X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    przede mna jeszcze 6 takich zaliczen, co modul o innej tematyce i zaliczenie i egzamin na sam koniec..

    Ja po histero tez mialam plamienia 2-3 dni i czulam brzuch. wiesz w koncu naruszyli tobie tam, moze cos naciagneli itp.. bedzie dobrze..

    Wiem wiem, tylko spodziewałam się tego po zabiegu , a zaczęło sie dopiero w sob (a zabieg byl w środę)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 26 lutego 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    przede mna jeszcze 6 takich zaliczen, co modul o innej tematyce i zaliczenie i egzamin na sam koniec..

    Ja po histero tez mialam plamienia 2-3 dni i czulam brzuch. wiesz w koncu naruszyli tobie tam, moze cos naciagneli itp.. bedzie dobrze..
    ja po laparo i histero to miałam tydzień po takie bole i plamienia ze płakałam kolejny miesiąc było już dobrze

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 26 lutego 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wrote:
    Co do tego odcinka w uwadze zastanawiam sie po co pokazywac takie skrajności w tv? Przeciez to patologia na taka skale ze ciezko takiej szukac...dla mnie to było co najmniej zalosne:/
    Dziewczyny ja, jak z wielkim zapałem i radoscia czekalam na wizyte w oa tak po wizycie nie moge sie pozbierac. W sumie nic nam nie powiedziano dolujacego ale po prostu uswiadomilam sobie w jak beznadziejnej sytuacji jestesmy...jestem mloda, zdrowa, piekne owulacje a nigdy nie zajde w ciążę..ech mam dola i rozmyslam co dalej..czy jestem gotowa na adopcje. Bylam pewna ze tak ale teraz juz nie wiem...
    To trudne, chyba to jest wlasnie ta zaloba po dziecku biologicznym ktorej oczeukuja od nas w OA.
    Czytalam, ze nie zdecydujecie sie na ivf z powodu swiatopogladu, szanuje to i doceniam. Moze wlasnie jest dla Was inny plan niz rodzicielstwo biologiczne i macie jakas wazna misje do spelnienia. Niestety to wszystko uczy cierpliwosci i pokory,a to nie jest latwa i prosta droga.

    strawberry lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 lutego 2017, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się pozna pora, ja w pracy, jest spokój to kimamy sobie hihi a jutro mam znów nockę za koleżankę a w środę mam wolną za to :-) oby do rana, jeszcze 7h

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem po 3 spotkaniu w OA..było troszke strasznie..spotkanie było z Panem psychologiem i jakąś Panią notująca, która prawie że się nie odzywała. Spotkanie zaczęło się od pytania kiedy, jak i gdzie się spotkaliśmy. Były pytania o nasze zalety- mój mąż odpowiedział miła, fajna więcej nie pamiętam teraz ;) niestety stres nas zjadł. Ja tez nie powiedziałam wiele więcej, ale powiedziałam ze mąż jest bardziej oszczędny niż ja..hehe no cóż ;)

    Pytali jak wyglądają nasze kłótnie, o co się kłócimy. Pytali po raz kolejny o przyczynę niepłodności, o to kiedy podjęliśmy decyzje o adopcji, czy ta decyzja nie była podjęta zbyt pochopnie i czy nie za szybko bo w końcu tylko 2 miesiące po śmierci teściowej ( Pani notująca zapytała o to i jeszcze o to czy mąż nie potrzebuje więcej czasu), pytali po raz kolejny o to kto zostanie z dzieckiem, pytali czy wiem skąd są te dzieciaczki, pytali o Fas..

    Na zakończenie dostaliśmy testy. Te zdania do dokończenia troszkę nie za fajnie napisałam :( ale po godzinie myślenia chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść..nie miałam siły dłużej myśleć nad odpowiedziami więc na parę pytań napisałam coś bez zastanowienia, bez przemyślenia..i wyszło kiepsko..ciekawe czy coś będą o tym mówić naraz następny.. Kolejne spotkanie plus wizyta w domu odbędą się 20 marca.

    a co u Was\? co tu taka cisza? hop hop..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia na pewno wypadliscie nie gorzej niż inne pary. Każdego tam zjada stres, ja też miałam pustkę w glowie i dopiero po powrocie do domu olsniewało mnie, że tylu fajnych rzeczy im nie powiedziałam :) Także tym się nie przejmuj. A wizyta w domu jest bardzo przyjemna :)

    zizia_a lubi tę wiadomość


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn jak tam udalo sie dzis z wizyta w OA?

    Zizia nie przejmuj sie, oni tak chyba zawsze magluja. A jak oceniasz tego pana psychologa? On mnie przeraza troche...

    Ja za to walnelam takie drzewo, ze jak poczytalam interpretacje to sie nadaje na terapie ;) trudno co ma byc to bedzie.

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amygdala w domu to ja tez tyle rzeczy jeszcze opowiadałam ze ho ho ;)

    Mag Pan psycholog jest mega przerażający i ten jego wzrok!..brak w nim takiego ciepła..i zrozumienia..czasem chciałam dopowiedzieć ze on nie przeżył tyle co ja i sie na tym nie zna i nigdy mnie nie zrozumie..no ale gryzłam sie w język ;)

    Mag kto jedzie do Ciebie do domu? która babka?

    o drzewie to tylko czytałam zeby tej dziupli nie namalować :P

    a robicie ksera-zdjęcia dokumentów które zawozicie do OA?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 14:10

    amygdala lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Amygdala w domu to ja tez tyle rzeczy jeszcze opowiadałam ze ho ho ;)

    Mag Pan psycholog jest mega przerażający i ten jego wzrok!..brak w nim takiego ciepła..i zrozumienia..czasem chciałam dopowiedzieć ze on nie przeżył tyle co ja i sie na tym nie zna i nigdy mnie nie zrozumie..no ale gryzłam sie w język ;)

    Mag kto jedzie do Ciebie do domu? jaka Pani?
    Nie wiem ;) nie mam pamieci do nazwisk, w ogole nie wiem kto nas prowadzil. W kazdym razie na wizyte domowa przyjedzire na szczescie ta pani ktora bardziej polubilam :)

    Z odpowiedziami mialam identycznie. Tam cos stekalam a w domu mialam piekne odpowiedzi. Moj maz to w kolko powtarzal ze mu sie podobam fizycznie takze......

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja mam jakiegoś pecha bo jedzie do nas taka mniej "przystępna" Pani..a jeszcze pojedziemy razem samochodem 1,5 godziny i co tu wtedy robić ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 14:18

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia na pocieszenie powiem Ci, ze na nastepnym spotkaniu z psychologami ten pan bedzie notowa, a rozmowa bedzie prowadzila pani takze juz z gorki. W sumie fajnie z tym samochodem, mozesz wypytac o wszystko tak na luzie. A kto u Was bedzie?

    zizia_a lubi tę wiadomość

    7pqmag4.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OoOo..to przynajmniej moze będzie bardziej miło jak ten pan bedzie notował ;)
    u nas będzie Pani Basia L.

    śmieję sie do męża ze powiemy jej, ze ma dać torebkę do bagażnika zeby nie mogła pisac ani nagrywać nas jak pojedziemy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 14:45

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 lutego 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    OoOo..to przynajmniej moze będzie bardziej miło jak ten pan bedzie notował ;)
    u nas będzie Pani Basia L.

    śmieję sie do męża ze powiemy jej, ze ma dać torebkę do bagażnika zeby nie mogła pisac ani nagrywać nas jak pojedziemy ;)
    To ta blondynka wlosy do ramion?

    Oni mnie smiesza w tym OA z tymi pytaniami czy to nie za wczesnie na adopcje, czy tak jak u Was ze niby po smierci matki poczekac. Przeciez ta adopcja nie bedzie jutro, tylko za przy dobrym ukladzie za dwa lata.

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 lutego 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    ja po laparo i histero to miałam tydzień po takie bole i plamienia ze płakałam kolejny miesiąc było już dobrze

    O Kurczaq - że aż tak? Ja juz dzisiaj w pracy, bo te 2 tyg w łóżq dały mi w kość :)

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    O Kurczaq - że aż tak? Ja juz dzisiaj w pracy, bo te 2 tyg w łóżq dały mi w kość :)
    To kiedy transfer? Jest szansa w kolejnym cyklu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 19:52

    7pqmag4.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Hej, jestem po 3 spotkaniu w OA..było troszke strasznie..spotkanie było z Panem psychologiem i jakąś Panią notująca, która prawie że się nie odzywała. Spotkanie zaczęło się od pytania kiedy, jak i gdzie się spotkaliśmy. Były pytania o nasze zalety- mój mąż odpowiedział miła, fajna więcej nie pamiętam teraz ;) niestety stres nas zjadł. Ja tez nie powiedziałam wiele więcej, ale powiedziałam ze mąż jest bardziej oszczędny niż ja..hehe no cóż ;)

    Pytali jak wyglądają nasze kłótnie, o co się kłócimy. Pytali po raz kolejny o przyczynę niepłodności, o to kiedy podjęliśmy decyzje o adopcji, czy ta decyzja nie była podjęta zbyt pochopnie i czy nie za szybko bo w końcu tylko 2 miesiące po śmierci teściowej ( Pani notująca zapytała o to i jeszcze o to czy mąż nie potrzebuje więcej czasu), pytali po raz kolejny o to kto zostanie z dzieckiem, pytali czy wiem skąd są te dzieciaczki, pytali o Fas..

    Na zakończenie dostaliśmy testy. Te zdania do dokończenia troszkę nie za fajnie napisałam :( ale po godzinie myślenia chciałam jak najszybciej stamtąd wyjść..nie miałam siły dłużej myśleć nad odpowiedziami więc na parę pytań napisałam coś bez zastanowienia, bez przemyślenia..i wyszło kiepsko..ciekawe czy coś będą o tym mówić naraz następny.. Kolejne spotkanie plus wizyta w domu odbędą się 20 marca.

    a co u Was\? co tu taka cisza? hop hop..
    Zizia u nas tez to spotkanie takie było- wyszliśmy umeczeni psychicznie, ale na kolejnym bylo lepiej - takze głowa do gory

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    To kiedy transfer? Jest szansa w kolejnym cyklu?

    No ja myślę :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    OoOo..to przynajmniej moze będzie bardziej miło jak ten pan bedzie notował ;)
    u nas będzie Pani Basia L.

    śmieję sie do męża ze powiemy jej, ze ma dać torebkę do bagażnika zeby nie mogła pisac ani nagrywać nas jak pojedziemy ;)

    A to nie jest taka starsza babka ? LIGOR... ?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Yoselyn jak tam udalo sie dzis z wizyta w OA?

    Właśnie Yoselyn jak tam ? Było to spotkanie? Ja dzisiaj pierwdzy dzien w pracy po 2 tyg i zakręcona jestem

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 lutego 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn cos nam dzisiaj przepadla, pewnie odsypia po tak pracowitym weekendzie.

    7pqmag4.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ