X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 4 grudnia 2022, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pilecam dołączyć do grupy na FB "Adopcja- pytania i odpowiedzi " tam znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania 😊

dominikawa lubi tę wiadomość

01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Kruszyn Debiutantka

Wysłany: 6 grudnia 2022, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Skończyliśmy wlanie kurs i próbujemy przygotować się na dzieciaczki. Określiliśmy, ze chcemy rodzeństwo w wieku 1-4. Postanowiłam pokój pomalować na bez i nie wiem co dalej. Mebli nie kupię, bo nie wiem jakie dzieci są nam pisane. Poradzicie czy jest coś co mogę już kupić czy zrobić?? Jak się przygotowywalyscie? 😄

• Nixi Nowa

Wysłany: 10 grudnia 2022, 23:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośnie oa w Rybniku: jakie dokumenty sa wymagane? Czy np. Zyciorys, opinia z zakładu pracy jest potrzebna? Czy potrzebne jest zaswiadczenie od lekarza psychiatry? Czy jest jakies oświadczenie ze ktos leczył bądz nie leczył się psychiatrycznie?

• Żmijajedna Debiutantka

Wysłany: 17 grudnia 2022, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, widzę, że temat jest już bardzo rozwinięty i może gdzieś wśród tych wypowiedzi jest odpowiedź na moje pytanie, ale niestety nie mogę go odnaleźć :/
    Dopiero zagłębiam się w temat, ale czy może któraś z Was miała styczność z ośrodkiem adopcyjnym w Białymstoku? Jak Wasze dosiwadzwnianzwiazane z tym miejscem?

• lipcowka86 Autorytet

Wysłany: 18 grudnia 2022, 23:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwójka wrote:
    PODBIJAM pytanie o ośrodki w Małopolsce Nowy Sącz ,Tarnów, Kraków, ma ktoś jakieś doświadczenia?

TPD w Krakowie, jak masz pytania zapraszam na priv.

qdkk6iye60nsfj4p.png
‹‹ 210 211 212 213 214
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ