Forum Starając się - ogólne Odstawienie tabletek - jak to jest/było u Was dziewczyny
Odpowiedz

Odstawienie tabletek - jak to jest/było u Was dziewczyny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ika83 Ekspertka

Wysłany: 22 lutego 2018, 22:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana.s wrote:
    Ikus będę testować jutro z rana i beta ...i gin w poniedziałek:)
    Ogólnie plamienie się skończyło:/ jakieś odrobinki czasem ale tak ogólnie to nie ma już nic :(
    Po co ja tyle lat tabletki brałam skoro zajscie w ciążę to jakieś s-fiction

Daj znac jutro jak test:) moim zdaniem blada kreska to kreska i ciąża jest :)

Ika83
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 23 lutego 2018, 06:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana.s wrote:
    Po co ja tyle lat tabletki brałam skoro zajscie w ciążę to jakieś s-fiction

Dokładnie to samo sobie myślę.

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Czas uleczy rany.
    Ale wciąż pokrywam się bliznami.
    Rozrywam szwy."
  • Ika83 Ekspertka

Wysłany: 4 marca 2018, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o info czy też tak miałyście lub macie ?
    Przed braniem tabletek zawszw bolały mnie piersi przed okresem. Teraz , kiedy odstawiłam je nie czuje tego wogole. Pierwszą @ po odstawieniu mam za sobą. Piersi nie bolały. Nawet jak tabletki brałam piersi bolały przed @.
    Czy to jest normalne ?

Ika83
  • Simons_cat Autorytet

Wysłany: 4 marca 2018, 16:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja nie pamiętam jak miałam przed tabletkami, ale teraz mnie nie bolą.

A do skutków ubocznych mogę dodać jeszcze, bo zaobserwowałam ostatnio natężenie - bardziej przetłuszczające się włosy (zawsze mi się przetłuszczały, ale teraz to masakra na drugi dzień, jakbym się specjalnie naoliwiła) i przetłuszczająca się cera na twarzy :/ No i pojawiły mi się wypryski na plecach czego jednak wcześniej nie było.

Nadal jednak nie jest to jakoś bardzo uciążliwe :)

Starania od września 2017.

Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    Ciąża biochemiczna - maj 2018, czerwiec 2018, grudzień 2018, lipiec 2020

PCOS, IO
    Szczepienia limfocytami męża💉 -> alloMLR 0%😭 -> szczepienia pullowane🙏

"Czas uleczy rany.
    Ale wciąż pokrywam się bliznami.
    Rozrywam szwy."
  • Ika83 Ekspertka

Wysłany: 4 marca 2018, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Kurcze, ja nie pamiętam jak miałam przed tabletkami, ale teraz mnie nie bolą.

A do skutków ubocznych mogę dodać jeszcze, bo zaobserwowałam ostatnio natężenie - bardziej przetłuszczające się włosy (zawsze mi się przetłuszczały, ale teraz to masakra na drugi dzień, jakbym się specjalnie naoliwiła) i przetłuszczająca się cera na twarzy :/ No i pojawiły mi się wypryski na plecach czego jednak wcześniej nie było.

Nadal jednak nie jest to jakoś bardzo uciążliwe :)

U mnie to samo z włosami. Znalazłam szampon w rossmanie Natura Siberica. W zielonej butelce i pomógł;)

Ika83
  • adaska Autorytet

Wysłany: 9 marca 2018, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam tabletki ponad 6 lat. Odstawiłam w listopadzie 2017, ponieważ chciałam dać odpocząć organizmowi. W grudniu i styczniu wszystko było ok, okresu dostałam w terminie lub 2 dni po terminie.
    Teraz w lutym nie miałam @ wcale, ciąża wykluczona przez testy i lekarza. Jestem w trakcie brania dupka na wywołanie @.
    Jedyny skutek uboczny jaki u siebie zauważyłam po odstawieniu tabletek jest taki, że miesiączki są przeze mnie bardziej odczuwalne i dopadł mnie PMS, którego nigdy nie miałam. Na szczęście nica poza tym.
    W najbliższym czasie nie planuje powrotu do tabletek.

👼🏻6tc 👼🏻9tc

28.05.2020⏸🍀

10.06- 3 pecherzyki na USG
    23.06- mamy ♥️
    15.07- bliźniaki 😍
    01.08- badania genetyczne 🍀 mamy zdrowe maluszki! Parka?
    01.09- 190g i 178g chłopcy 💙💙
    29.09- 421g i 410g zdrowych synków ♥️
    27.10- Staś 722g Adaś 795g 💙
    24.11- Staś 1200g Adaś 1300g 💙🐰

🧸Staś & Adaś🧸
    thgf9jcgjxxz9k0b.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego