X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 5 września 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki , zeby to byla wyjatkowo piekna niedziela <3

    sury_cat lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, mam nadzieję,że tak będzie ;)

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 5 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    musi być dobrze... Będzie...
    Przecież Bóg to miłoćć :)

    http://www.youtube.com/watch?v=huFra1mnIVE

    Swoją drogą próbowałyście prosić kiedyś o wstawiennictwo Św Ritę?

    Drzwiona lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja kilka razy się do niej modliła, później do św. Dominika ale jakoś zawsze pierwszą Osobą do której się zwraca jest Jezus <3

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 5 września 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że Jezus.
    Ja nigdy nie modle się do Świętych. Jak już to prosze o wstawiennictwo. Ale Św Rita kilka razy uczyniła to dla mnie w sytuacjach beznadziejnych :)

    Znacie Hillsong? Ja ich uwielbiam <3
    Dziewczyna, która śpiewa w tym uwielbieniu tydzień przed tym wsytępem straciła synka, który nie przeżył przedwczesnego porodu.
    A Ona chwali Boga...
    Tak mu zaufać <3
    Być spokojnym..
    Nie zawsze tak potrafię ....


    Break down our pride,
    And all the walls we've built up inside.
    Our earthly crowns, and all our desires,
    We lay at Your feet.


    Let hope rise,
    And darkness tremble in Your holy light.
    That every eye will see Jesus our God.
    Great and mighty to be praised

    God of all days.
    Glorious in all of Your ways.
    The majesty, the wonder and grace,
    In the light of Your Name.

    sury_cat, Z. lubią tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 5 września 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja mam dzisiaj zły dzień,podczas wizyty okazało się,że w zeszłym cyklu "przestymulowali" mnie i zrobiły mi się torbiele.Aż 5.Niektóre mają po 3cm :( Oczywiście ten cykl mam stracony,muszę się faszerować lekami antykoncepcyjnymi, z nadzieją że to coś pomoże i znikną torbiele.Oczywiście ja ze swoimi skłonnościami do czarnowidztwa podejrzewam już same najgorsze rzeczy :(
    Proszę wspomnijcie czasami w swoich modlitwach o więcej sił dla takich całkowicie bezsilnych przypadków jak ja.W tej chwili to mi się wszystkiego odechciało,naprawdę wszystkiego.
    Nie chce już więcej przynudzać.
    Do modlitw pewnie powrócę,bo mam o co błagać (tylko dzisiaj już nie mam sił),a i o Was też nie zapomnę

    sury_cat lubi tę wiadomość

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 6 września 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane :)
    Nazja wspieram z calego serca, modlitwe tez obiecuje! <3 odpedz czarne mysli zaufaj Bogu, a zobaczysz ze wszystko sie ulozy. Po prostu oddaj te wszystkie problomy, niech troszczy sie On <3
    Lena co za cudna piosenka!!! <3 dziekuje <3
    Sury cat kochana a jak tam Twoje dzisiejsze samopoczucie? :)

    a ja sie modle za wstawiennictwem św. Dominika i św. Rity tu szczegolnie pomaga mi nowenna do św. Rity. Jakos tak mi sie lekko dobrze robi :) ale tez po prostu mowie do Jezusa mowie mu co mi lezy na sercu, bywalo tez ze krzyczalam do Niego ech..

    Nazja lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochana ;) moje samopoczucie dobre, dziękuję, bolą mnie piersi i jajniki na zmianę ;P

    Drzwiona lubi tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 6 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobry znak, niech bolą :)

    sury_cat lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to żaden znak, mówię Ci :P

    Drzwiona lubi tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 6 września 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah czyli chcesz mi powiedziec , ze to sa Twoje standardowe objawy przed @? :D oj kochana :)

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez ostatnie 2 cykle było podobnie, może nie aż tak, ale.... :P

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 6 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni mam misje święte w parafii z racji nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Misje te prowadzą Ojcowie z Torunia, ale jakoś nie po drodze było nam cały tydzień pójść na te misje, jedynie w niedzielę, i wczoraj mimo,że wróciliśmy z pracy o 17:30 to się zmobilizowaliśmy jechać na 18:00, i tak się cieszę, że poszliśmy, bo akurat wczorajszy był dzień z nauką misyjną dla Małżeństw, po kazaniu Ojciec kazał wszystkim Małżonkom stanąć twarzą twarz i było odnowienie przyrzeczeń ślubnych (nie powiem znów się wzruszyłam, jak na ślubie), a potem każde Małżeństwo podchodziło do ołtarza i księża związywali dłonie stułą, pytali o staż małżeński, posiadane dzieci i błogosławili.
    My powiedzieliśmy, że chcemy mieć dzieci, więc Ojciec podczas tego krótkiego błogosławieństwa prosił dla nas o dar ojcostwa i macierzyństwa. Umocniło mnie to duchowo.. mam nadzieję, że będę w tym umocnieniu trwać jak najdłużej.

    Dziewczyny pamiętam o Was w modlitwie :-)

    sury_cat, Ballerina, Lena83, ewwiel, Z., Anulkaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to piękne :)

  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 6 września 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale Ewelinkie :)

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)
    Wiem, że modlitwa wstawiennicza działa cuda więc jeśli mogę proszę Was o chociaż jedno "Zdrowaśkę" w mojej intencji ta akurat nie dotyczy ciąży :) Z góry dziękuję za każdą modlitwę :)
    Słonecznej i rodzinnej niedzieli <3 <3 706281ze68dwala7.gif706281ze68dwala7.gif706281ze68dwala7.gif

    sury_cat, Wonderwall, ewwiel lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane ;)
    udało się - mój mąż poszedł ze mną do Kościoła :) pierwszy raz od 2 lat :D
    poza tym bolą jajniki, trochę piersi, a rano tak mnie zakłuło w macicy, że aż się obudziłam o_O no i nie mam PMS... pojutrze ma przyjść @ wg ovu a zazwyczaj już tydzień przed @ gryzłam i mordowałam a tu chodzę roześmiana, rozśpiewana coś jest nie tak ;P
    dlatego kochane proszę Was o krótką modlitwę w mojej intencji abym zobaczyła II kreseczki ja o Was oczywiście też pamiętam <3

    Wonderwall, Ballerina, ewwiel lubią tę wiadomość

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 7 września 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    pamietam codziennie :*

    sury_cat lubi tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chyba się nie udało... jajniki bolą oba i to dość mocno, mam biegunkę i jest mi niedobrze czyli jak zawsze przy @... ;( nadciąga... ;(

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 7 września 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sury_cat, nadzieja umiera ostatnia :-)

    Pamiętam codziennie w czasie modlitwy o Was wszytskich :-)

    Udanego nowego tygodnia życzę :-)

    sury_cat, Lena83 lubią tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ