X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin, kiedy masz planowany termin @ ?

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie ja mam @ tak nieregularneie ze tak naprawde nie wiem :) ovu licząc średnią z ostatnich miesięcy na 35 dni wyznaczył na za tydzień. dziś mam 28dc.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 25 lipca 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania nadrabiając już liczyłam na dobre wieści - szkoda.

    Trzymam za Was dziewczyny kciuki. Wiem jak bolesne są te rozczarowania, kiedy nadzieja wykiełkuje, że może tym razem się udało a tu fiasko. Wam się musi udać i w końcu się uda.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć brzuch a właściwie podbrzusze. Typowy ból okołoowulacyjny według mnie. Pomyślałam-ok, skoro test pozytywny to coś tam się pewnie dzieje już. Wzięłam no-spe nawet bo było to bardzo uciążliwe i bałam się, że nawet zasnąć nie będę mogła przez to.
    Przed snem poszłam jeszcze do toalety bo mi się chciało siusiu. No i przeraziłam się bo na papierze wśród dość dużej ilości śluzu płodnego zauważyłam niteczki krwi. Niewiele ale jednak. Nigdy w życiu mi się nic takiego nie przytrafiło. Czy któraś tak miała? Co to może oznaczać? :(

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie pomogę. Ja mam różna anomalia w swoim cyklu ale tak jeszcze nie miałam. Nie martw się na zapas :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 25 lipca 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie ja teraz tak mialam plodny sluz byl jak kurze bialko ale jakby pdbarwiony przez brazowa krew ja mysle ze to zadna anomalia, nic strasznego.
    U mnie of wyznaczyl owulacje wiec juz dawno po.teraz tylko czekac na @ ktora jak zwykle dostane na wczasach.nie pamietam kiedy wyjezdzalismu na urlop bym nie miala okresu:-) moj zawsze na poczatku sierpnia ma urlop a ja zawsze na poczatku malpiszona :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • k.k. Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    jest tu nowa. Opowiem swoją historię.
    jestem kolejną z endometriozą... W zeszyły roku laparoskopia, lekarz nie dał żadnych leków, po odbiór histopatologii u niego po 3 miesiącach wynik-endo. Visanne - codzienne plamienia, nawet przy podwójnej dawce. Następnie Letrozol - po 25 dniach brania dostałam normalną miesiączkę. Lipaaaa... Od tego cyklu starania. Nie ma innego wyjścia. Obecnie biorę Ovarin i kwas foliowy - ActiFolin Tak bardzo bym chciała żeby się udało... Wykres średnio mi się podoba. Temperatura nie chce iść w górę ;(
    Ale trzeba być dobrej myśli. Wszystkie damy radę!

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Demsik, u mnie to było jednorazowe i naprawdę minimalne.
    Już poczytałam na ten temat także jestem spokojniejsza. Mam wrażenie że im jestem starsza tym większe cyrki.

    Witaj k.k. Długo bierzesz ovarin ?

  • k.k. Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero drugie opakowanie. Po odstawieniu letrozolu moj cykl trwal 20 dni a teraz juz tyle minelo a nadal nie mialam chyba owulacji. Normalnie cykl przed tymi wstrętnymi hormonami trwał 25 dni. Zastanawia mnie wczorajsze plamienie (krew ze sluzem) przez 3h.

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 25 lipca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Mam pytanie w tym miesiącu nie byłam stymulowana clo ale nie czując że zadziała efekt odbicia obserwowałam swój cykl czwartek Robiłam wyniki LH i estradiolu w żeby zobaczyć czy ich poziom będzie świadczył o zbliżającej się owulacji jednak niestety Elka wynosiła 14 a estradiol tylko 68. Testy negatywny. Jednak czułam pewne kłucia i bóle w podbrzuszu wczoraj podczas stosunku Partner zauważył że mam śluz który rozciągał się między palcami sprawdzając szyjkę też wydawała się jakby wyżej a dzisiaj rano temperatura skoczyła ogólnie nie miałam dużych temperatur bo między 36. 10 a 36.30 a dzisiaj rano było 36,5 a kilka dni wstecz temperatura cały czas nie osiągała 36.2 nie wiem czy to skok temperatury takie jak w owulację czy po prostu coś tak sobie wskoczyło. Jak myślicie mimo wszystko mogła być wczoraj owulacja?

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 25 lipca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie dobrze że się uspokoiłaś, nigdy nie miałam czegoś takieģo ale z tego co wiem to nic groźnego

    Demsi życzę urlopu bez @ - za to z małą "fasolką"

    K.k witaj

    Mi obu pokazuje że na 80% jestem w ciąży hihi. Duphaston odstawiony teraz czekam na @. W środę mam rezonans już mi po głowie chodziło żeby może przełożyć - głupota (nadzieja umiera ostatnia)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2016, 11:36

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, mi to już 93% ciąży pokazywał ;) fajnie by było nie? ;)

  • k.k. Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najgorsze jest rozczarowanie :(

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.k jasne że rozczarowanie najgorsze ale powiedz kobiecie, że ma się nie przejmować - no nie da się jak się codziennie patrzy na wykres i chce go zaczarować. Ja miałam 6 dni wzrost a dzisiaj spadek temp i już świruję, ze się nie udało. Kobieca logika i psychika tak działa niestety.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l
    Gakin wrote:
    k.k jasne że rozczarowanie najgorsze ale powiedz kobiecie, że ma się nie przejmować - no nie da się jak się codziennie patrzy na wykres i chce go zaczarować. Ja miałam 6 dni wzrost a dzisiaj spadek temp i już świruję, ze się nie udało. Kobieca logika i psychika tak działa niestety.

    właśnie...
    ja chętnie bym o tym w ogóle nie myślała
    ale jak skoro mierzę temperaturę...

  • k.k. Znajoma
    Postów: 28 4

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Mój Narzeczony bez przerwy mi tłumaczy żebym się nie przejmowała, odstresowała, ale jak? Jakby wszystko było w porządku to może i tak. Ale u mnie jest tak, że każdy kolejny cykl zbliża mnie do laparoskopii. I najchętniej to już i teraz! I do tego dochodzą spięcia - bo przecież dzisiaj może być owulacja to na baczność i do roboty!

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na szczęście nie mam spięć z mężem z tego powodu tylko się ze mnie śmieje że jak nie mam dni płodnych to go od siebie odganiam :D cóż zrobić, że akurat mi ochota przeszła :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava wrote:
    Marzymisie dobrze że się uspokoiłaś, nigdy nie miałam czegoś takieģo ale z tego co wiem to nic groźnego

    Demsi życzę urlopu bez @ - za to z małą "fasolką"

    K.k witaj

    Mi obu pokazuje że na 80% jestem w ciąży hihi. Duphaston odstawiony teraz czekam na @. W środę mam rezonans już mi po głowie chodziło żeby może przełożyć - głupota (nadzieja umiera ostatnia)
    Chava dzieki za wsparcie ale ja mam cykl stracony nie licze na fasolke wogole tylko chce zeby @ przyszla w terminie bo 2 wrzesnia mam wizyte w klinice leczenia nieplodnosci.moj syn wyjechal na tydzien ad morze z babcia i ciocia a my staramy sie dojsc do porozumienia.wczoraj byly serduszka i maz mowi "lez niech sie ubija" a mi jakby w mordę strzelil!!!jak byl test owu pozytywny jak mialas sluz plodny i wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazywaly ze dzualac to mial mnie w dupie i nasze starania i to ze przez niego wizyte odwolalam u naszego gina.kurde mam taki ciezki okres ze chyba zaczne pisac pamiętnik.zamiast miec glowe czysta w urloie to mnie trapia takie sprawy kiedy powinnam uczyc sie bo 22.08 mam egzamin na mianowanego.eh...chyba wolalabym urodzic sie facetem...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 25 lipca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wszystko się ułoży :* pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce :)

    Demsik lubi tę wiadomość

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 25 lipca 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, który to już u Ciebie dzień cyklu?

    Gakin, spadkiem to Ty sie raczej nie powinnaś martwić, bo póki co Twój wykres jest naprawdę obiecujący ;)

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ