X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    ja nie moge ale motyw. te testy, ktore podalas to sa testy psychologiczne i ich nie wolno robic pedagogom. To niezgodne etyka zawodową. zwyczajnie nie maja do tego uprawnien. to tak jakby ksiadz wypisywal recepty. masakra.

    Nie - wszystko w porządku- napisałam że te ostatnie były u psychologów :)

    Yoselyn napisałam autorów testów i może uda się je znaleźć na necie- szczerze to nawet o nich z mamą nie gadałam , bo ona zawsze mi mówi żeby odpowiadać szczerze i spontanicznie

    Agi83 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    HOPE jestes WIELKA! :) podalas nam pewnie najistotniejsze informacje.. :) zawsze czlowiek sie lepiej czuje jak juz wie mniej wiecej o co moga go pytac

    hope nie chce wyjsc na jakiegos glupka czy jakas zacofana ale o co chodzi z tymi osobami.. co z tymi nazwiskami S B G Eysenck, H J Eysenck, Barett zadanie żeby narysować drzewo owocowe, test niedokonczonych zdań wersja dla dorosłych Julian B Rotter cos wiecej o nich.. tzn co musze wiedziec albo cos...

    te nazwiska należą do autorów testu osobowości. spokojnie w takim teście mozna zaznaczac prawde. nie mam dobrej i złej osobowosci. sie roznimy i tyle - osobowosci sa rozne.
    z tym drzewem to taka przestarzala metoda - kiedys byly takie podreczniki ze nicby jak ktos narysuje dziuple to byl wykorzystywany seksualnie, jak nie narysuje podloza to costam... takie czary mary
    rotter to tez nazwisko autora - testu zdan niedokonczonych.
    nie jestes glupkiem ani osoba zacofana tylko to sa testy do ktorych wglad maja psychologowie, wiec jako osoba dotychczas nie zainteresowana diagnozowaniem nie mialas raczej szans sie z taka tematyka zetknąc.
    Nam przez caly kurs przyswiecalo ze musimy byc soba autentyczni naturalni. fałsz sie jeszcze bardziej wyczuwa i on tym bardziej jest diagnostyczny.
    jest jeszcze kwestia taka, że jak nawet nie zakwalifikują na kurs to rzadko sie zdarza by robili to na zawsze. zwykle stwierdzaja np nie pogodziliscie sie jeszcze z nieplodnoscia, przyjdzcie za rok; w waszej relacji jest to i to idzcie na terapie malzenska, albo pani ma problem z ... moze warto skorzystac z psychoterapii, warsztatu, przepracowac jakis watek i wrocic.
    Ale zakladam ze wam i tak się to nie zdazy i pomaszerujecie na kurs powodzenia :)

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Eltrona Ekspertka
    Postów: 191 62

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Nie - wszystko w porządku- napisałam że te ostatnie były u psychologów :)

    Yoselyn napisałam autorów testów i może uda się je znaleźć na necie- szczerze to nawet o nich z mamą nie gadałam , bo ona zawsze mi mówi żeby odpowiadać szczerze i spontanicznie
    oj cos u mnie z czytaniem ze zrozumieniem slabo :) musze pocwiczyc jak mam kiedys z dzieckiem lekcje robic :)
    mama ma rację :)
    jak wam wyjdzie w tescie ze jestescie mile i opanowane a w trakcie kursu sie okaze ze pelne ekspresji czy cokolwiek to taka niespojnosc dopiero da do myslenia

    Kwalifikacja w OAO
    Będę mamą :)
    Jestem mamá :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona a oni jakos to wyczuja czy zauwaza ze mamy jakis problem albo ze sie nie pogodzilismy? ja mowilam dzisiaj ze juz tyle lat sie staramy, tyle badan, zabiegow I NIC, ze wlasciwie nie ma nadziei, wiadomo ze ona umiera ostatnia ale trzeba powiedziec sobie w pewnej chwili STOP

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    oj cos u mnie z czytaniem ze zrozumieniem slabo :) musze pocwiczyc jak mam kiedys z dzieckiem lekcje robic :)
    mama ma rację :)
    jak wam wyjdzie w tescie ze jestescie mile i opanowane a w trakcie kursu sie okaze ze pelne ekspresji czy cokolwiek to taka niespojnosc dopiero da do myslenia

    Ja sie staram byc mila, spokojna i opanowana, ale wiadomo sa takie chwile ze czlowiek wybuchnie albo sie wkurzy na cos.. w koncu w pracy sa rozne sytuacje i na co dzien w domu.

    A jesli chodzi o kurs jakie tam musimy byc? tez mile, spokojne czy jak? czy na luzie?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona wrote:
    te nazwiska należą do autorów testu osobowości. spokojnie w takim teście mozna zaznaczac prawde. nie mam dobrej i złej osobowosci. sie roznimy i tyle - osobowosci sa rozne.
    z tym drzewem to taka przestarzala metoda - kiedys byly takie podreczniki ze nicby jak ktos narysuje dziuple to byl wykorzystywany seksualnie, jak nie narysuje podloza to costam... takie czary mary
    rotter to tez nazwisko autora - testu zdan niedokonczonych.
    nie jestes glupkiem ani osoba zacofana tylko to sa testy do ktorych wglad maja psychologowie, wiec jako osoba dotychczas nie zainteresowana diagnozowaniem nie mialas raczej szans sie z taka tematyka zetknąc.
    Nam przez caly kurs przyswiecalo ze musimy byc soba autentyczni naturalni. fałsz sie jeszcze bardziej wyczuwa i on tym bardziej jest diagnostyczny.

    Dokładnie- też tak uważam- niespójności w odpowiedziach udzielonych nieszczerze szybko wychodzą, najlepiej po prostu być sobą- przecież jesteśmy dobrymi ludźmi,którzy nie tylko chcą zostać rodzicami ale też pomoc jakiemuś dziecku które nie miało szczęścia w życiu,
    Eltrona gratuluję kwalifikacji :) na jakie dziecko się zdecydowaliscie ? Kiedy skończyłas kurs ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 23:20

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope a ty na jakie malenstwo sie zdecydowalas?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tego opanowania to wiadomo , że każdy się denerwuje - to naturalne, więc udzielając odpowiedzi że nigdy się nie denerwujemy od razu widać że mocno koloryzyjemy. Najważniejsze jest chyba to żebyziecko trafiło do spokojnego domu, więc ważna jest nasza dojrzałość emocjonalna i to jak radzimy sobie ze stresem, nerwami itd

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Dziewczyny Test Drzewa???? Przecież tego się już nie stosuje ☺
    Ale pamiętajcie bez żadnych dziuplii, drzewo na 3/4 strony, gałęzie skierowane bardziej do góry niż w dół i nie poplątane, owoce i liście na drzewie powinny być, a i całe drzewo powinno być raczej symetryczne tzn. korona drzewa.
    Powodzenia!
    Eltrona zaglądaj częściej to będziesz na bieżąco, a Twoje rady są nam bardzo cenne bo jesteś na najbardziej zaawansowanym etapie ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 23:26

    Yoselyn82, Agi83 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Hope a ty na jakie malenstwo sie zdecydowalas?

    Od 0 do 3 - płeć bez znaczenia . A Ty ?
    Do ukończenia kursu jednak wszystko może się zmienić:) kto wie może jeszcze się zdarzyć że rodzeństwo adoptujemy:) he he mój mąż na samą myśl jest przerażony:)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Od 0 do 3 - płeć bez znaczenia . A Ty ?
    Do ukończenia kursu jednak wszystko może się zmienić:) kto wie może jeszcze się zdarzyć że rodzeństwo adoptujemy:) he he mój mąż na samą myśl jest przerażony:)

    ja chcialam maluszka ale powiedziano nam ze ze wgledu na nasz wiek zebysmy sie zastanowili dziecko po 1 roku zycia a nawet 2 latka..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Od 0 do 3 - płeć bez znaczenia . A Ty ?
    Do ukończenia kursu jednak wszystko może się zmienić:) kto wie może jeszcze się zdarzyć że rodzeństwo adoptujemy:) he he mój mąż na samą myśl jest przerażony:)

    My nie wykluczamy rodzeństwa ☺ Ale nie wiem czy dam radę ogarnąć 2 urwiska. Na początku może być mega ciężko ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    O matko Dziewczyny Test Drzewa???? Przecież tego się już nie stosuje ☺
    Ale pamiętajcie bez żadnych dziuplii, drzewo na 3/4 strony, gałęzie skierowane bardziej do góry niż w dół i nie poplątane, owoce i liście na drzewie powinny być, a i całe drzewo powinno być raczej symetryczne tzn. korona drzewa.
    Powodzenia!
    Eltrona zaglądaj częściej to będziesz na bieżąco, a Twoje rady są nam bardzo cenne bo jesteś na najbardziej zaawansowanym etapie ☺

    a te galezie to jak nie poplatane czyli jak je malowac, u gory wiem a obok siebie jakos, czy z duzej galezi mozna dac ze sa tez mniejsze czy jak... wstac zdjecie tego drzewa..:P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to drzewo najlepiej z prawej strony narysowac jak czytam

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a te galezie to jak nie poplatane czyli jak je malowac, u gory wiem a obok siebie jakos, czy z duzej galezi mozna dac ze sa tez mniejsze czy jak... wstac zdjecie tego drzewa..:P

    Tak, z dużej gałęzi mogą a nawet powinny odchodzić mniejsze. Mogą na siebie na chodzić tylko żeby nie były za bardzo poplątane i pokrzyżowane ☺


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a to drzewo najlepiej z prawej strony narysowac jak czytam

    Najlepiej na środku kartki!


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    My nie wykluczamy rodzeństwa ☺ Ale nie wiem czy dam radę ogarnąć 2 urwiska. Na początku może być mega ciężko ☺

    Amygdala ja też marzę o dużej rodzinie, myślę że to wszystko zależy od wieku dzieci i ich rozwoju i stanu emocjonalnego , bo już z 1 dzieckiem wymagającym pracy będzie ciężko i mam tego świadomość.
    Yoselyn Ty się kobieto wykonczysz- nie potrzebnie napisałam o tych testach - nie możesz wszystkiego mieć opracowanego bo jesteś człowiekiem, a nie maszyną :) postaraj się potraktować to tylko jako informacje co Was czeka , a nie jak wyrocznię - uwierz w Was - będzie dobrze:)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Amygdala ja też marzę o dużej rodzinie, myślę że to wszystko zależy od wieku dzieci i ich rozwoju i stanu emocjonalnego , bo już z 1 dzieckiem wymagającym pracy będzie ciężko i mam tego świadomość.
    Yoselyn Ty się kobieto wykonczysz- nie potrzebnie napisałam o tych testach - nie możesz wszystkiego mieć opracowanego bo jesteś człowiekiem, a nie maszyną :) postaraj się potraktować to tylko jako informacje co Was czeka , a nie jak wyrocznię - uwierz w Was - będzie dobrze:)

    Masz racje! musze troszke przystopowac poki co lece na maly urlopik i sie zrelaksuje :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltrona, czego mogę się spodziewać pierwszego dnia na kursie??? Nie wiem czy malować rzęsy czy nie, bo jak mam rycz to wolę nie malować


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Eltrona, czego mogę się spodziewać pierwszego dnia na kursie??? Nie wiem czy malować rzęsy czy nie, bo jak mam rycz to wolę nie malować

    jesli moge zapytac jaki jest u was problem ze nie macie maluszka?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ