X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    juz moge chyba sie pochwalic wczoraj o 18 wyszly dwie kreseczki dzisaj rano tez https://naforum.zapodaj.net/b4cc1f4a284f.jpg.html
    Gratulacje kochana! Cieszę się z całego serca Twoim szczęściem :) teraz rośnie zdrowo <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko u mnie 12 dpo, tak jak u Nikodemki. No i czuje sie przedokresowo

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy razem będziecie na fiolecie,czuję to :)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teczova - tak, pracuje na Karowej, nazywa sie Artur Drobniak. Bedziesz miala laparoskopie na Karowej? Napiszesz mi jak bylo jak juz bedziesz po? Ja mam jeszcze jedna swietna lekarke w BoraMedzie, nazywa sie Monika Szpotańska. Tylko ona pracuje w szpitalu na Starynkiewicza i sama mowi, zeby na laparo isc na Karowa, bo jest lepiej pod katem sprzetu. Jak juz bede miala komplet badan, to wybieram sie do niej, jesli uda mi sie kiedys zajsc, to ciaze tez chcialabym u niej prowadzic.

    Ja tez uwazam, ze to strasznie niesprawiedliwe, ze tak bardzo chcemy, tak bardzo to dziecko byloby chciane i kochane, a tyle musimy sie nacierpiec i naczekac...
    Dobrze, ze mam Was, bo boli mnie tez to, ze rodzina zupelnie nie potrafi sie wobec mnie zachowac. Nie moge sluchac juz tego przykrego pocieszania, sluchania, ze musze wyluzowac od osob, ktore przy kazdej ciazy wpadaly, nie moge zniesc tego, ze jedynym tematem w domu meza jest jego bratanek i co i raz przy historiach o nim ktos poklepuje mnie po ramieniu i mowi „nie martw sie, Wam tez sie kiedys uda”. Za kazdym razem dusze w sobie placz i swiadomie sie od nich oddalam. Chetnie bym im wytlumaczyla jak sie czuje, ale nie sluchaja. Kazdy mysli, ze to proste.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie miała któraś termin na 27.10? :p
    To moje urodziny :D

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Będzie miała któraś termin na 27.10? :p
    To moje urodziny :D
    Najmłodsza haha jak podałaś datę od razu sobie pomyślałam no tak wszystko się zgadza - wnikliwy, analityczny skorpion :D

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki - czyli jestesmy idealnie w tym samym miejscu... A jak zazwyczaj wyglada Twoj czas przedokresowy? Masz jakies plamienia czy od razu przychodzi krwawienie?

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Teczova - tak, pracuje na Karowej, nazywa sie Artur Drobniak. Bedziesz miala laparoskopie na Karowej? Napiszesz mi jak bylo jak juz bedziesz po? Ja mam jeszcze jedna swietna lekarke w BoraMedzie, nazywa sie Monika Szpotańska. Tylko ona pracuje w szpitalu na Starynkiewicza i sama mowi, zeby na laparo isc na Karowa, bo jest lepiej pod katem sprzetu. Jak juz bede miala komplet badan, to wybieram sie do niej, jesli uda mi sie kiedys zajsc, to ciaze tez chcialabym u niej prowadzic.

    Ja tez uwazam, ze to strasznie niesprawiedliwe, ze tak bardzo chcemy, tak bardzo to dziecko byloby chciane i kochane, a tyle musimy sie nacierpiec i naczekac...
    Dobrze, ze mam Was, bo boli mnie tez to, ze rodzina zupelnie nie potrafi sie wobec mnie zachowac. Nie moge sluchac juz tego przykrego pocieszania, sluchania, ze musze wyluzowac od osob, ktore przy kazdej ciazy wpadaly, nie moge zniesc tego, ze jedynym tematem w domu meza jest jego bratanek i co i raz przy historiach o nim ktos poklepuje mnie po ramieniu i mowi „nie martw sie, Wam tez sie kiedys uda”. Za kazdym razem dusze w sobie placz i swiadomie sie od nich oddalam. Chetnie bym im wytlumaczyla jak sie czuje, ale nie sluchaja. Kazdy mysli, ze to proste.


    Znienawidzisz mnie za to co napisze, ale musisz trochę wyluzować. Nie ze odpuścić i nie, nie twierdze ze nie zachodzisz, bo zbytnio chcesz - ale z takim myśleniem się wykończysz. Wiem, ze dzisiaj jest Ci zle, ale kochana, to dopiero 7 cs a przed Tobą jest tak naprawdę cała diagnostyka do zrobienia. Masz zle podejście. Ciesz się, ze masz możliwość zrobienia laparoskopii na NFZ po takim czasie starań. Ciesz sie, ze niedługo pewnie się dowiesz dlaczego nie wychodzi. Laparoskopia często nie tylko diagnozuje, ale tez pomaga zajść :)
    Tu na ovu są dziewczyny które starają się po 3 lata np i wiesz co jest najgorsze ? Ze często nie znają przyczyny dlaczego im nie wychodzi.
    To jeszcze nie czas na panikowanie i załamywanie się. Naprawdę. Wiem, ze jest Ci ciężko. Ale nie ma co się załamywać dlatego, ze musisz robić badania itd. Ciesz się, ze masz możliwośc na to. W tej chwili stoisz w miejscu, a za chwile ruszysz do przodu :)

    Niezapominajka2, Lady_Dior, kalcia, Domi_tur lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia super, gratuluję, jesteś kolejnym dowodem na to, że trzeba próbować i próbować, bo w końcu na pewno się uda :D

    Nikodemko przykro mi, ale absolutnie nie chce słyszeć w ogóle wspominania o tym, że możesz stracić macicę po operacji! To jest najczarniejszy i najmniej prawdopodobny scenariusz! Jedziesz sobie spokojnie tak, jak my wszystkie, a my Ci zazdrościmy, że masz plakietkę VIP i dostajesz się na ważniejsze badania bez kolejki, w której my musimy stać ;)

    Słoneczko lubię Twoje pozytywne nastawienie, kobiety mają intuicję, jeśli czujesz, że to już blisko to tak jest! I tak, m.in. mnie pominęłaś w wyliczaniu przyszłych ciężarnych, ale wybaczam :P

    Przedszko, ja mam odruch "polubienia" każdego Twojego postu, obojętnie o czym jest, przez ten Twoj opis ;) tyle szczęścia :D

    My z teściami, ale dajemy radę ;) z lodzikiem, bo tak najszybciej później idzie,wiec pierwsza zasada złamana xD ... no i byłam już tak padnięta, że zasnęłam ze wszystkim w środku, więc druga też złamana. Najważniejsze, że <3 są! Ale z gośćmi w domu to dla mnie żadna frajda niestety :(

    przedszkolanka:), Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko zycze powodzenia u dr Drobniaka. Moze do przypadkow skomplikowanych on sie nadaje, ale na normalne starania chyba nie bardzo. Ja byłam u niego raz na wizycie i to byla porazka. Wyszłam i sie poryczałam. Nie chciał mnie zbadać po świeżo po okresie nie ma po co. Jedyne co stwierdził ze mam zrobic amh bo jestem już stara - 29 lat no ok, ale mysle ze i starsze sie staraja i daja rade. Nie dowiedziałam sie od niego niczego. Nie lekarz dla mnie.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki kobitki.Teraz modle sie zeby sie utrzymala. Jutro sprubuje wydebic bete i proga od glupiego angielskiegolekarza. Ale tym razem wczesnie wyszla pierwsza kreska.wsumie w 2 poprzednich bc wyszla slaba kreska dzien przed miesiaczka. Jutro dzwonie do ginekolog czy nie podniesc dawki dupka.Jestem bsrdzo rozdrazniona i troche pobolewa podbrzusze dzis ciagnie mnie w pachwinach.:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmlodsza - ja to wszystko wiem... i wiem tez, ze musze wyluzowac. Tylko moj aktualny stan psychiczny to skladowa kilku rzeczy, nie tylko staran o dziecko, a to utrudnia wyluzowanie ;) Za kilka dni mi przejdzie i nabiore sily, wiem to.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Będzie miała któraś termin na 27.10? :p
    To moje urodziny :D
    Te które są teraz po okresie i zaskocza beda miały jakiś taki termin :)

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    z lodzikiem, bo tak najszybciej później idzie,wiec pierwsza zasada złamana xD ... no i byłam już tak padnięta, że zasnęłam ze wszystkim w środku, więc druga też złamana. Najważniejsze, że <3 są! Ale z gośćmi w domu to dla mnie żadna frajda niestety :(

    Kochana, ja łamałam te dwie zasady cały cykl :P i się udało :D nic się nie martw :D

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs - o kurcze, to ladnie! Moja lekarka mi go polecila, ale tak naprawde moge isc do kazdego innego, ktory pracuje na Karowej, chyba jeszcze poszukam, bo nie bede sie fatygowac, zeby mnie odeslal z kwitkiem. Albo pojde do Szpotanskiej, zeby ona mi kogos polecila...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle ja jestem tak ciekawa miny lekarza, jak mnie zobaczy na wizycie :D w sensie - na bank tam jeszcze 22 latki nie było :p

    Nona lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie sprawdzilam, ze najblizsza owulacje bede miala w Walentynki, a jesli by sie udalo, to termin porodu w urodziny meza. Motywujace...

    Pestkaa, Słoneczko12, przedszkolanka:), kark, MałaMi90, Wik89 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie, ja nie chce Cie zniechęcic. Mi tego lekarza polecała Sung jako dla osób z problemami. Ja najwyraźniej nie mam problemów. Bo czułam się mega olana i zastraszona po wizycie.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:

    Słoneczko lubię Twoje pozytywne nastawienie, kobiety mają intuicję, jeśli czujesz, że to już blisko to tak jest! I tak, m.in. mnie pominęłaś w wyliczaniu przyszłych ciężarnych, ale wybaczam :P

    Przepraszam :) W Ciebie też wierzę i mocno trzymam kciuki!

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominjako będzie dobrze :) robisz testy owu?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ