X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 7 marca 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    bry :)

    jestem na dobrej drodze do przekonania męza do AZ :D

    ale niestety czekanie na wizytę do provity to cała wieczność ;/ wizyta dopiero w czerwcu u Pani dr P. Ciezkie życie :(
    No to super, że się decydujecie. Na wizytę strasznie długo się czeka, masakra jakaś. Pewnie do innego lekarza z provi jest szybciej, ale te lekarkę dziewczyny bardzo chwalą.

    7pqmag4.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    bry :)

    jestem na dobrej drodze do przekonania męza do AZ :D

    ale niestety czekanie na wizytę do provity to cała wieczność ;/ wizyta dopiero w czerwcu u Pani dr P. Ciezkie życie :(

    Zyzia, warto czekać do niej :) Słyszałam, że czasami przekładają wizytę na szybciej jak się jakaś "dziura" zrobi ;)
    Jeśli miałabym jakiegoś lekarza polecić to tylko i wyłącznie ją i jej męża, ale on podobno na pierwsze wizyty nie przyjmuje.

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie Mańka i Paliga maja terminy na czerwiec:( Cholewa nie przyjmuje.. A nie wiem kto jeszcze tam zajmuje do adopcja zarodka..



    mam nadzieje ze jakas dziura sie zrobi i przyjmą mnie wcześniej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 10:33

    Justine lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Ogólnie Mańka i Paliga maja terminy na czerwiec:( Cholewa nie przyjmuje.. A nie wiem kto jeszcze tam zajmuje do adopcja zarodka..



    mam nadzieje ze jakas dziura sie zrobi i przyjmą mnie wcześniej :)

    ja mialam termin do dr Paligi na 27 kwietnia, po paru dniach zadzwonil telefon ze na 2 dzien mam wizyte i mialam ja 17 lutego... wiec czekalam nie caly tydzien na wizyte :) a lekarka jest na prawde super :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2017, 10:51

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 7 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie by było jakbym miała tak samo :P

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka to jej maz ??

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 7 marca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoc tak

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Manka to jej maz ??

    Tak ;)

    A tak w ogóle to oni razem operują na bloku w Provi :D

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooa nie wiedzialam :)
    On mnie kroil :P to faktycznie bylam w dobrych rekach :P

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dalej nie mam decyzji co do kwalifikacji- wydaje mi się, ze za tydzień tez nie będzie- męczy mnie to czekanie przez niepewność czy wszystko będzie ok

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Hope, a czemu nadal nie masz tej decyzji??jest tyle par ze czekasz w tak długiek kolejce czy jak?

    Ale nie stresuj sie na pewno bedzie dobrze!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 marca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepszego Kobietki!! :)

    amygdala lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 8 marca 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Dziewczyny ja dalej nie mam decyzji co do kwalifikacji- wydaje mi się, ze za tydzień tez nie będzie- męczy mnie to czekanie przez niepewność czy wszystko będzie ok

    Hope a co Ci mówią w OA?


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 8 marca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W OA mówią, ze omawiają pary, które miały ost. wizytę w domu w styczniu, a ja mialam 1.02 ... chyba jest tyle par , bo za tydzień tez możemy się jeszcze nie zalapac ... no cóż- przyzwyczaiłam się, ze raczej nie 3maja się terminów o których na początku mówili...

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    W OA mówią, ze omawiają pary, które miały ost. wizytę w domu w styczniu, a ja mialam 1.02 ... chyba jest tyle par , bo za tydzień tez możemy się jeszcze nie zalapac ... no cóż- przyzwyczaiłam się, ze raczej nie 3maja się terminów o których na początku mówili...

    Skoro tak mówią to tak jest. Doczekasz się :-) My czekaliśmy 2 miesiące na kwalifikacje i strasznie się dluzylo.


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 9 marca 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Skoro tak mówią to tak jest. Doczekasz się :-) My czekaliśmy 2 miesiące na kwalifikacje i strasznie się dluzylo.

    Amygdala a kiedy kończysz szkolenie? Chtba już co?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 9 marca 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Amygdala a kiedy kończysz szkolenie? Chtba już co?

    Dziś skończyliśmy!!! :)
    I co teraz? Czekamyyyyyyyyyyy na naszą Kinder niespodziankę ;) Tylko jak tu czekać nie wiedząc jak długo? Niech się dzieje co ma się dziać :)

    zizia_a, opu, gosia81 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 10 marca 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amygdala wrote:
    Dziś skończyliśmy!!! :)
    I co teraz? Czekamyyyyyyyyyyy na naszą Kinder niespodziankę ;) Tylko jak tu czekać nie wiedząc jak długo? Niech się dzieje co ma się dziać :)

    Super- gratuluję:) a u Was po szkoleniu tez jest jeszcze ostateczna kwalifikacja? Teraz szybko zleci- ostatnie wspólne chwile i szykowanie się na bejbika :) Jestem pewna, ze ba Święta będziecie w komplecie :)
    Wreszcie coś sie będzie na forum działo :) a zaraz dołączy do Ciebie Justine :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 10 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Super- gratuluję:) a u Was po szkoleniu tez jest jeszcze ostateczna kwalifikacja? Teraz szybko zleci- ostatnie wspólne chwile i szykowanie się na bejbika :) Jestem pewna, ze ba Święta będziecie w komplecie :)
    Wreszcie coś sie będzie na forum działo :) a zaraz dołączy do Ciebie Justine :)

    Tak, jest ostateczna kwalifikacja, za ok. 2 tyg. ale to już tylko formalność. Ogólnie nasza teczka jest juz przygotowana do dalszych do dalszych działań :) W tym roku spokojnie jeszcze czekam i nie nastawiam się, że zadzwoni ten telefon. Nerwówka zacznie się od stycznia 2018 :)

    A Justine to mam nadzieje ze doczeka się podwójnie albo nawet potrójnie i z brzucha i z serducha :)

    Justine, gosia81 lubią tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 10 marca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Justine wkoncu miała transfer?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ