X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłam listę :) Jeżeli kogoś niechcący pominęłam to krzyczcie głośno :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 6 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) marzyłam o tej emotce przy nicku :)

    Kocia lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    chyba ślepa jestem :) bo siebie nie widzę :D
    Już jesteś :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 7 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmeryy88 wrote:
    Czy któraś z Was modliła się do św. Dominika?
    ja się modliłam już nie pamiętam jak długo ;) ale wiem, że ok 8 cykli z paskiem a udało się jak pasek schowałam :P ale w modlitwie trwałam :) prócz tego modliłam się za wstawiennictwem św.JPII ale swoimi słowami plus modlitwa o dar macierzyństwa za pośrednictwem Marii :) i 10 różańca. Na początku modlitwy były tak teraz widzę to, że w formie prośby o ciążę i tak co wieczór..coś na zasadzie "daj bo ja chcę", ostatnie cykle już odpuściłam, ciągle modliłam się o dar macierzyństwa ale też o to bym umiała przyjąć Wolę Pana :) i każdego dnia zamiast tylko prosić dziękowałam za każdy dzień życia i wszystko oraz wszystkich którzy mnie otaczają, że nie jestem sama :) w 6 cs pp który był za równo 6 cyklem stymulowanym i ostatnim naturalnym miał być już nawet szukałam informacjo i inseminacji i ceny jakie są i jakie są mnie najbliżej kliniki chociaż ciągle mocno wierzyłam w to, że uda Nam się zajść naturalnie no prawie naturalnie bo z pomocą farmakologi ale bez pomocy "mechanicznej medycyny" i w najmniej oczekiwanym cyklu stał się CUD :) w śr. 5.11 ten CUD już mierzy 2,25cm, serducho pięknie biło <3 i wg. USG mamy już pełne 9tc :) kolejną wizytę mamy 27.11 w poradni genetycznej mam nadzieję, że Nasz długo wyczekiwany CUD rozwija się prawidłowo i rośnie sobie zdrowo :) każdego dnia dziękuję Bogu za ten dar :) i do tego dołożyłam modlitwę matek oczekujących za wstawiennictwem św. Dominia Savio plus w portfelu noszę tzw. Ubranko Dominika Savio (wygląda jak szkaplerz) i staram się mocno wierzyć, że już teraz będzie wszystko dobrze :)
    Dlatego Kochane warto walczyć <3 i po każdym upadku powstać <3 my walczyliśmy prawie 4 lata w między czasie jedną ciążę straciliśmy na wczesnym etapie myślę, że w ten sposób Bóg pokazał Nam, że potrafi wszystko tylko trzeba w Niego uwierzyć, uwierzyć tak prawdziwie w to, że każdego dnia jest obok Nas, poczuć Go a nie tylko mówić wierzę bo inni wierzą..
    Błogosławionego Dnia Kochane Wam życzę :) <3 <3
    ps: ciągle o Was pamiętam <3 i proszę nie zapominajcie o takiej jednej panikarze :P
    Buziaki <3

    Drzwiona lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 7 listopada 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 cieszę się, że Twoje modlitwy zostały wysłuchane :)

    Ja modlę się każdego dnia, do św. Dominika i NMP. Bardzo chętnie dołączę do Nowenny.

    POZDRAWIAM!

    vanessa lubi tę wiadomość

    ganngox10a3bxdik.png
  • Ańdźka Przyjaciółka
    Postów: 83 61

    Wysłany: 8 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane to ja także pragnę się dołączyć. Ofiaruję codzienną modlitwę i także o nią proszę <3 (AM)

    vanessa, sylwiunia, Kocia lubią tę wiadomość

    oar89n7365w282rm.png
    8p3odqk3z3anr6pg.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam... :) Moje inicjały to MK :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    ganngox10a3bxdik.png
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 10 listopada 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jutro wybieram się z mężem do Kalwarii na pielgrzymkę i na dróżki. W moich modlitwach będę pamiętać o Was <3 Pogoda ma być ładna, więc myślę, że będzie bardzo przyjemnie modlić się tam i kontemplować.

    vanessa, sylwiunia, Kocia lubią tę wiadomość

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Pamiętam o Was codziennie.
    Niedługo będę organizować rekolekcje i też tam wspólnie ze wszystkimi uczestniczkami oddajemy mszę w intencji wszystkich starających się.

    Mam nadzieję, że i Wy o nas też pamiętacie.
    Tylko, że u nas trzeba się już modlić o umiejętność przyjęcia Bożej woli raczej co na te chwilę jest strasznie trudne.

    Adelo, Wonderwall, sylwiunia, Kocia lubią tę wiadomość

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena83 wrote:
    Tylko, że u nas trzeba się już modlić o umiejętność przyjęcia Bożej woli raczej co na te chwilę jest strasznie trudne.
    A co u Was zdiagnozowali że nie da sie tego leczyć?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was koleżanki! Ja też dużo się modlę i czekam na cud... Nie wiem czy znacie Nowennę do św. Ekspedyta i św. Anny, nowenna za dusze w czyśćcu jeśli się za nie modlimy to one pomagają nam.

  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    A co u Was zdiagnozowali że nie da sie tego leczyć?


    Na razie brak prawidłowych plemników i mało nawet tych całkowicie uszkodzonych.
    Od razu powiedzieli ze jesli da sie uzyskać prawidłowe plemniki to raczej z biopsi i InVitro (a wlasciwie ICSI). A wiadomo co Kosciol mowi o IV.
    Wiecej w naszym pamiętniku - link w podpisie.

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Witam Was koleżanki! Ja też dużo się modlę i czekam na cud... Nie wiem czy znacie Nowennę do św. Ekspedyta i św. Anny, nowenna za dusze w czyśćcu jeśli się za nie modlimy to one pomagają nam.

    Moj W dzien w dzien modli sie za dusze czyśćcowe - jakos nie pomogły ;)

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena trzeba wierzyc i nie ustawac w modlitwie, ja tez mam chwile zwatpienia i to coraz czesciej ostatnio...

  • Kocia Autorytet
    Postów: 294 138

    Wysłany: 12 listopada 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znowu nic... :-(

    3jgxrjjgjcihyty1.png

    l22nkrhm8r0lnbnn.png
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nasza koleżanka Inessa, myślę, że dobrze Wam znana, straciła swoje bliźniaki. Polećmy ją dzisiaj w modlitwie

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie miłąm napisac .. :( niedawno weszłąm na jej profil cciazowy i przeczytałam :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 21:27

    Kocia, vanessa lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl starań po Visanne nieudany. Nie przejmuję się tym :) Moja cierpliwość cały czas się uczy ;)

    Kochane pamiętajcie o mnie w modlitwach. Ja o Was pamiętam <3

    W Kalwarii było cudnie, zostawiłam tam prośby za Was i za siebie.

    "Wbrew nadziei, uwierzył nadziei." - bo nam potrzeba wiary i nadziei jaką mieli Abraham i św. Józef, którzy wbrew logice uwierzyli, w to co się miało stać.

    Za bliźniaki [*]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 18:30

    vanessa lubi tę wiadomość

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelo, a po jakim czasie od odstawienia Visanne dostałaś @? Jestem w podonej sytuacji ale nie dostałam jeszcze pierwszej @

‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ