X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel! Gratulacje!
    Jak samopoczucie? Pewnie póki co latasz w obłokach? Mnie już dolegliwości ciążowe ściągnęły na ziemię ;) Ale radość wielka z Maluszka!

    Rośnijcie zdrowo i spokojnie!!!

    ewwiel lubi tę wiadomość

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwie gratuluje!!

    Dajesz nadzieje dziewczyno (tez sie staram juz ponad dwa lata).
    Bede sie modlic teraz za spokojna ciaze dla ciebie.



    ewwiel lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :-* Jesteście kochane :-*

    Gianna, masz rację, nie mogę jeszcze w to uwierzyć, jestem tak rozkojarzona, ze łapię się na tym jakie głupoty robię :-) Ale jak już się oswoje z sytuację to będzie lepiej :-)

    Będę o Was pamiętać codziennie :-) i nie zamierzam Was opuszczać... żeby nie było ;-)

    Kocia lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa, podziwiem Cię. Mój mąż kiedyś pracował tak, że nie było go w domu 5-6 tygodni. To była katorga. Teraz wraca na co drugi weekend a i tak wydaje mi się, ze za rzadko... Ciężko żyć w rozłące...

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 23 lutego 2015, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel, gratulacje! <3
    Ja też się wybieram na mszę z ojcem Danielem...
    cuda się tu zdarzają :)
    do jutra kobietki! :)

    Kocia, ewwiel lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel super wygląda ten suwaczek ciążowy pod Twoimi postami ;) :D

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 24 lutego 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    ewwiel, gratulacje! <3
    Ja też się wybieram na mszę z ojcem Danielem...
    cuda się tu zdarzają :)
    do jutra kobietki! :)
    Polecam calym sercem. Wymarzlam. Ciało miałam dosłownie skostniale, drzalam z zimna na całym ciele i nie szło tego opanowac :-) ale zimno bylo niczym w porównaniu z przeżyciami duchowymi. I na szczęście nie jestem chora po tym wyziebieniu, ale to już zasluga Pana Boga (podobna sytuację miałam z Lednica).

    Kocia, dziękuję. Sama da alej nie mogę w to uwierzyć. Przed operacja nawet kwas foliowy przestalam lykac. Muszę do niego szybko wrócić :-)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel tak strasznie się cieszę!!! Gratuluję kochana z całego serca!!! Aż mi się łezka w oku zakrecila:-*

    ewwiel lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel gratuluję :) wytrwania <3 i cierpliwości :)
    Szczęście zapuka do Każdego :) A dzieła Pana są piękne jednak trzeba pamiętać, że rozkaz Jego jest wykonany w odpowiednim czasie..czasem trzeba poczekać. Bóg Kocha najbardziej tych, których doświadcza.
    Codziennie o Was pamiętam.
    I Kochane nie poddawajcie się wiem, że teraz pomyślicie, że mnie się łatwo pisze bo zaszłam..ale zaszłam dzięki oparciu w modlitwie i wsparciu Męża oraz Waszym !! - dziękuję. Gdyby nie to wszystko pewnie bym zaprzestała walki bo ile można?? A Nasza walka trwała prawie 4 lata z czego że tak kolokwialnie to ujmę po drodze po ponad 2 latach walki straciliśmy jednego maluszka..Ale jak ja to mówię "nienarodzone dzieci nie umierają i nie odchodzą, one po prostu zmieniają swoją datę przyjścia na świat" i dzięki wytrwałości Nasz CUD powrócił <3 a teraz czuję jak mi fika :D chyba mu śniadanie smakowało :P
    Kochane mimo, że mało się udzielam - po prostu zbyt dużo mam do zrobienia, czasem nie mam nastroju a no i nie chcę się wczytywać w złe wieści z innych wątków na których jestem a jak już włączę komputer staram się nadrobić wszystko - to ja o Was pamiętam w modlitwie i mam Was wszystkie w swoim serduchu. Wierzę, że dacie radę :) Nam udało się gdy zrozumiałam, że cięgle prosiłam o coś a mało dziękowałam za to co mam - udało mi się przyjąć wolę Boga i myślę, że Bóg Nam to wynagrodził <3 I wynagrodzi i Wam :)
    Widziałam, że tutaj ktoś pytał o pasek św.Dominika - posiadam i nosiłam jakiś czas ale wiadomo jak jest z człowiekiem jak coś się nie dzieje a pasek nosiłam ok 8 miesięcy to się człowiek zniechęca więc pasek schowałam do torebki ale w modlitwie trwałam i wtedy się udało. Wiem, że pasek to tylko takie przypomnienie o modlitwie nie żaden talizman ale wiadomo człowiek chwyta się wszystkiego byle by dość do celu..
    Wiem, że wpadam tutaj rzadko i nie wiem czy mi wypada ale Kochane jutro mamy kolejną wizytę - proszę o chociaż jedno "Zdrowaś" w pn robiłam krzywą cukrową i poziom glukozy po 2h mam troszkę wyższy niż wg. normy..wspomnijcie na mnie by nie okazało się, że jest to ta cukrzyca ciążowa a jeśli tak to bym nauczyła się z nią szybko funkcjonować by nie zaszkodzić dziecku.
    Błogosławionego Dnia ŻYCZĘ <3 <3
    Niech Wam Pan błogosławi i niech Was strzeże <3 <3 !!!!!!

    Asiak, Kocia, Summerka, Aganeska, Malenq, Anulkaa lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    vanessa, podziwiem Cię. Mój mąż kiedyś pracował tak, że nie było go w domu 5-6 tygodni. To była katorga. Teraz wraca na co drugi weekend a i tak wydaje mi się, ze za rzadko... Ciężko żyć w rozłące...
    kochana nie ma mnie za co podziwiać... to co ze mną się dzieje nie jest godne podziwu a to co przezywam to słowo katorga to o wiele mało powiedziane...
    Jakby Was życie zmusiło do rozłąki to zwyczajnie musielibyście to znieść ze wszystkimi negatywnymi skutkami, które pozostana jak blizna na całe życie czy by sie to Wam podobało czy nie.
    To tak samo jakby np. Tobie ktoś kto starał się 3 cykle powiedział że Cie podziwia że tyle się starałaś bo 3 cykle były katorga a co dopiero lata :/
    po prostu wszystko musimy przezyć czy nam sie to podoba czy nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2015, 10:52

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena nie martw się wszystko będzie dobrze. Na moja modlitwę możesz liczyć! ♥♥♥

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31, Magda_lena88 dziękuje :-*

    vanessa, masz rację, wszystko trzeba przeżyć i modlić się o siły w wytrwaniu.

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, od dzisiaj i ja będę się za Was modlić i proszę o modlitwę.
    zastanawiam się nad nowenną pompejańską ale boję się, że nie podołam. za tydzień będzie rok jak straciliśmy naszego Aniołka, od sierpnia intensywnie się staramy ale bez efektu, wcześniej przed ciążą też próbowaliśmy ponad rok ale bardziej lajtowo. po tym wszystkim zrozumiałam czego chcę: DZIECKA. wierzę, że Bóg wysłucha naszych modlitw. modliłam się o dobrego męża i takiego mam;) Wiara czyni cuda, wiem to, kiedyś odmawiałam Modlitwę Szczęścia i wierzę, że teraz zbieram tego owoce. ufam, że kiedyś Bóg obdarzy nas łaską rodzicielstwa, chociaż przyznam się, że ostatnio lekko pogniewałam się na Boga, miałam straszny żal, że kolejny cykl nam się nie udało, nie przestałam się modlić i nigdy nie przestanę ale jednego dnia musiałam to wszystko z siebie wyrzucić, dobrze że był wtedy mój mąż. dzisiaj już jest ok, natrafiłam na ten wątek i to na pewno nie jest przypadek ;) przepraszam, że się tak rozpisałam.

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 24 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam o Was, ale tak mam mało czasu, żeby pisać. Buziaki :-)

    ewwiel lubi tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 24 lutego 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik skoro wierzysz to się nie wahaj, przyłóż się do modlitwy. Ja mogę Ci obiecać, że pomodlę się za Cb i jedyne co mogę zrobić to życzyć Ci szczęścia. Reszta jest w rękach Boga i Waszych.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 lutego 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :-)
    w 3 cyklu po skończonej nowennie wreszcie ujrzałam dwie kreseczki :-)
    modlitwa pomogła mi nabrać dystansu do starań i uspokoiła mnie, nadal będę się modlić o zdrową ciążę i wszystkie staraczki :-)
    pozdrawiam <3

    Aganeska, ewwiel, vanessa, potforzasta, Asiak, Anulkaa, Yousee, zoe31, Macierzanka:), Malenq, shooa lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 25 lutego 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najszczersze gratulacje. I dla niedowiarkow mamy zywy przyklad ze Ktos nad nami czuwa

    Kaśka lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia szczerze gratuluję!!!! Życzę zdrówka dla Was, mocno trzymam kciuki i obiecuje modlitwę :-) Każda nowa ciąża daje mi nadzieję, że i nam się uda, wierzę,że uda się każdej z nas!!!

    Kaśka lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka gratulacje :-) jesteśmy na takim samym etapie. Ja również obiecuje modlitwę za nas wszystkie, te czekające ba swój Cud i te w stanie błogosławionym:-)

    Aganeska, vanessa, Kaśka lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny i mam nadzieję że ten rok będzie szczęśliwy dla nas wszystkich :-)

    Aganeska, vanessa, ewwiel lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ