X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:51

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    W kupie raźniej :D

    calanthe lubi tę wiadomość

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam nadzieję że na święta zrobimy prezent...

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na ten moment tyle nam tylko pozostało... mieć nadzieję :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie doczekam do 26.11 ;) Szkoda, że nie można wiedzieć do razu :D Jestem strasznie niecierpliwa. Chociaż w zeszłym miesiącu nie zrobiłam ani jednego testu, a @ przyszła po 34 dniach.

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada dokładnie to wiem, ja też za szybko robię testy a mimo, ze jest negatywny to i tak mam nadzieję, że może za wcześnie zrobiłam, żeby były 2 kreski.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Mada dokładnie to wiem, ja też za szybko robię testy a mimo, ze jest negatywny to i tak mam nadzieję, że może za wcześnie zrobiłam, żeby były 2 kreski.

    Eh skąd ja to znam ;)

  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .Macie tez tak ze w tym okresie staran.i nie udanych prób klocicie sie z partnerem o głupoty?:((ja zauwazylam ze ta presja staran bardziej.nas oddala macie tez tak?:(

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:51

    Malutka44 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Może nie tyle oddala, co faktycznie gdzieś te napięcie między nami jest, tyle tylko że dużo rozmawiamy o tym co każdy czuje i później gdzieś się to rozładowuje, a najlepiej w łóżku - kołdra ma cztery rogi, połączy i ręce i nogi :)
    Jeśli czujesz że się oddalacie, warto porozmawiać na spokojnie, niech każde powie co mu tam na wątrobie leży może Wam to pomoże :) ważna jest zdrowa relacja nawet podczas starań


    No właśnie rozmawiamy ale pozniej tak czy tak to wychodzi na to ze on olewa.wszystko :( ja sie staram troje dwoje a on za chwile.zepsuje cala sytuacje :(tak jakby szukał wymówki przed staraniami

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:51

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Chyba nie doczekam do 26.11 ;) Szkoda, że nie można wiedzieć do razu :D Jestem strasznie niecierpliwa. Chociaż w zeszłym miesiącu nie zrobiłam ani jednego testu, a @ przyszła po 34 dniach.

    też termin na @ mam 26.11.. więc czekamy raze, i też bym chciała już zrobić teścior ale boje się ze za wcześniej i załamie się na wstępie...

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2903 też termin na @ mam 26.11.. więc czekamy raze, i też bym chciała już zrobić teścior ale boje się ze za wcześniej i załamie się na wstępie...

    Razem raźniej! :) Nie pozwól mi zrobić wcześniej ;) W czwartek jadę na 2 dniowe szkolenie, więc sobota to chyba idealny termin na testowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 20:23

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka44 wrote:
    No właśnie rozmawiamy ale pozniej tak czy tak to wychodzi na to ze on olewa.wszystko :( ja sie staram troje dwoje a on za chwile.zepsuje cala sytuacje :(tak jakby szukał wymówki przed staraniami


    Wiesz co, ja też miałam takie wrażenie jeżeli chodzi o mojego D. Ale on wprost mi to wytłumaczył, że to nie o to chodzi, że on nie cche itp. tylko jak widzi, że ja się denerwuje, stresuje i płacze to stara się mnie pocieszyć i nie okazywać, że mu cięzko. Wiesz faceci to nie lubią pokazywać, że sobie z czymś nie radzą i im bardziej naciskamy to oni bardziej się zamykają w sobie.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Wiesz co, ja też miałam takie wrażenie jeżeli chodzi o mojego D. Ale on wprost mi to wytłumaczył, że to nie o to chodzi, że on nie cche itp. tylko jak widzi, że ja się denerwuje, stresuje i płacze to stara się mnie pocieszyć i nie okazywać, że mu cięzko. Wiesz faceci to nie lubią pokazywać, że sobie z czymś nie radzą i im bardziej naciskamy to oni bardziej się zamykają w sobie.


    Calkiem mozliwe ze tak jest.My dziewczyny zas.bardziej jestesmy uczuciowe ,wiesz.karolcia tu nawet nie chodzi o jego zachowanie tylko oto ze np wszystko pilnuje typu trzeba auto zatankowac,piwo kupic albo wypic ale tabletki zjeść albo ze do lekarza isc to jakos zapomina :( i nie wiem co mam myslec o tym

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
  • kasia2903 Ekspertka
    Postów: 175 71

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    kasia2903 też termin na @ mam 26.11.. więc czekamy raze, i też bym chciała już zrobić teścior ale boje się ze za wcześniej i załamie się na wstępie...

    Razem raźniej! :) Nie pozwól mi zrobić wcześniej ;) W czwartek jadę na 2 dniowe szkolenie, więc sobota to chyba idealny termin na testowanie.


    Damy rade, czekamy do soboty ! :) może jak raz uda nam się z podwojonymi siłami :) pozdrawiam

    ciągłanadzieja
    ajnr79d.png[/url]
    w4sq0dw4gz8fxpcs.png

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 20 listopada 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka44 wrote:
    Calkiem mozliwe ze tak jest.My dziewczyny zas.bardziej jestesmy uczuciowe ,wiesz.karolcia tu nawet nie chodzi o jego zachowanie tylko oto ze np wszystko pilnuje typu trzeba auto zatankowac,piwo kupic albo wypic ale tabletki zjeść albo ze do lekarza isc to jakos zapomina :( i nie wiem co mam myslec o tym


    Moim zdaniem to jest stres albo strach przed nieznanym... Porozmawiaj z nim na spokojnie, bez pokazywania emocji. Ja tak próbowałam wreszcz nawet takim pocieszajacym tonem i mój D. przyznał się, ze sie boi i martwi o mnie.

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuje jeszcze raz

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj, myślę że powinien sie po prostu otworzyc i sytuacja się wyjaśni :) Trzymam kciuki :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje by nie zapeszyc :)

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ