X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    hej jestem klauudyssa (haha nie mam pojęcia jak zacząć) ogólnie nowa nie jestem ale starania zawieszone (na razie pół roku za nami). Już Wam opowiadam o Sobie. A więc z obecnym Narzeczonym kilka a może kilkanaście miesięcy temu postanowiliśmy zacząć starania o Dzidziusia. Jednakże podeszliśmy do tego tematu na luzie, krótko mówiąc co ma być to będzie ;) i tak znalazałam się na ovu. Tego roku 31 stycznia zaręczyliśmy się a wraz z zaręczynami zapadła decyzja że ślub 22 lipca 2017, Narzeczony kilka mieś później dokładnie w kwietniu założył firmę i w sumie w tym samym czasie stwierdziliśmy że zamieszkamy u jego rodziców. I tak to minęło nam 6 gorszych i lepszych miesięcy podczas których podjeliśmy decyzję o odwieszeniu starań ale jakieś 3 mieś przed naszym wielkim dniem :) Ja mam trochę wątpliwości bo chciałabym się czuć dobrze podczas ślubu i wesela więc zobaczymy. A ja zaczynam obserwację na nowo :) Mam nadzieję że mnie nie wygonicie :) hahah


    Witam na forum :)

    Dziewczyny, a ja jednak chyba ten okres dostanę :( niestety na pwpierze dziś zauważyłam takie brunatne plamienie, choć może to był taki sluz troche... ale niesttey najczęściej mam tak przed przybyciem @ :(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Witam na forum :)

    Dziewczyny, a ja jednak chyba ten okres dostanę :( niestety na pwpierze dziś zauważyłam takie brunatne plamienie, choć może to był taki sluz troche... ale niesttey najczęściej mam tak przed przybyciem @ :(

    A może nic straconego? U mnie plamienia raczej nie występują tylko od razu z pełnej pary haha ale może przez to że mój okres trwa 3 dni potem jeszcze dzień albo dwa się oczyszczam :)

    55990b83d2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    A może nic straconego? U mnie plamienia raczej nie występują tylko od razu z pełnej pary haha ale może przez to że mój okres trwa 3 dni potem jeszcze dzień albo dwa się oczyszczam :)

    ja też mam okresok 3 dni a potem to tylko 1 dzień delikatnego plamienia... Strasznie sie boje... ten dzien bedzie straszny bo czekam na wyniki tej bety

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj zaciskam kciuki.Kiedy coś więcej będziesz wiedziała.
    Ja jestem 6dp i sama ie wiem czego chcę. 2 testy niewiarygodne na pierwszym 2 kreska pokazała się po 20 min ;o wczorajszy się rozlał a dziś jedna kreska.
    Sama nie wiem co czuję.
    Mętlik w głowie to mało powiedziane.

    55990b83d2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    oj zaciskam kciuki.Kiedy coś więcej będziesz wiedziała.
    Ja jestem 6dp i sama ie wiem czego chcę. 2 testy niewiarygodne na pierwszym 2 kreska pokazała się po 20 min ;o wczorajszy się rozlał a dziś jedna kreska.
    Sama nie wiem co czuję.
    Mętlik w głowie to mało powiedziane.


    Jak robiłam testy to na każdym byly cienie cieni, a potem te kreski ciemniały i że niby pozytywne... ale sama już nie wiem czy to nie działanie chemiczne po prostu... testy powinno odczytywać się we wskazanym czasie na ulotce ale już tyle się naczytałam, że kobiety jednak w ciąży kiedy po czasie testy pokazywały II kreski... już sama nie wiem... chyba sobie wmawaim, że coś na rzeczy jest... jutro się wszystko wyjaśni...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze siedzę przy teście tak długo jak ten umowny czas nie minie. Ostatnio mnie podkusiło po odłożeniu testu na bok a przed wyrzuceniem podkusiło mnie zajrzałam i co 2 kreska trochę bardziej wyraźna niż cień cienia i szok :o :o kopara opadła radość i trochę niepewności kolejny nie wiedza a dziś jak już pisałam nie wiem co czuję.
    Oj są takie przypadki że właśnie testy po czasie pokazują pozytywny wynik. Nawet bym powiedziała że takie dziwne przypaki zdarzają się coraz częściej. Albo negatywne testy mimo ciąży. Po co tekst 99% skuteczności ?

    55990b83d2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    ja zawsze siedzę przy teście tak długo jak ten umowny czas nie minie. Ostatnio mnie podkusiło po odłożeniu testu na bok a przed wyrzuceniem podkusiło mnie zajrzałam i co 2 kreska trochę bardziej wyraźna niż cień cienia i szok :o :o kopara opadła radość i trochę niepewności kolejny nie wiedza a dziś jak już pisałam nie wiem co czuję.
    Oj są takie przypadki że właśnie testy po czasie pokazują pozytywny wynik. Nawet bym powiedziała że takie dziwne przypaki zdarzają się coraz częściej. Albo negatywne testy mimo ciąży. Po co tekst 99% skuteczności ?


    no ja się zastanawiam, zawsze bo to takie dziwne jest... jak miałam negatywny to nawet po 1 dniu nie robił sie nagle pozytywny a tu kilka testów (każdy innej frmy) po czasie widoczną 2 kreską...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic teraz wytrwać do jutra i mieć 100% pewnosci czy lokator się zadomowil (za błędy i dziwne wyrazy przepraszam z góry ale przedstawiłam się na telefon z którego t9 nie mogę wyłączyć)

    55990b83d2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    No nic teraz wytrwać do jutra i mieć 100% pewnosci czy lokator się zadomowil (za błędy i dziwne wyrazy przepraszam z góry ale przedstawiłam się na telefon z którego t9 nie mogę wyłączyć)


    niestety masz rację... trzeba czekać :( wiem jak to jest, u mnie to samo w tel :P

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha czasem takie cyrki wychodzą
    Kiedyś do prowadzącego stażu pisałam coś co wyszło nie tak

    55990b83d2.png
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 28 listopada 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te plamienia to normalne? Ja kiedyś nie miałam, gdzieś chyba z rok temu mi się zaczęły przed i po okresie robic i na początku był to jeden dzien przed i jeden po, a teraz mam nawet z 4 przed i 2 po. Za to normalny okres krótszy. Myślałam, że to od tej prolaktyny może i po bromku się unormuje, zobacze jak będzie w tym miesiącu. Przez te plamienia nie wiedziałam jak ustalić 1 dzień cyklu, ale gin mi mówiła, że od normalnego krwawienia.

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o i właśnie sobie wykrakałam, bo zaczyna się plamienie, a okres przypada na 2.12.

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunshine26 wrote:
    Dziewczyny a te plamienia to normalne? Ja kiedyś nie miałam, gdzieś chyba z rok temu mi się zaczęły przed i po okresie robic i na początku był to jeden dzien przed i jeden po, a teraz mam nawet z 4 przed i 2 po. Za to normalny okres krótszy. Myślałam, że to od tej prolaktyny może i po bromku się unormuje, zobacze jak będzie w tym miesiącu. Przez te plamienia nie wiedziałam jak ustalić 1 dzień cyklu, ale gin mi mówiła, że od normalnego krwawienia.
    Wiesz u mnie to tak wygląda od kilku lat że po okresie mam dwa dni plamień i spokój na kolejne 23 dni. Może warto zapytać ginekologa?

    55990b83d2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie to na początku taki brunatny śluz a potem jeden dzień delikanego krwawienia i bum! okres

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    niestety masz rację... trzeba czekać :( wiem jak to jest, u mnie to samo w tel :P

    O której będziesz znała wynik ? Do mnie przyszła. I sama nie wiem czy jest ok czy chcę mi się płakać :( taka próżnia jak dla mnie

    55990b83d2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mieć wynik po 14

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dziewczyny była to złudna nadzieja... Moja beta 2,02 :(

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi kochana:( trzymaj sie i glowa do gory:* najgorsze, ze ten test zrobil nadzieje, sama bylam pewna, ze Ci sie udalo. A @przyszla?

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ jeszcze nie ma ale to kwestia dni...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !Ucieszyłam sie bardzo widząc taki wątek więc czy mogę do was dołączyć ?;) Troszkę o sobie-mam 29 lat,dwie ciąże zakończone poronieniem zatrzymanym w 6tc,staram się od okołu 8msc.PIerwszy raz robię wykres temperatury i jestem pełna obaw i pytań w tym temacie hehe.Badanie progeteronu zawsze wychodziło mi w porządku ale w zeszłym miesiącu pokusiłam sie na monitoring i wyszło ze w 16dc mój pęcherzyk miał tylko 10mmm więc gin dała mi duphaston od 16dc-25dc mam nadzieję,że w tym cyklu będzie owulacja i amm nadzieję również że to był cykl bezowulacyjny z powodu stresu a nie z tego,że każdy cykl taki jest !Badanie tsh 2.26 endo dał tabletki,ale cośza szybko spada teraz to samo z prolaktyną badania w UK wychodziły książkowo teraz prolaktynka była zawyżona do 667uIU/ml a po tabletkach zniżyła sie do 1,17ng/ml więc chyba dawka będzie zmiejszona.Zresztą ja nigdy żadnych objawów nie miałam,dziwna sprawa...Dzis 9dc do lekarza idę dopiero w 16dc bo tym razem idę na nfz jeżeli coś tam zobaczy to pojde za pare dni jeszcze prywatnie.Mam nadzieję,że wszystko sie ułoży :)

‹‹ 80 81 82 83 84
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ