X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤
Odpowiedz

Od listopadowego testowania do letniego rozwiązania ❤

Oceń ten wątek:
  • Endzi Autorytet
    Postów: 1186 826

    Wysłany: 10 listopada 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria powrót na syrenie miałam 🤦🏻‍♀️No ale co zrobić jak ona nie chce spać więcej niż 30 min w dzień 🤷‍♀️ Czasami są takie dni że usnie na te 2-3h ale częściej takie że mamy tylko drzemki po 10-30min. Aczkolwiek dzisiaj noc była wyjątkowo ładna bo usnęła po 22 i wstała po 5 a później po 7 już całkiem. Ale to też się rzadko zdarza że tak śpi.
    Cieszę się że u Was to nic poważnego i że pediatra Cię uspokoiła. Już wczoraj nie zdążyłam się odnieść do Twojego wpisu. To zamartwianie się chyba faktycznie przychodzi z wiekiem. To co się teraz dzieje w tym kraju to paranoja jest i tyle szkoda słów na to wszystko. Najchętniej bym się spakowała i wyniosła jakbym mogła 🤨

    Sandrina hehh jeszcze rota wirusa Ci brakuje 😅🤦🏻‍♀️

    Jagodową to pewnie pochłoną kolejny skok rozwojowy. Ehh

    A Wasze rozrabiaki też tak krzyczą? Lub piszczą? Czasami to tak śmiesznie ale z samego rano to już nie koniecznie jest to przyjemne 😅

    💔05.2017
    💔04.2020r. 11tc
    ❤️ Listopad 2020 Cud
    relgdf9hd2smmklw.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria dobrze, że z małą ok.
    Moje bobasy chodzą do Przychodni Rodzinnej na Broniewskiego. Jestem zadowolona z pediatry, bo jest taka ludzka. I bardzo fajna też jest tam pielęgniarka od szczepień.
    Kochana ja nawet i na 5 minut chętnie 😁

    Endzi moja tylko grucha delikatnie. Ona w ogóle spokojna jest bardzo 🥰 widocznie u nas całą pulę genów odpowiadających za bycie lujem zgarnął Belzebubio 🤷
    Za to moja głośno memła paszczą. Zwłaszcza w nocy się niesie po domu jak ciumia język albo rękawy 🤦

    Dzisiaj powiesiłam małej motyla z lamaze - był szał. Smoka od nich też polecam ( dzisiaj starszak z nim wariował🤦)

    Annamaria lubi tę wiadomość

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 10 listopada 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ☺️ cieszę się że wątek nie umarł ale ja na wątku już tak.Mlody pochłanianie niemiłosiernie.
    W skrócie:
    Przemuś wazyl 6710 na ostatnich szczepieniach ostatnio mniej coś przybiera ale wagę swoją na 4msc podwoił.W ubranka wchodzimy 68-74 chociaż bardziej już 74.

    Byliśmy na wizycie u audiologa ze względu na zły wynik badań słuchu po urodzeniu na lewe uszko ale wszystko jest w porządku ☺️

    Od 8.12 zaczynamy fizjoterapię ze względu na asymetrię.

    Nadal nie jadam kakao chociaż dziwne że po białej czekoladzie nic mu nie jest 🤔🤔🤔 w białej jest przecież miazga kakaowa a jemu nic niema 🤷🏻‍♀️ nie rozumiem już z tego nic 🤷🏻‍♀️

    W poniedziałek mój partner wylatuje do Portugalii w delegacje-wysylaja ich na "HAMA" fabryka w której pracuje kończy produkcję w grudniu i otwarli obok nowa ale jakoś do wszystkich miejsc pracy nie będzie i albo urlop bezpłatny 4 msc albo wyjazd a my nie możemy sobie pozwolić na 4msc bez jego pieniędzy.
    Ciężko będzie bo zostaje z małym aniołkiem i dwoma psami ale na szczęście Przemuś jest naprawdę zlotym dzieckiem z gorszymi dniami 😈😈👿😇😇😇

    https://naforum.zapodaj.net/e21d93d27beb.jpg.html

    Karmię nadal piersią ☺️ mleczna przygoda trwa prawie 4msc w niedzielę będzie 😍
    Butelki i smoczka nie akceptuje.W nocy budzi się co 1-3h,chodzę jak zombie ale każdy dzień to piękna niezwykła przygoda 😍
    Jutro mamy sesje swiateczna 😍🤣🥰❤️🤩 pochwalę się fotkami.
    Przepraszam za brak aktywności ale niemam czasu 🙈

    Kocham Was ❤️


    Endzi lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 10 listopada 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia super, że u was w porządku, aż się przyjemnie czyta takie posty. Ale to już kawał człowieka z Twojego bobasa 🥰
    Nieciekawie z tym wyjazdem męża, ale przy maluszku czas szybko zleci. Pewnie tatuś gorzej rozłąkę niż wy zniesie - się zatęskni 😂

    Baśka 89 lubi tę wiadomość

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 10 listopada 2021, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrina22 wrote:
    Basia super, że u was w porządku, aż się przyjemnie czyta takie posty. Ale to już kawał człowieka z Twojego bobasa 🥰
    Nieciekawie z tym wyjazdem męża, ale przy maluszku czas szybko zleci. Pewnie tatuś gorzej rozłąkę niż wy zniesie - się zatęskni 😂

    Ja mu powiedziałam że Feng Shui w domu będę mieć 🤣🤣🤣 on już załamany jest ale niestety takie czasy nastały że zmuszają do wyjazdów.Plusem jest zastrzyk gotówki.I nie przecze że nie zazdroszczę mu troszkę 😜
    Tak samo dobra jest taka rozłąka czasami-czlowiek zatęskni i inaczej jakoś myśli o drugiej połówce 😉
    A święta będą magiczne bo wraca 24.12 koło 13 🥰🥰🥰 będzie radość jak niewiem 😍😍😍 tak wiem całe święta i przygotowania na mojej głowie ale na spokojnie będę się nakręcać,ubiorę choinkę,upiekę pierniczki.
    Te święta będą magiczne 😍 nie dość że pierwsze w trójkę to jeszcze po dłuższej rozłące ☺️

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 11 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej Mamusie ♥️

    Daję tylko znać, że żyję ale powiem Wam tak ogólnikowo, że sypiam jakieś 3h na dobę, dziewczyny szaleją równo a praca mojego męża do godziny 14 .00 to jakaś ściema po całości bo w domu wcześniej niż około 17 - 18 go nie widuję. O ja naiwna i niewyspana 🙄😁.

    Jednym okiem wyłapalam, że tu chorują dzieciaczki... Zdrówka dla wszystkich!

  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 12 listopada 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ☺️
    Dzisiaj zauważyłam że mojemu ksieciowi idzie ząbek 🙈 już wcześniej miałam wrażenie że boli go lewa dolna dwójka(miejsce tego zęba) a dzisiaj mega napuchnięte dziąsło.Dostal ibum i żel na żeby i przestał marudzić ☺️
    W nocy śpi ze mną tak w ogóle bo ma wiotkość krtani i potrafi mi się 3razy w nocy dusić 😳😕 ale jest coraz lepiej.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 listopada 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baśka 89 wrote:
    Witam ☺️
    Dzisiaj zauważyłam że mojemu ksieciowi idzie ząbek 🙈 już wcześniej miałam wrażenie że boli go lewa dolna dwójka(miejsce tego zęba) a dzisiaj mega napuchnięte dziąsło.Dostal ibum i żel na żeby i przestał marudzić ☺️
    W nocy śpi ze mną tak w ogóle bo ma wiotkość krtani i potrafi mi się 3razy w nocy dusić 😳😕 ale jest coraz lepiej.
    2 wychodzi? 🤔

    M&M
  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2865 2258

    Wysłany: 12 listopada 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , czy podczas histeroskopii zawsze podbierana jest biopsja czy warto jednak poprosić lekarza o pobranie?

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2021, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    Dziewczyny , czy podczas histeroskopii zawsze podbierana jest biopsja czy warto jednak poprosić lekarza o pobranie?
    Ja mam za 2 tygodnie biopsje cd 138. Na razie bez histero. Mam nadzieję że coś się w końcu rozjaśni.

    Sesyjka lubi tę wiadomość

  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2865 2258

    Wysłany: 12 listopada 2021, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blawatek wrote:
    Ja mam za 2 tygodnie biopsje cd 138. Na razie bez histero. Mam nadzieję że coś się w końcu rozjaśni.
    A skąd decyzja o biopsji?

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2021, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    A skąd decyzja o biopsji?
    Tak zasugerowała lekarka. Bo może byc ukryty stan zapalny. Zastanawiałam się nad histero, ale zdecydowała, że najpierw to. Po tym podobno latwiej zajscbo endometrium " pracuje".

  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 14 listopada 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u was?

    Annamaria jak malutka? Już zdrowa?

    Lady zaglądasz tu jeszcze?

    Trzymajcie się cieplutko wszystkie😘

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 15 listopada 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 09:38

    Endzi lubi tę wiadomość

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 15 listopada 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrina22 wrote:
    Annamaria jak malutka? Już zdrowa?

    A gdzie tam...albo przez łażenie po przychodni kontrolnie na osłuchiwanie, albo przyniesione z placówek przez maluchy - mamy RSV.

    W sobotę zaczęła inaczej, bardziej mokro kaszleć. Rzadziej się uśmiechała, taka apatyczna była, i doszły dwa nowe objawy, zaczerwienione oczy jak przy zapaleniu spojówek (jednak nie było to zapalenie spojówek, bo leczyło się bardzo ładnie przy zwykłej higienie wodą, co byłoby niemożliwe przy bakteryjnym nadkażeniu.. zniknęła ropka, zostały czerwone fałdy skórne wokół oczu i powieki) oraz niska temp ciała. Miała czasami od 36 do 36,3. Bardzo nietypowo..

    Niepokój nie pozwolił mi czekać do poniedziałku i wiszenia na telefonie rano, by wyrwać wizytę, o ile się uda. Znalazłam w necie w małej wiosce pod Toruniem prywatną pediatrę i pojechalismy tam o 18.. i całe szczescie..
    Ma zmiany na oskrzelikach, ale wg lekarki dramatu nie ma na tę chwilę. Powiedziała, że spróbuje zrobic tak, żeby nie trafic do szpitala.. mamy 2 leki wziewne do inhalacji, krople Flegamina baby, steryd w tabletce do podawania rozkruszony z moim mlekiem i zalecenie spania przy lekko uchylonym oknie, w sypialni ma byc tem ponizej 20 stopni.

    Wieczorem po powrocie i podaniu leków spała bez napadów kaszlu i co od razu zauwazyłam - chetniej i efektywniej jadła z piersi.. wczoraj było kamienie na siłe, wybudzanie jej, smyranie po policzku, bo przysypiała..

    oby leczenie szło tak dalej, potrzymajcie forumowego kciuka...

    BTW, jak to działa..? Wielomama powinna byc chyba bardziej opanowana po ilus tam dzieciach, a ja panikuje przy jej chorobie jakby to było pierwsze dziecko.. chyba, że to po tych stratach ja tak traumatycznie reaguję na każde zagrożenie jej zdrowia, już przyjaciółka mi zwróciła uwagę, że mam inaczej teraz.. nie wiem sama.

    Snowflake, 5 lat to już takie rozumne kumate dziecko, fajny czas, no nie? :) i wiesz co, jak myślę o twoim trzecim to zawsze wyświetla mi się w głowie ksywa: "Pączuś".. moze to przez to jego przybieranie na wadze jak szalony na początku, że ma tam u ciebie na piesi jak pączek w maśle :)

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 15 listopada 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 09:39

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 15 listopada 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annamaria no masz ci los🤦oby leki pomogły😘 Może faktycznie to od starszaków złapała🤔
    U dr Grobelskiej byliście?
    Ja myślę, że tak przeżywasz bo to córeczka jedyna.

    Snowflake wow poważny wiek😁 ja się nie ekscytuje dorastaniem Belzebubia, ja się zastanawiam czy on aby na pewno wszystko ma z głową ok. Bunt dwulatka w jego wykonaniu przerósł moje najśmielsze oczekiwania 🥴
    Mój buntownik dzisiaj też po 5 tyg siedzenia w domu poszedł do żłoba. Ciekawe co przywlecze tym razem.
    A jaka cudowna cisza w domu 🥰 nawet udało mi się moją panienkę na spacer zabrać.

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4813 3955

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandrina22 jestem jestem ale ciężko mi pisać, bo Sebastian tak daje popalić, że nawet sobie tego nie wyobrażacie 🙄 Oo no właśnie - ja też się nieraz zastanawiam, czy z nim aby na pewno wszystko jest ok. Ja od dawna twierdzę, że jest nawiedzony😝 W Polsce praktycznie nie spałam - może 2-3 godz na dobę i nie wiem jak ja funkcjonuję. W dzień jakoś było, bo jak fizjo go porozciągała to i 3godziny spał. Chyba zacznę go tak wieczorami ćwiczyć 😂😂😂 Najeździłam się po specjalistach na tym Śląsku, pieniędzy wydałam w brud, syna ochrzcilam ale diabeł i tak w nim siedzi🤷🏼‍♀️. Ahhh dużo by tu pisać ale no nie mam sił... Tak po krótce-ma oczopląs, miał wylew 1/2stopnia,jakąś małą torbiel w główce, jakaś dziurka w przegrodzie i tak mogłabym jeszcze parę rzeczy znaleźć 🥴 No nic tylko se w łeb strzelić....

    Annamaria oby Lilka szybko wyzdrowiała i już nie chorowała 😘 Wierzę, że bardzo się stresujesz-ja przeżywam jak Zosia ma głupi katar a co dopiero coś poważniejszego... Kciuki za szybki powrót do zdrówka 😘

    Baśka89 super, że się odezwałaś 😊Przemuś jest śliczny 🥰Na pewno taki maluch pochłania dużo czasu i jest go mniej na pisanie 😉 a jak tu piszą kobiety, które mają więcej niż 2jke to ja nie wiem 😂😂😂 Szacun normalnie, bo ja nie mam kiedy się wykąpać 🤪 ale są wilgotne chusteczki przecież nie😂😂😂😂😂

    Snowflake 100lat dla córci, niech rośnie zdrowo i daje Wam tylko radość 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2021, 21:52

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 16 listopada 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2021, 09:39

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Annamaria Autorytet
    Postów: 2329 3342

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    LadyDior, to samo pomyślałam, co Snowflake! Że chętnie bym wzieła twojego Sebcia na ręce, byś wypiła sobie kawusię w spokoju chociaz na takim spotkaniu! :)

    Sandrina, taak, tam w Górsku. Byłaś też kiedys u niej? Pracowała w naszym szpitalu dzieciecym teraz pracuje w Chełmży w szpitalu.

    Dzis jedziemy na 15 na kontrolną wizytę.. oby było dobrze i leczyły się te oskrzeliki.. Na moje jej stan jest lepszy, ale wiecie, osluchowo to tego nie ocenię.. Uderzy nas to po kieszeni , druga prywatna wizyta, ale myśleliśmy trochę, i wolę jednak, żeby osłuchowo ocenił postęp zdrowienia ten sam lekarz, który wysłuchał zmiany.
    Idę szukać prezentu dla mojego 3 latka w necie i myć włosy, bo wyglądam jak kupka nieszczęścia. Jak dziecko mi choruje, to zawsze po mnie widać, wygladam ookroooopnie.

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    2007 synek
    2008 (* 9 tc)
    2010 synek
    2015 synek
    2018 synek
    2020 (* 11tc i *13tc)
    2021 córeczka

    MTHFR_677C T i PAI-1 4G hetero

    :) wegemama :)

    NHRLp2.png
‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ