X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawunia wrote:
    Hej, jestem tu nowa, chcialam się przywitac. My dopiero zaczynamy starania, nie będzie łatwo, mam Hashimoto i hiperprolaktynemie. Chcialam zapytac po jakim czasie przyjmowania Bromka spadla wam prolaktyna?



    Niewiem jak z Bromkiem jest bo próbowałam go tylko raz (miałam straszne zawroty głowy)dlatego dostałam zamiennik Norprolac i w ciągu zaledwie 12 dni skończyło sie na 1.17ng/mL więc widzę że te leki działają tylko że strasznie sie czuję i amm nadzieje ze zmiejszy mi dawke już.

  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 29 listopada 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Cześć dziewczyny !Ucieszyłam sie bardzo widząc taki wątek więc czy mogę do was dołączyć ?;) Troszkę o sobie-mam 29 lat,dwie ciąże zakończone poronieniem zatrzymanym w 6tc,staram się od okołu 8msc.PIerwszy raz robię wykres temperatury i jestem pełna obaw i pytań w tym temacie hehe.Badanie progeteronu zawsze wychodziło mi w porządku ale w zeszłym miesiącu pokusiłam sie na monitoring i wyszło ze w 16dc mój pęcherzyk miał tylko 10mmm więc gin dała mi duphaston od 16dc-25dc mam nadzieję,że w tym cyklu będzie owulacja i amm nadzieję również że to był cykl bezowulacyjny z powodu stresu a nie z tego,że każdy cykl taki jest !Badanie tsh 2.26 endo dał tabletki,ale cośza szybko spada teraz to samo z prolaktyną badania w UK wychodziły książkowo teraz prolaktynka była zawyżona do 667uIU/ml a po tabletkach zniżyła sie do 1,17ng/ml więc chyba dawka będzie zmiejszona.Zresztą ja nigdy żadnych objawów nie miałam,dziwna sprawa...Dzis 9dc do lekarza idę dopiero w 16dc bo tym razem idę na nfz jeżeli coś tam zobaczy to pojde za pare dni jeszcze prywatnie.Mam nadzieję,że wszystko sie ułoży :)

    Witamy, witamy i zapraszamy :)

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witamy

    55990b83d2.png
  • olala1115 Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 30 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Szukałam czegoś podobnego, żeby móc starać się wspólnie, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :). Jestem 4 miesiące po poronieniu i 3 cykl starań w trakcie... Wiem, że może to niewiele, ale jakoś z każdym nieudanym testem jest gorzej.

    ex2b9vvjbtlqkns5.png
    ex2b2n0a44h0c1ef.png
    w4sqflw1gb9a0wlr.png[/url
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 30 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala1115 witam,a można wiedzięć czy miałaś zabieg po poronieniu ?Doskonale Cię rozumiem z tymi testami bo ja w każdym dosłownie cyklu wstydzę się za siebie bo po pierwsze robie ich multum a po drugie doszukuję sie nawet najmniejszej kreski na tescie ehhh

  • olala1115 Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam, wystąpiło u mnie poronienie całkowite w 7 tyg., a ciąża zatrzymała się ok 4 tygodnia. Ja ostatnim razem miałam praktycznie wszystkie objawy ciąży, częstomocz, bolące piersi, mdłości...wszystko widocznie za sprawą mojego umysłu.
    Chyba za bardzo zależy mi na ciąży i już głupieje. Lekarz kazał mi o tym nie myśleć, ale naprawdę ciężko nie myśleć :)
    Paulinucha87 też ostatnio robiłąm 3 testy i sobie wmawiałam, że może jednak za wcześnie je robiła, później nadeszła miesiączka, wtedy już się upewniłam, że nic z tego :)

    ex2b9vvjbtlqkns5.png
    ex2b2n0a44h0c1ef.png
    w4sqflw1gb9a0wlr.png[/url
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olala1115 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Szukałam czegoś podobnego, żeby móc starać się wspólnie, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie :). Jestem 4 miesiące po poronieniu i 3 cykl starań w trakcie... Wiem, że może to niewiele, ale jakoś z każdym nieudanym testem jest gorzej.

    Witaj na forum :) Doskonale cię rozumiem :(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam,że bardzo dużo siedzi niestety w psychice ..w tym cyklu juz obiecywałam sobie że odpuszczę trochę,ale oczywiscie już musiałam zrobić test owu heheh chyba jednak będzie wczesniej w tym cyklu(mam nadzieję.że wgl będzie)
    Co do testów ciążowych to w każdym miesiacu przerabiam to samo :O zawsze jak jestem w Rossmanie to pyk do koszyczka ten super czuły a niech bedzie w razie co i tak mi sie uzbiera ich kilka i niestety wszystkie zawsze wykorzystam ;)
    Co do poronienia to bardzo współczuje,wiemjakie to przeżycie niestety,u mnie ciąża zatrzymała sie na 6tyg,ale dopiero w przypuszczalnym 9tyg zobaczyłam na usg,że ciąża sie nie rozwija.I do tego miałam idealny przyrost hcg,mdłosci,częstomocz więc już sobie powiedziałam,że z tym hcg nie bede sie a bardzo bawić jak zajde w ciąże bo chyba niema sensu czasem skoro u mnie tak pięknie rosła wtedy kiedy już przecież ciąża sienie rozwijała..
    Mamy nowy cykl więc są nowe nadzieje ,życzę wszystkim staraczkom pozytywnych testów,aby w tym roku zrobić najpiękniejszy prezent pod choinkę naszym mężczyzom (i oczywiscie dla nas samych)

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane to może i ja się Przedstawię i do Was dołączę mam na imię Sylwia lat 26 mama uśmiechniętej córeczki Oliwii prawie 4 latka ma psotnik <3 od roku staramy się z mężem o drugiego maluszka ale niestety jestem po 4 poronieniach wszystkie na etapie max do 10 tygodnia mam zdiagnozowane poronienie nawykowe (nawracające) Jestem w trakcie przeróżnych badań czekam między innymi na wyniki kariotypów oraz pod kontem trombofili Pani genetyk u której ostatnio byłam uważa że na pewno mam zakrzepicę (wynika to z wywiadu jaki ze mną przeprowadziła) mój gin wczoraj mnie poinformował że mam jak to on napisał obniżoną aktywność Mutacji genu MTHFR zalecił zrobić badanie z krwi określające poziom Homocysteiny właśnie elektronicznie odczytałam swój wynik 14,50 w sobotę wizyta u gina i będę wiedziała więcej
    Pozdrawiam Buziaki

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0202oliwcia wrote:
    Witajcie Kochane to może i ja się Przedstawię i do Was dołączę mam na imię Sylwia lat 26 mama uśmiechniętej córeczki Oliwii prawie 4 latka ma psotnik <3 od roku staramy się z mężem o drugiego maluszka ale niestety jestem po 4 poronieniach wszystkie na etapie max do 10 tygodnia mam zdiagnozowane poronienie nawykowe (nawracające) Jestem w trakcie przeróżnych badań czekam między innymi na wyniki kariotypów oraz pod kontem trombofili Pani genetyk u której ostatnio byłam uważa że na pewno mam zakrzepicę (wynika to z wywiadu jaki ze mną przeprowadziła) mój gin wczoraj mnie poinformował że mam jak to on napisał obniżoną aktywność Mutacji genu MTHFR zalecił zrobić badanie z krwi określające poziom Homocysteiny właśnie elektronicznie odczytałam swój wynik 14,50 w sobotę wizyta u gina i będę wiedziała więcej
    Pozdrawiam Buziaki

    Witaj na forum :) Trzymam kciuki aby badania wyszły dobrze :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilę mnie nie było a tu tyle nowych dziewczyn :) skupiła się na szukaniu pracy, a w międzyczasie córka przechodziła trzydniowke plus idą zęby. Starania u nas odlozone niestety ale myślę pozytywnie. Im szybciej znajdę pracę tym szybciej wrócę do starań :) tymczasem musze iść na kontrolę, bo chyba jakaś infekcja mnie dopadła :/

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagata85 wrote:
    Chwilę mnie nie było a tu tyle nowych dziewczyn :) skupiła się na szukaniu pracy, a w międzyczasie córka przechodziła trzydniowke plus idą zęby. Starania u nas odlozone niestety ale myślę pozytywnie. Im szybciej znajdę pracę tym szybciej wrócę do starań :) tymczasem musze iść na kontrolę, bo chyba jakaś infekcja mnie dopadła :/

    Trzymam za ciebie kciuki:*

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana :*

  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za tak miłe przyjęcie <3 w sobotę miałam wizytę u gina zalecił suplementację przez trzy miesiące i dopiero potem starania (mam nadzieje że ten czas szybko minie) z tą mutacją wyszło mi jednak MTHFR C 677T - Heterozygota
    Acidum Folicum Hasco 5 mg *1, Femibion Natal 1 *1 , Acard 75mg *1, Witamina B12 Metylokobalamina SWANSON *1

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na usg(16dc)i znow nic nie zapowiada zbliżającej sie owulacji.Wykres sugerował wyzsze temeratury,śluz był,testy owu rowniez pozytywne.Mialam PR podwyzszona ale spadla bardzo niziutko wiec niewiem o co biega.Jestem troche zalamana i juz powoli przyzwyczajam sie do mysli ze nie zostane nigdy matka bo cos ewidentnie nie gra!mam za soba 2 ciaze zakonczone poronieniem wiec jakos w ta ciaze zaszłam a teraz ciagle brak owulacji!jutro ide do mojej ginekolog bo dzis bylam na nfz zobaczymy czy mnie troche wesprze i da jakis pomysl bo nie mam na nic ochoty doslownie plakac mi sie chce.Bylam pewna ze dzis na 100 procent mi powie ze owulacja byla bo przeciez tempka i testy i bol jajnika wszystko razem a ten mi mowi ze pecherzyki 8mm...masakra

  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski, jak tam, czy stan którejś zmienił się podczas tej ciszy na tym wątku? buziaki

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
‹‹ 80 81 82 83 84
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ