    Chava lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś odczuwam moc wiesiołka i akurat mnie to nie cieszy chwilowo bo nieprzygotowana byłam na to a jestem w pracy :/
    Także działa, ojjj działa.

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 22 lipca 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Ja dziś odczuwam moc wiesiołka i akurat mnie to nie cieszy chwilowo bo nieprzygotowana byłam na to a jestem w pracy :/
    Także działa, ojjj działa.
    Zazdroszczę bo ja pije wiesiołka i siemie i niestety śluzu może jest trochę więcej w środku ale nic poza tym:/

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mnie nie zadziałał w pierwszym cyklu pamiętam. Nie odczułam poprawy wtedy.
    Teraz juz za każdym razem jest ok. To mój trzeci cykl z wiesiołkiem.
    6 tabletek dziennie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 09:00

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodoweLove wrote:
    Nie wiem czy uzywacie aplikacji do monitorowania cyklu, ale polecam ovia fertility, jest swietna naprawde.
    Drugi cykl próbuje ale jednak wole OF ;)

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Na mnie nie zadziałał w pierwszym cyklu pamiętam. Nie odczułam poprawy wtedy.
    Teraz juz za każdym razem jest ok. To mój trzeci cykl z wiesiołkiem.
    6 tabletek dziennie
    Może masz rację nastawiłam się że efekty będą od razu bo niektóre dziewczyny pisały że już po kilku dniach widziały polepszenie śluzu tylko że u mnie jest taki problem że ja od bardzo dawna nie miałam śluzu dopiero zaczynam po wracać do normy może u mnie to potrwa dłużej Tylko że ja nie biorę tabletek a piję dużą łyżkę dziennie oleju z wiesiołka do tego zalewam 2 łyżeczki mielonego i to piję a czasami jeszcze dodaję nie Mielone siemię do płatek i innych rzeczy

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 22 lipca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś próbowałam pić siemię ale nie dałam rady :)
    A tak z innej beczki, miałyście tak żeby po owulacji bolał was jajnik? Mnie dzisiaj tak ciągnie że coś okropnego.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 22 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak. Kilka dni po

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 22 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 dc, od trzech dni boli mnie brzuch, zwłaszcza w nocy. @ na razie nie ma. Chcoiaż wolałabym, zeby już przyszła.

    marciaa ja miałam nadzieję, że na urodziny będe miała super prezent w postaci dwóch kresek, ale nawet nie robie testu, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że lada moment będzie@

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 22 lipca 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JagodoweLove szukałam czy w Polsce jest ta herbata, ale nic nie znalazłam więc kupuje dzisiaj zioła jak uda mi się znaleźć i sama zmieszam:) Dzięki za pomoc:*

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi90, nie ma za co :) :* Jakby nie udalo Ci sie znalezc to daj znac, moze moglabym Ci ja jakos przeslac :)
    Dam znac we wrzesniu czy znowu zadziala i sie udalo, oby!:)

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 22 lipca 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Nowe i Stare Staraczki :)

    Przez tydzień byłam odcięta od cywilizacji przez brak zasięgu więc nie mogłam śledzić Waszych postów, ale już nadrabiam. Marciaa szkoda, że przyszła @.. jesteśmy w zasadzie na tym samym etapie cyklu więc byłam ciekawa jak z Tobą. U mnie dzisiaj powinna być @, ale nie przyszła, temp nie spadła, ale test ciążowy, który zrobiłam choć zarzekałam się, że nie zrobię wyszedł negatywny.. brzuch mnie dzisiaj już bolał, z dwa dni temu zauważyłam śluz z mieszanką krwi, więc pewnie lada chwila przyjdzie. A szkoda, bo wykres znowu książkowy więc to monitorowanie strasznie mnie irytuje :/

    a co u Was ??



  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 22 lipca 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava czemu bierzesz duphaston? W jakich dniach masz brać? Czy zauważyłaś jakiś wpływ na cykl?

    Moim zdaniem skrócił mój cykl o dwa dni, owulacja jest szybciej niż zwykle. Poza tym mam brać do 25 dc, ale biorę aż spadnie temp na wszelki wypadek, bo skąd mam miec gwarancję, że w 25 dc test już wykryje ciążę...

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 22 lipca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania, może jednak Tobie się uda :)

  • Nya Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 23 lipca 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyszla @
    No coz, zaczynamy kolejny cykl

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 23 lipca 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej te małpiszony liczyłam że już do Was nie zawitają.

    Szkoda że o wiesiołku nie wiedziałam wcześniej.

    MissHania biorę na wywołanie @ (to już 42 dc)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2016, 07:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nya, marciaa ja pewnie dzisiaj do was dołączę brzuch od rana pobolewa, więc tylko patrzeć kiedy @ przyjdzie

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ