X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Tak. Mialam ciaze pozamaciczna i raz biochemiczna z szalowa beta cale 9. A czemu?

    Pytałam bo nie miałam zleconych tych badań przez immunologa - powiedział, ze inna diagnostyka jest dla kobiet , którym beta drgnela , a inna jak u mnie, ze zawsze zero.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 marca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Jestem jestem, jakoś nie mam weny, zmęczona jestem praca, kursem, praktykami-stazem itp. Przydałby mi się jakiś urlop i naładowanie baterii

    Mag pytaj, ja mam też dodatnie Ana2

    No wiesz co, zeby od weekendu się nie odzywać.... a my tu wszystkie się martwilysmy juz o Ciebie - nie ładnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 18:54

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 marca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope wybacz, ale jakos takie mam dni dziwne, chyba musze odpoczac od tego wszystkiego :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 marca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Hope wybacz, ale jakos takie mam dni dziwne, chyba musze odpoczac od tego wszystkiego :)

    Jasne- rozumiem :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 2 marca 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope jak tam kwalifikacja? Dzwonilas zapytac?

    Zaczelas juz nowy cykl transferowy?
    :)

    7pqmag4.png
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 2 marca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:57

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 marca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Hope jak tam kwalifikacja? Dzwonilas zapytac?

    Zaczelas juz nowy cykl transferowy?
    :)

    Nie, pisałam już, ze nie zdążyli omówić naszej pary - mamy dzwonić w środę- ale i to nie jest pewne. A jeżeli chodzi o transfer to czekam na okres i zaczynam :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    My zrezygnowaliśmy...Przynajmniej na razie( bo nie sądzę, że w naszym życiu coś się zmieni). Po prostu jednak nie jesteśmy gotowi, tak jak nam się wydawało... Może za rok uda nam się dostać do Wawy. Ale będę Was czytać, żeby być na bieżąco:) Trzymam za Was kciuki!:)

    Jestescie pewni? Moze warto zacząć, bo w każdej chwili można zrezygnować- teraz tyle się czeka, ze w ciągu tych 2 lat na spokojnie to przemyslicie. Chyba nikt nie jest na 100 % gotowy - w kazdym razie dobrze, ze dalej bedziesz z nami ;)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 2 marca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 20:57

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 marca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Jestescie pewni? Moze warto zacząć, bo w każdej chwili można zrezygnować- teraz tyle się czeka, ze w ciągu tych 2 lat na spokojnie to przemyslicie. Chyba nikt nie jest na 100 % gotowy - w kazdym razie dobrze, ze dalej bedziesz z nami ;)
    Tez tak pomyslalam, ze tyle sie czeka, a to sie ciagle wydluza. Moze warto zacisnac zeby to w sumie 4 spotkania, nie jest tak tragicznie jak mogloby sie wydawac. Nas z nieplodnosci nie maglowalimza duzo. Powiedzialam pewnie i bez lez w oczach ze temat przerobiony i zamkniety, teraz idziemy inna droga i nie drazyli tego. Gdyby adopcja byla za miesiac tez bym sie wstrzymala, ale za 2-3 lata nie wiem w jakim miejscu bedziemy. A zrezygnowac mozna w kazdej chwili.

    Strawberry to oczywiscie Wasza decyzja, nie mozna robic niczego wbrew sobie. Na pewno wszystko macie przemyslane. Odwiedzaj nas czasem. Powodzenia :)

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 marca 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Nie, pisałam już, ze nie zdążyli omówić naszej pary - mamy dzwonić w środę- ale i to nie jest pewne. A jeżeli chodzi o transfer to czekam na okres i zaczynam :)
    Wiem, ze pisalas, ale powiem szczerze, ze myslalam ze to bylo w zeszlym tygodniu. Masakra gubie sie juz z czasem, za duzo tego wszystkiego. Jestem skolowana ostatnio. Mam do Ciebie pare pytan o immunologie, chcialam napisac na maile ale ciagle mi jakos schodzi. Umowilam sie do Pasnika,ale mnostwo watpliwosci. Czuje, ze mi powie o szczepieniach, a tego nie chce.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82odpoczywaj. Ale jak juz odpoczniesz to wracaj!!

    Strawberry jeśli taka Wasz decyzja to ok:) Jesli uznasz ze to juz ten moment to pisz smiało, my tu bedziemy jeszcze dwa lata ;)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Yoselyn82odpoczywaj. Ale jak juz odpoczniesz to wracaj!!

    Strawberry jeśli taka Wasz decyzja to ok:) Jesli uznasz ze to juz ten moment to pisz smiało, my tu bedziemy jeszcze dwa lata ;)

    He he- no 2 na pewno, a potem mam nadzieję, ze orzez koleje lata będziemy się dzielily dwoim szczęściem z posiadania dziecka:)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Wiem, ze pisalas, ale powiem szczerze, ze myslalam ze to bylo w zeszlym tygodniu. Masakra gubie sie juz z czasem, za duzo tego wszystkiego. Jestem skolowana ostatnio. Mam do Ciebie pare pytan o immunologie, chcialam napisac na maile ale ciagle mi jakos schodzi. Umowilam sie do Pasnika,ale mnostwo watpliwosci. Czuje, ze mi powie o szczepieniach, a tego nie chce.

    Jak coś to jestem :) Gryga byl przeciwny szczepieniom - więc ja tez jestem sceptycznie nastawiona - ale komuś zaufac trzeba. Mu udało sie teraz zbic TSH do 0.5 - ale nie wiem czy to bie za mało teraz i martwi mnie anty TPO bo mam 57 :( ale idę do endokrynologa na konsultacje

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 3 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    He he- no 2 na pewno, a potem mam nadzieję, ze orzez koleje lata będziemy się dzielily dwoim szczęściem z posiadania dziecka:)
    no dokładnie!! :D :D :D

    Gryga był przeciwny, lekarz do którego chodzę w Krk tez jest przeciwny szczepieniom. Ja sie zaszczepiłam 3 razy, i miałam sie doszczepiac, ale po rozmowie z moim obecnym lekarzem zrezygnowałam całkowicie ze szczepię. Zabiorę tylko intralipid.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co po warsztatach? Czekam na następne ;) Czas szybko leci. Wczoraj rozmawialiśmy o tym jakie chcielibyśmy dzieci. I w sumie to tyle było :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 3 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strawberry jeśli taka Wasza decyzja to jak najbardziej macie do tego prawo. Ale pamietaj, że nigdy w 100% nie bedziecie do tego przekonani, obawy są zawsze a im dalej tym większe. Poza tym w każdym momencie można zrezygnować nawet po zrobieniu szkolenia. A rozmowa z psychologiem naprawdę nie jest niczym strasznym, nie doprowadzają ludział do łez, nie każą Wam ze szczegółami opowiadać jak staraliscie się o dziecko, jak bardzo to przezywaliscie. Mówisz tyle ile chcesz powiedzieć i nikt na siłę nie będzie z Ciebie niczego wyciagał. Proces adopcyjny trwa coraz dłużej, coraz mniej jest dzieci do adopcji, zaczyna się mówić o wprowadzeniu otwartej adopcji w Polsce, więc jest nad czym się zastanawiać. Ale też nic na siłę, bo jeśli naprawdę tego nie czujecie teraz to szkoda Waszego czasu i nerwów. Trzymam kciuki za Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 10:10


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    no dokładnie!! :D :D :D

    Gryga był przeciwny, lekarz do którego chodzę w Krk tez jest przeciwny szczepieniom. Ja sie zaszczepiłam 3 razy, i miałam sie doszczepiac, ale po rozmowie z moim obecnym lekarzem zrezygnowałam całkowicie ze szczepię. Zabiorę tylko intralipid.
    Chodzisz w krakowie do immunologa? Jak sie nazywa? A co Ci wyszlo, ze mialas szczepiena i czy sie poprawilo pozniej?

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 3 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Krk chodzę do ginekologa, w immuno wyszła mi mutacja mthfr A1298C w układzie homozygotycznym i generalnie tyle, później robiłam te cba, ocene cytokin itp i lekarz powiedział ze jest ok i mam podchodzić do kolejnego transferu, zrobiłam tez to allo mlr bo mi kazał ale nie pojechałam juz do Pasnika na konsultacje.

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 3 marca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Do Krk chodzę do ginekologa, w immuno wyszła mi mutacja mthfr A1298C w układzie homozygotycznym i generalnie tyle, później robiłam te cba, ocene cytokin itp i lekarz powiedział ze jest ok i mam podchodzić do kolejnego transferu, zrobiłam tez to allo mlr bo mi kazał ale nie pojechałam juz do Pasnika na konsultacje.
    To na co mialas te szczepienia?

    Edit. Juz doczytalam na watku immmuno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 12:35

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ