X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Oczekując na dwupak 🤰
Odpowiedz

Oczekując na dwupak 🤰

Oceń ten wątek:
  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka96 szok co za historia😯 ale koniec końców dobrze ze skonczylo sie tak, bo w takiej sytuacji no moglo byc gorzej. No i ten prezent ze szpitala w postaci półpasca 🙀... Niezbyt miły 😜

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka96 wrote:
    Czy wielka tego ci nie powiem, bardzo bolał mnie prawy jajnik i pojechałam na SOR. Tam zostalam z podejrzeniem zapalenia wyroska robaczkowego- żeby bylo śmieszniej usg wskazywało na wyrostek, a badanie krwi nie... jednak ból pozostawał 1.5 dnia przelerzałam w szpitalu w końcu wzieli mnie na stół jak sie obudzilam lekarz powiedział ze przyczyną bóli byla pekanieta torbiel płyn przedostał sie do otrzewnej... chwila moment doszłoby do zapalenia i ...
    Tego czasu nie wspominam dobrze, dodam, że ze szpitala wyszlam z półpaścem. Nie dość że doskwieraly mnie rany pooperacyjne to jeszcze półpasiec:)

    Masakra :( całe szczęście że jednak nic gorszego się nie stało i teraz jesteś z nami ❤ po takich przeżyciach musi już być tylko z górki i lepiej zobaczysz :)

    .meggi., Emka96 lubią tę wiadomość

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie Emka96 moze rozpoczniesz nowy wątek pieknym poniedziałkowym wynikiem 😜😜😜

    Sane mam nadzieje ze wasze poczatki staran tez szybciutko zaowocuja 😜

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Emka96 Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cichą nadzieje, ale co ma byc to będzie :)🥰

    .meggi., Sane lubią tę wiadomość

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co ciesz sie weekendem aby nie myslec za duzo 😜. Właśnie - co do weekendu. Jakis grillek dla poprawy nastroju dobrze by było odpalic i takie oto moje wieczorne plany na jutro 😉

    Emka96, Sane lubią tę wiadomość

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożyjemy zobaczymy 😁
    Ja sama muszę zająć się hormonami bo którys stwierdził że zrobi sb dyskoteke i nie zapytał o pozwolenie 😁
    Zastanawiam się nad piciem inofemu bo dużo widzę pozytywnych opinii jest na jego temat też w kwestii lepszej owulacji i wgl cyklu. Na razie to tylko suplementuje się witaminami i folikiem. Czasem popijam zelazo bo miałam rok temu niskie troszke, ale jeszcze nie za niskie żeby leczyć choć pewnie gdybym zaszla w ciążę to bym skończyła z anemia 😁 no i zbijam wagę troszkę dla zdrowia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2020, 23:17

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Prawie wszystkie piszecie o slubie...
    Ja slubu nie mam I nie planuje. Mieszkamy razem juz 5 lat, kupilismy dom, jestesmy ze soba ponad 6 lat. Slubu nie planujemy. Jakos za bardzo nas przerazaja znajomi ktorzy po slubie nie dbaja o siebie tak jak przed... Jeznkaze o dzisziusia staramy sie juz 3 lata. Narazie nic.. :( chcialabym zeby nastapilo to w tym roku.. Ja mam 30, chlopak 29. :)

    .meggi. lubi tę wiadomość

  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej OlaOla:)
    Najważniejsze żyć że sobą w zgodzie i harmonii :) A czy jest ślub... to już tylko formalność jak dla mnie. U mnie w rodzinie też parę małżeństw się rozwaliło parę lat po ślubie. Tylko u nich to było typowe, po ślubie będzie inaczej, po ślubie się zmieni i takie tam podobne akcje. Ja z moim facetem zamieszkałam już w 4 miesiacu znajomości 😁 ale to dlatego że potrzebowałam gdzieś się przespać bo wyprowadziłam się z zajmowanego lokum na szybko i tak już jakoś zostałam u niego 😂

    .meggi. lubi tę wiadomość

  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 29 maja 2020, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sane wrote:
    Hej OlaOla:)
    Najważniejsze żyć że sobą w zgodzie i harmonii :) A czy jest ślub... to już tylko formalność jak dla mnie. U mnie w rodzinie też parę małżeństw się rozwaliło parę lat po ślubie. Tylko u nich to było typowe, po ślubie będzie inaczej, po ślubie się zmieni i takie tam podobne akcje. Ja z moim facetem zamieszkałam już w 4 miesiacu znajomości 😁 ale to dlatego że potrzebowałam gdzieś się przespać bo wyprowadziłam się z zajmowanego lokum na szybko i tak już jakoś zostałam u niego 😂


    Tez tak mysle :) z tym ze wkurza mnie to ze zawsze naciskaja na nas... Moja rodzina jest bardzo staroswiecka I musze powiedziec ze nie traktuja nas jako nowej rodziny.. No ale coz.. Nie bede robic cos tylko zeby im dogodzic... Moze I wlasnie oni mnie tak zle nastawili do slubu... Juz sama nie wiem.. Wazne ze jestem szczesliwi I to sie liczy :)

    Czasem sie ludzie dopasuja I juz... Wcale nie musza sie dlugo znac zeby ze soba zamieszkac... Ale sa I tacy Co biora slub przed zamieszkaniem ze soba.. No musze przyznac ze to jest odwaga... Moim zdaniem nie znasz kogos do puki z nim nie za mieszkasz. Ale mimo wszystko zycze wszystkim mezatkom I tym nie mezatkom duzooo milosci I upragnionych dwoch kreseczek :) dzieciaki to szczescie.. Jeszcze nie mam ale juz nie moge sie doczekac 😊😊😊

    OlaNova lubi tę wiadomość

  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 30 maja 2020, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla wrote:
    Tez tak mysle :) z tym ze wkurza mnie to ze zawsze naciskaja na nas... Moja rodzina jest bardzo staroswiecka I musze powiedziec ze nie traktuja nas jako nowej rodziny.. No ale coz.. Nie bede robic cos tylko zeby im dogodzic... Moze I wlasnie oni mnie tak zle nastawili do slubu... Juz sama nie wiem.. Wazne ze jestem szczesliwi I to sie liczy :)

    Czasem sie ludzie dopasuja I juz... Wcale nie musza sie dlugo znac zeby ze soba zamieszkac... Ale sa I tacy Co biora slub przed zamieszkaniem ze soba.. No musze przyznac ze to jest odwaga... Moim zdaniem nie znasz kogos do puki z nim nie za mieszkasz. Ale mimo wszystko zycze wszystkim mezatkom I tym nie mezatkom duzooo milosci I upragnionych dwoch kreseczek :) dzieciaki to szczescie.. Jeszcze nie mam ale juz nie moge sie doczekac 😊😊😊

    U mnie to moja mama jest staroswiecka, praktycznie nie długo później jak już zamieszkalam u niego to suszyla mi głowę że jak to tak bez ślubu, że jakby chociaż były oświadczyny bo to już tak jak prawie małżeństwo... że przecież mam dom mam gdzie mieszkać, co ludzie powiedzą i pomyślą !! 😂
    Jeszcze dużo jest ludzi co jedynie się spotykają na randki i czekają na moment jak wreszcie że sobą zamieszkają. Nie mówię, czasem się zdaza że dobrze im się potem układa bo są jak to ładnie napisałaś dopasowani :) ale nie raz to po czasie zaczynaja się zgrzyty i narastaja i narastaja dalej problemy...

    Ja też się nie mogę ogólnie doczekać, aż wreszcie będę miała swojego malucha 😊 nie ma nic piękniejszego. Napewno każda z nas w końcu zobaczy dwie kreseczki i będziemy przeszczesliwe ❤❤❤

  • Angelinaaa Autorytet
    Postów: 277 157

    Wysłany: 30 maja 2020, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sane wrote:
    A ja to się też spotkałam już z tym że doktorzy przypisują przy staraniach progesteron, ale nie wiem czemu. Nie którym to pomogło ale no pewnie też zależy od problemu A tak w ciemno dawać to można od razu dac zastrzyki 🙄
    Byłam dzisiaj na wizycie u nowego gina i właśnie mi powiedział że nie ma dowodów na to aby progesteron pomógł zajść w ciążę. Owszem przy in vitro pomaga i w ciąży przy krótkiej szyjce również. Ale tak zapobiegawczo niestety nie. A poprzedni ginekolog kazał mi brać od 16-26dc.

    22 lata
    08.2018 - początek starań
    27.09.2019 - ⏸️
    Poronienie w 5 tygodniu..
    05.10.2019 - zabieg łyżeczkowania 😞
    01.2020 - wznowienie starań ❤️
    06.2020 - HSG
    Prawy jajowód niedrożny.
    Lewy jajowód znacznie zwężony, udało się delikatnie udrożnić.
    07.2020 - Start stymulacją Aromkiem 1x1
    14.08.20 - ⏸️ (24cs)
    14.08.20 - Beta 400
    17.08.20 - Beta 1661
    19.08.20 - Beta 3389
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
    ▪️ Femibion 1

    28.08.20 -?

    ,, Rozgość się kruszynko... 🙏"

    w57v3e3kfxvrg21f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2020, 01:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12dpo temperatura górę, ale test biały.
    Więc próbuje znów za miesiąc

  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 30 maja 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha 🤣🤣🤣 Sane z tym lokum dobre, no widac ze Ci spodobalo na tych metrach kwadratowych 🐱🐱
    OlaOla hej 😚 Ślub to tylko formalnośc, jesli Wy tej formalności nie potrzebujecie to nic w tym nadzwyczajnego nie ma ☺️ Ważne zeby Wam bylo dobrze reszta nie ma znaczenia😉. Rękę mozemy sobie podac bo za nami rowniez 3 lata staran 😑.
    Angelina w wizyta ogolnie jak? Zadowolona?
    Sinugma 😑😑😑 szkoda, ale glowa w górę, jeszcze dwie produktywne szanse 😉

    Sane lubi tę wiadomość

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 30 maja 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sane a co do inofolica- ja popijam ovulomed max ( mozna powiedziec se to to samo tylko pod inna nazwa, podobny sklad) no i cos tam rzeczywiscie lepiej 😜 śluzaka wiecej napewno 😜😜

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 30 maja 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelinaaa wrote:
    Byłam dzisiaj na wizycie u nowego gina i właśnie mi powiedział że nie ma dowodów na to aby progesteron pomógł zajść w ciążę. Owszem przy in vitro pomaga i w ciąży przy krótkiej szyjce również. Ale tak zapobiegawczo niestety nie. A poprzedni ginekolog kazał mi brać od 16-26dc.

    A no widzisz. Tylko tak patrzę na twoją stopke teraz że w zeszłym roku poroniłas :( może doktor zapobiegawczo dała gdyby się udało? Przynajmniej to jest najbardziej logiczne wytłumaczenie jedynie :)


    Sinugma wrote:
    12dpo temperatura górę, ale test biały.
    Więc próbuje znów za miesiąc


    Może jeszcze za wcześnie :) póki nie przyszła @ to trzeba na spokojnie czekać. Zawsze istnieje nadzieję że może jednak niespodziewanie się udało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 08:48

  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 30 maja 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meggi. wrote:
    Haha 🤣🤣🤣 Sane z tym lokum dobre, no widac ze Ci spodobalo na tych metrach kwadratowych 🐱🐱

    Sane a co do inofolica- ja popijam ovulomed max ( mozna powiedziec se to to samo tylko pod inna nazwa, podobny sklad) no i cos tam rzeczywiscie lepiej 😜 śluzaka wiecej napewno 😜😜

    Oj tak 😁 miały być 2 dni, A minęły 4 lata 😱 ale nie żałuję tego, mieliśmy ciężkie chwilę bo ja jestem bardzo uparta i troszkę mam inne zachowania i nawyki, ale przeżyliśmy wszystko. 😁

    O kolejna nazwa muszę sprawdzić sobie zaraz 😁 no właśnie widziałam że takich wspomagaczy to jest bardzo dużo nawet, a brac raczej nie zaszkodzi. Wspomaganie natury zawsze jest spoko. Zwłaszcza w kwestii sluzu 😁 żołnierze sił specjalnych luuuubia sluzik 😂

    .meggi. lubi tę wiadomość

  • Angelinaaa Autorytet
    Postów: 277 157

    Wysłany: 30 maja 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sane wrote:
    Może jeszcze za wcześnie :) póki nie przyszła @ to trzeba na spokojnie czekać. Zawsze istnieje nadzieję że może jednak niespodziewanie się udało :)
    Ogólnie to miałam brać przez każdy cykl od 16-26dc, nie wiem co to miało na celu ale już nie biorę 😊 chyba że jak zrobie progesteron po owulce to będę mieć za niski to pewnie wtedy znowu będę musiała brać 😊

    22 lata
    08.2018 - początek starań
    27.09.2019 - ⏸️
    Poronienie w 5 tygodniu..
    05.10.2019 - zabieg łyżeczkowania 😞
    01.2020 - wznowienie starań ❤️
    06.2020 - HSG
    Prawy jajowód niedrożny.
    Lewy jajowód znacznie zwężony, udało się delikatnie udrożnić.
    07.2020 - Start stymulacją Aromkiem 1x1
    14.08.20 - ⏸️ (24cs)
    14.08.20 - Beta 400
    17.08.20 - Beta 1661
    19.08.20 - Beta 3389
    ▪️ Neoparin
    ▪️ Duphaston
    ▪️ Femibion 1

    28.08.20 -?

    ,, Rozgość się kruszynko... 🙏"

    w57v3e3kfxvrg21f.png
  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 30 maja 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Sane dobrze kombinuje, pewnie dlatego Ci zalecila. A ogólnie po poronieniu mialas jakas diagnostyke w sensie co moglo byc przyczyna poronienia? Nastepnym razem napewno juz wszystko bedzie w jak najlepszym porzadeczku 😻

    Zolnierze sil specjalnych lubia po pływać wiec warto😜
    W sumie mi kiedyś jedna ginka polecila taki zestaw FertiPowder. Tam jest saszetka do picia, jakies herbatki ziolowe, plus witaminki. Calosc zestawu to jakies dwie stowy 🥴🥴🥴 a starcza to na miesiąc, takze na bogato ale jak masz ochote poczytac to mozesz sobie looknac. Mozna tez osobno zamowic nie trzeba calego zestawu no ale to podobno bez sensu. Ja to stosowalam jakies dwa miesiace ale nie dalo rezultatow, a ze tak powiem dwie stoweczki na ulicy nie leza wiec zrezygnowalam z tego i przerzucilam sie na ten ovulomed max 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2020, 09:25

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Natka95 Autorytet
    Postów: 2392 3592

    Wysłany: 30 maja 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelinaaa wrote:
    Ogólnie to miałam brać przez każdy cykl od 16-26dc, nie wiem co to miało na celu ale już nie biorę 😊 chyba że jak zrobie progesteron po owulce to będę mieć za niski to pewnie wtedy znowu będę musiała brać 😊

    Długo stosowalas w ten sposób ? Nic Ci to nie namieszalo w cyklach?

    08.2020 👼
    17.07.2021 👦
    22.09.2023 👧
    age.png
    age.png
  • Sane Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 30 maja 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jejciu drogo 😬 właśnie najgorsze to jest to że nie ma czasem efektów bo gdyby może to było w sumie tylko 200 zł miesięcznie na takie wspomagacze full serwis to ok można korzystać, ale nie raz to jeszcze tego trzeba dokupić tamtego, leki przepisane przez gin i nagle z 200 zł robi się miesięcznie 500+ 😂 badań to już nie tam nawet co liczyć bo to prawdziwa studnia bez dna

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ