X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oczekując na dwupak 🤰
Odpowiedz

Oczekując na dwupak 🤰

Oceń ten wątek:
  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 28 maja 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova czesc🤝. Przykro mi z powodu Twojej niefajnej atomosfery w pracy. Ja nie dawno do swojej wróciłam po przerwie przez wirusa i tez nie jest zbytnio optymistycznie ale... Innej opcji narazie nie ma wiec trzeba do niej codziennie uderzać. A jajeczka napewno urosna obfite ☺️ takze przykleknij tutaj z nami na dlugie zwierzania ☺️

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meggi. wrote:
    Sinugma zapraszamy do nas bedziemy probowac razem😊 no chyba ze jeszcze sie pozytywnie zaskoczysz ale gdyby jednak nie to wygrzebiemy sie wspolnie z dołka. 😜🐱

    Myślę że małpa nadejdzie jutro 😅 brzuch boli temperatura szaleje. No coz będę próbować w czerwcu. Jak się nie uda to w lipcu. A potem podwiązanie i fabryka zamknięta

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sinugma czemu zamkniecie fabryki w planach?😜😜

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meggi. wrote:
    Sinugma czemu zamkniecie fabryki w planach?😜😜

    Bo później nie chce dzieci :D albo się uda w 2 miesiące albo jedno mi styknie.

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej rozumiem 😊 no to moze sie jednak poszczesci 😊.

    Jak wizyty dzisiejsze?.

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Angelinaaa Autorytet
    Postów: 277 157

    Wysłany: 29 maja 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem już po wizycie, wyniki ginekolog uznał ze są ok, witamina D do poprawy. Dostałam skierowanie na badanie insuliny. W 13 dc pęcherzyk ma 15mm także koło niedzieli powinien pęknąć. Torbieli brak. Wyniki nasienia super. Za tydzień kolejna wizyta aby zobaczyć czy pękł pęcherzyk i będziemy się umawiać na badanie drożności jajowodów i leki na stymulacje owulacji dostanę. Także jestem mega zadowolona z wizyty, czuję że to właśnie dzięki niemu może nam się udać 🥰 najbardziej mnie cieszy że jest konkretny plan działania 🙈 jestem mega szczęśliwa 😊😘

    .meggi. lubi tę wiadomość

    22 lata
    08.2018 - początek starań
    27.09.2019 - ⏸️
    Poronienie w 5 tygodniu..
    05.10.2019 - zabieg łyżeczkowania 😞
    01.2020 - wznowienie starań ❤️
    06.2020 - HSG
    Prawy jajowód niedrożny.
    Lewy jajowód znacznie zwężony, udało się delikatnie udrożnić.
    07.2020 - Start stymulacją Aromkiem 1x1
    14.08.20 - ⏸️ (24cs)
    14.08.20 - Beta 400
    17.08.20 - Beta 1661
    19.08.20 - Beta 3389
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
    ▪️ Femibion 1

    28.08.20 -?

    ,, Rozgość się kruszynko... 🙏"

    w57v3e3kfxvrg21f.png
  • Emka96 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 maja 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tez sie z checia dołacze:) Mam 24 lata z narzeczonym staramy sie dopiero 2 cykl. Mam podejrzenia PCOS i nieregularne cykle. @ spoznia mi sie juz 4 dni ale najprawdopodobniej owulacja przesunela się o 7 dni wiec czekam do wtorku... wczoraj i dzis robiłam testy ale wychodza cienie cienia do których podchodze bardzo sceptycznie nie chce sie zawieść :(

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anglina super wieści 😊 to teraz zapylanie w najbliższym czasie 😜.
    Emka96 witaj u nas 🤝 moze te cienie to jednak dobra wiadomosc ale oczywiście zdrowe nastawienie nie zaszkodzi. Witaj u nas 😊

    Emka96 lubi tę wiadomość

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Emka96 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie jestem bardzo niecierpliwa i zrobiłam zdjęcie tego testu, potem musiałam pobawic sie kolorem bo na oryginalnym zdjeciu mało widac (lepiej w rzeczywistosci) podsyłam fotke po przerobieniu...
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/0~WY6y2Eq3Na3zmfd2h7GjwYK0UK0K
    Szkoda ze u mnie w miescie labolatoria są czynne tylko od pn-pt tak bym jutro poszła na bete i bym miała czarno na białym.. :D

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka96 cień jest 🙀😻

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widze kreskę. ktory dzien po owulacji jesteś?

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się witam :) Jesteśmy prawie rok po ślubie, starań 7 miesiąc. Dziś zaliczyłam badania krwi pierwsze pod kątem hormonów i po cichu liczę na to że może prolaktyna jest ciut za wysoka by zaskoczyło (ponad 26 przy normie 3,34-26,72 ng/mL także na styku). Mąż też idzie niedługo na badania nasienia więc zobaczymy na czym stoimy w tym miesiącu przynajmniej z takich podstaw. Pierwszy miesiąc od kilku w złości że się nie udało w którym chyba wewnętrznie zluzowałam i nawet na ten jakoś się nie nastawiam, chcę porobić badania i skonsultować z lekarzem plus trochę zająć się czymś milszym niż wieczną analizą wykresów. Cykle mam dość regularne i wykresy zazwyczaj wyglądają fajnie, ale zawsze leci w dół i przychodzi ukochana @.

    .meggi., mariposa89 lubią tę wiadomość

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollipop witaj w naszym gronie🤝. Wszystkie tutaj kochamy naszua ukochana miesiaczke takze wspolnie bedzie nam latwiej ja kochac 😜😜😜

    lollipop lubi tę wiadomość

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Emka96 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 maja 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszka1 wrote:
    ja widze kreskę. ktory dzien po owulacji jesteś?

    teoretycznie 10... (10 dni temu pozytywny test owulacyjny, sluz plodny, temp ponad 37 stopni) ciągle mam kłucia podbrzusza raz jajnik raz w macicy raz jakby w pochwie. Staram sie myslec ze to objawy miesiaczki ale ciężko.. :)

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka96 chyba Cie czeka wycieczka na badanko w poniedzialek i wszystko bedzie jasne😉.
    Oczywiscie powodzonka aby wynik byl jak najlepszy ☺️.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 20:10

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Emka96 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meggi. wrote:
    Emka96 chyba Cie czeka wycieczka na badanko w poniedzialek i wszystko bedzie jasne😉.
    Oczywiscie powodzonka aby wynik byl jak najlepszy ☺️.

    pojde pojde, oby tylko pozytywnie ^^ dam znać 🙃

    .meggi. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meggi. wrote:
    Lollipop witaj w naszym gronie🤝. Wszystkie tutaj kochamy naszua ukochana miesiaczke takze wspolnie bedzie nam latwiej ja kochac 😜😜😜

    No z jednej strony to dobrze że jest i że działa coś tam w środku :D Najgorzej jak boli bo wtedy daje o sobie za bardzo znać i wkurza podwójnie, fizycznie i psychicznie.

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 29 maja 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie. Dziś miałam podgląd i piękny pęcherzyk ale w niedzielę wieczorem jadę do pracy pod wawe i będę z dala od lubego. Lekarka powiedział abym dziś zrobiła zastrzyk otriwell i kurde tak mi zależy że sama sobie go zrobiłam.
    Będę miała siniaka zapewne albo zgubienie ale czego się nie robi....

    Emka96, .meggi., lollipop lubią tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Emka96 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 maja 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie. Dziś miałam podgląd i piękny pęcherzyk ale w niedzielę wieczorem jadę do pracy pod wawe i będę z dala od lubego. Lekarka powiedział abym dziś zrobiła zastrzyk otriwell i kurde tak mi zależy że sama sobie go zrobiłam.
    Będę miała siniaka zapewne albo zgubienie ale czego się nie robi....


    działajcie:*

  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 29 maja 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn :)

    Również chętnie dołączę. Mam 25 lat, mąż 28.
    4 lata po ślubie. Starania od lutego, więc obecnie 4 cykl... i chyba szykuję się na piąty...
    W tym miesiącu zrobiłam podstawowe badania takie jak w stopce, kontrola u gina pokazała znów 2 torbiele na janiniku :( (pół roku temu mialam już jeden, który sie wchłonął po 3 msc tabsow anty).
    Te podobno nie groźne i mam się nimi nie przejmować 😶
    Od tego miesiąca mierzę też temperature i wydaje mi się z owulki nie było... skok pojawil się dopiero teraz, ale to raczej z powodu przyjmowania Luttagenu - dostałam na te torbiele. Także znów pewnie nici z tego, być może prolaktyna blokuje mi też owulke, ale endo nie chce mi wdrażać na razie nic silniejszego, biorę więc ziołowy Castagnus.

    W przyszłym cyku, albo kolejnym mój też pójdzie się przebadac..

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ