X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • MałaMiMi Przyjaciółka

Wysłany: 13 lipca 2022, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Zdecydowaliście się na ośrodek w Katowicach ? Czy wybraliście jakiś inny?

Umówiliśmy się do Katowic, bo w Bytomiu pan mnie prawie śmiechem zabił jak usłyszał, że nie mamy 5-letniego stażu małżeńskiego. Poczułam się tak jakbym dziecku miała zrobić krzywdę, bo późno zdecydwałąm się na legalizację związku.
    W Katowicach wstępnie dowiedziałam się, że u nich liczy się 3-letni staż małżeński, ale każdą sprawę rozpatrują indywidualnie. Zobaczymy. Jesteśmy umówieni na spotkanie na początku sierpnia.
    Szukam też ośrodków, które biorą pod uwagę 1-dniowy staż małżeński - znasz jakieś?

• Melasa Znajoma

Wysłany: 19 lipca 2022, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozesz zadzwonic jeszcze do Bielska-Bialej i do Czestochowy.

• Melasa Znajoma

Wysłany: 19 lipca 2022, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajkowa, jesli zalezy wam na czasie to polecam Rybnik. Zwlaszcza na starsze dzieci czeka sie tam "chwila moment".

• MałaMiMi Przyjaciółka

Wysłany: 20 lipca 2022, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melasa wrote:
    Kajkowa, jesli zalezy wam na czasie to polecam Rybnik. Zwlaszcza na starsze dzieci czeka sie tam "chwila moment".

A nie wiesz jak jest w Rybniku ze stażem małżenstwa?

• Melasa Znajoma

Wysłany: 20 lipca 2022, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    A nie wiesz jak jest w Rybniku ze stażem małżenstwa?
    Z tego co kojarze to 3 lata:/
    Aczkolwiek, mam wrazenie ze sa bardzo otwarci na starsze pary gotowe przyjac starsze dzieci. Nie wiem czy wtedy przymkneliby oko na dlugosc stazu malzenskiego. Moze warto zadzwonic? Najwyzej odmowia..

• Nixi Nowa

Wysłany: 19 sierpnia 2022, 23:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pyranie odnosnie osrodka w Rybniku to Starsze dzieci czyli jakie?

• Melasa Znajoma

Wysłany: 23 sierpnia 2022, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nixi wrote:
    Mam pyranie odnosnie osrodka w Rybniku to Starsze dzieci czyli jakie?
    Kilkuletnie i wzwyz.
    Chociaz ogolnie w Rybniku krotko sie czeka.

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 sierpnia 2022, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam !

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 18:19

sylvuś lubi tę wiadomość

• Martyna09 Koleżanka

Wysłany: 1 września 2022, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to rzeczywiście niedługo.
    A ile lat mają dzieciaczki? Napisz proszę jak sobie radzicie. Czy ośrodki coś pomagają, gdy z dzieckiem trzeba trochę popracować/rehabilitować? Czy to prawda że większość dzieci ma FAS?

• KASIENKA Nowa

Wysłany: 13 września 2022, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , jaki ośrodek adopcyjny polecacie na dolnym Śląsku? Znalazłam informację że we Wrocławiu jest jakiś na Trzebnickiej i Katedralnej

Zagadka919 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 września 2022, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna09 wrote:
    Hej, to rzeczywiście niedługo.
    A ile lat mają dzieciaczki? Napisz proszę jak sobie radzicie. Czy ośrodki coś pomagają, gdy z dzieckiem trzeba trochę popracować/rehabilitować? Czy to prawda że większość dzieci ma FAS?
    Synek jak z nami zamieszkal nial niecale 20 miesiecy, a corcia ma 17 miesiecy (jeszcze z nami nie mieszka) odwiedzamy ja. Bardzo polecam osrodek :-) wlasciwi ludzi na wlasciwym miejscu 😀

• Nixi Nowa

Wysłany: 21 września 2022, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie dokumenty, oświadczenia, zaswiadczenia lekarskie wymagane sa w osrodku w Rybniku?

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 września 2022, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepeij do nich zadzwonić i umówić się na spotkanie :)

• Nixi Nowa

Wysłany: 23 września 2022, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mozna najpierw tu prosic o jakies informacje odnosnie OA Rybnik? Bede wdzieczna

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 września 2022, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dokladnie nie pamietam bo skladalismy dokumwnty dawno temu moze ktos kto skladal niedawno sie wypowie. Na pewno bylo, zaswiadczenie o zarobkach, opinie z pracy opinie lekarskie, odpiw aktu malzenstwa, zyciorys.

• Żmijajedna Debiutantka

Wysłany: 6 listopada 2022, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może macie jakieś informacje nt. ośrodków niedaleko Białegostoku?
    Może jakieś doświadczenia?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2022, 11:16

• Tusia_86 Nowa

Wysłany: 21 listopada 2022, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc , jestem na forum po raz pierwszy, mam pyt dot OA w Nowym Saczu, czy ma ktos jakies doswiadczenia, jaki jest okres oczekiwania na pierwsze spotkanie po zlozeniu dokumentow, czy sa przychylni i pomocni rodzicom? Ile czeka sie na szkoelnej i pozniej na kwalifikacje i dzieciatko?

• Dwójka Ekspertka

Wysłany: 30 listopada 2022, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PODBIJAM pytanie o ośrodki w Małopolsce Nowy Sącz ,Tarnów, Kraków, ma ktoś jakieś doświadczenia?

• Dwójka Ekspertka

Wysłany: 1 grudnia 2022, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt , nic ?

• Brunetka1989 Nowa

Wysłany: 4 grudnia 2022, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa.
    Chcemy z mężem adoptować dziecko, jesteśmy z województwa Kujawsko - Pomorskiego, razem ponad 8 lat, staż małżeński 1,5 roku.
    Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie najlepiej się starać i czy mamy jakieś szanse z takim stażem małżeńskim .

‹‹ 210 211 212 213 214
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ