X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pilecam dołączyć do grupy na FB "Adopcja- pytania i odpowiedzi " tam znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania 😊

    dominikawa lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Kruszyn Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 6 grudnia 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Skończyliśmy wlanie kurs i próbujemy przygotować się na dzieciaczki. Określiliśmy, ze chcemy rodzeństwo w wieku 1-4. Postanowiłam pokój pomalować na bez i nie wiem co dalej. Mebli nie kupię, bo nie wiem jakie dzieci są nam pisane. Poradzicie czy jest coś co mogę już kupić czy zrobić?? Jak się przygotowywalyscie? 😄

  • Nixi Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośnie oa w Rybniku: jakie dokumenty sa wymagane? Czy np. Zyciorys, opinia z zakładu pracy jest potrzebna? Czy potrzebne jest zaswiadczenie od lekarza psychiatry? Czy jest jakies oświadczenie ze ktos leczył bądz nie leczył się psychiatrycznie?

  • Żmijajedna Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 17 grudnia 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, widzę, że temat jest już bardzo rozwinięty i może gdzieś wśród tych wypowiedzi jest odpowiedź na moje pytanie, ale niestety nie mogę go odnaleźć :/
    Dopiero zagłębiam się w temat, ale czy może któraś z Was miała styczność z ośrodkiem adopcyjnym w Białymstoku? Jak Wasze dosiwadzwnianzwiazane z tym miejscem?

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 18 grudnia 2022, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwójka wrote:
    PODBIJAM pytanie o ośrodki w Małopolsce Nowy Sącz ,Tarnów, Kraków, ma ktoś jakieś doświadczenia?

    TPD w Krakowie, jak masz pytania zapraszam na priv.

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Żmijajedna Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, macie jakieś doświadczenia z ośrodkiem adopcyjnym w Białymstoku? Jakieś wskazówki, rady? Jakieś wrażenia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2023, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nixi wrote:
    Mam pytanie odnośnie oa w Rybniku: jakie dokumenty sa wymagane? Czy np. Zyciorys, opinia z zakładu pracy jest potrzebna? Czy potrzebne jest zaswiadczenie od lekarza psychiatry? Czy jest jakies oświadczenie ze ktos leczył bądz nie leczył się psychiatrycznie?


    No przecież z grubsza Ci już pisałam .. na poprzedniej stronie ... Musisz wziąć sprawy we własne ręce, nikt Ci nie poda wszystkiego na tacy. Nie rozumiem dlaczego nie chcesz zadzwonić, albo chociaż cofnąć się na poprzednia strone zeby przeczytac posty...W OA pracują ludzie ... Normalni otwarci bardzo pomocni ludzie.

    No chyba, że nie jesteś gotowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2023, 08:57

  • OvuFriend

    Wysłany: 18 lipca 2023, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Mamy dla Was darmowe vouchery na badania hormonalne. Pakiet obejmuje badania z krwi: DHEA, SHBG, TESTOSTERON, ANDROSTENDION. Badania można wykonać w wybranym punkcie Diagnostyki w pobliżu swojego miejsca zamieszkania.

    Zgłoś się, jeśli:
    - występują u Ciebie bezowulacyjne cykle i/lub zaburzenia miesiączkowania na przykład zbyt częste lub rzadkie miesiączki - w odstępach większych niż 35 dni lub mniejszych niż 21,
    - obserwujesz u siebie nadmierne owłosienie okolic twarzy (tak zwany “męski zarost”), brodawek sutkowych, pachwin czy pleców,
    - zauważyłaś pogorszenie się stanu cery - trądzik (szczególnie w okolicach żuchwy), przetłuszczanie się skóry i włosów, wypadanie włosów i łysienie typu męskiego (w postaci “zakoli"),
    - korzystasz z aplikacji OvuFriend lub jesteś chętna, żeby zacząć. ;)
    - nie stosujesz antykoncepcji / nie jesteś w ciąży / nie karmisz piersią.

    Jeśli doświadczasz któregoś z wyżej wymienionych objawów, napisz wiadomość na [email protected] w tytule wpisując “Badania hormonalne1”.

    Pula voucherów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. :)

    P.S. Masz zdiagnozowane PCOS? A może wykonywałaś już badania w kierunku diagnozy, ale nie potwierdziła się? Jeśli posiadasz wyniki badań, zgłoś się do nas i otrzymaj darmowy abonament Premium do aplikacji OvuFriend. Napisz do nas na: [email protected] w tytule wpisując “PCOS”.

    Jeśli już się do nas zgłosiłaś i wykonywałaś / przesyłałaś powyższe badania, zignoruj ten post.

  • JakNarazieZielona Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 3 października 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy może się któraś podzielić opiniami na temat oa w Rzeszowie?

  • meredith Koleżanka
    Postów: 58 10

    Wysłany: 2 grudnia 2023, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z Was przystępowała do Adopcji w pomorskim? Gdansk lepiej fundacja czy ośrodek?

  • Ewelina 35 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy województwie świętokrzyskim jest tylko 1 ośrodek adopcyjny , ten Kielcach? Jakie macie o nim opinie ?I w ogóle jak zacząć starania się o adopcję dziecka?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zadzwonić do wybranego OA i umowic się na pierwsze spotkanie. To często niezobowiązująca rozmowa.

  • Basia643 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 stycznia, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim!
    Czy jest ktoś na forum kto ma jakieś doświadczenia z ośrodkami w małopolsce?
    Tarnów-Kraków-Nowy Sącz

    Wiecie może co brać pod uwagę wybierając OA ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja początkowo brałam pod uwagę lokalizację. Wybrałam osrodek w swoim miescie. Skonczylo sie na tym, że nie zaklikało,a my zmuszeni byliśmy zmienić OA. Z drugim razem wzielismy pod uwagę czas oczekiwania na dziecko od poczatku i ważny byl dla nas jasny i sprawny przebieg procedur. Dojezdzalismy do swojego ok.140km, ale nie żałujemy. Poszło sprawnie i dzis jestesmy rodzicami.

‹‹ 210 211 212 213 214
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ