X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak no avatarek sie rozjezdza ze "slodkim suwaczkiem" hahah ale juz mnie to rozowe bejbe wkoorwialo :)

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po zakwalifikowaniu na kurs można bylo w każdej chwili poprosić o swoją teczkę i tam wszystko jest opisane, nasze testy, nasza ocena, wizyta w domu itp. Więc pytajcie w swoich OA czy jest wgląd w Waszą teczkę, myślę że tak :)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu tez sie wlasnie zastanawialam gdzie Twoja rozowa dzidzia zniknela :) przeobrazilas sie w tygrysice :) teraz mi sie mylisz z Yoselyn, ona kiedys miala avatarek w ten desen.

    7pqmag4.png
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pikusincognito.blogspot.com/?m=1

    Wciagnelam sie w bloga o pogotowiu rodzinnym. Link wyzej. Warto przejrzec, jest troche o dzieciach trafiajacych do adopcji, tak troche jak to wyglada od kuchni.

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :))

    Dziewczyny a jak sie ma kwalifikacje mizna sobie samemu szukac dziecka ?? Pytalam o to czy nasz oa szuka w ogolnipolskiej bazie ale pani mi odpowiedziala wymijajaco ... Ale dopiero sobie z tego zdalam sprawe w domu :P stres

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu wydaje mi sie ze nie można ale na 100% nie jestem pewna bo w Polsce nie ma adopcji ze wskazaniem...

    Własnie zadzwonili mi z Provity ze jutro mam jechać do dr Paligi na wizytę w sprawie az..a termin miałam na 1.06.2017..pięknie..wow..nie jestem przygotowana...heh...masakra..nie wiem o co mam pytac i w ogóle..help..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi mi az ze wskazaniem a raczej skontaktowanie sie z pogotowiem opiekunczym np albo cos zeby nje siedziec bezczynnie :)
    Ws az nje pomoge bo nie znam sie

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Opu wydaje mi sie ze nie można ale na 100% nie jestem pewna bo w Polsce nie ma adopcji ze wskazaniem...

    Własnie zadzwonili mi z Provity ze jutro mam jechać do dr Paligi na wizytę w sprawie az..a termin miałam na 1.06.2017..pięknie..wow..nie jestem przygotowana...heh...masakra..nie wiem o co mam pytac i w ogóle..help..

    tez tak mialam... wez cala dokumentacje, lekarka zbada cie ginekologicznie, usg itp.. o wszystko wypyta, jak masz jakies wyniki z zabiegow tez wez.. jednym slowem wszystko...

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    tez tak mialam... wez cala dokumentacje, lekarka zbada cie ginekologicznie, usg itp.. o wszystko wypyta, jak masz jakies wyniki z zabiegow tez wez.. jednym slowem wszystko...


    Ale mówiłaś jej ze konkretnie chcesz az..czy czekałeś na propozycje od niej??

    Wyniki i badania wszystko juz przygotowane..tyle chodzę po tych lekarzach ze mam już wszystko ułozone :P

    Opu no to szczerze powiedziawszy nie wiem czy można szukać po pogotowiach opiekuńczych..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe tak sobie tylko pytam :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Ale mówiłaś jej ze konkretnie chcesz az..czy czekałeś na propozycje od niej??

    Wyniki i badania wszystko juz przygotowane..tyle chodzę po tych lekarzach ze mam już wszystko ułozone :P

    Opu no to szczerze powiedziawszy nie wiem czy można szukać po pogotowiach opiekuńczych..

    pytala sie mnie czy cche sie stymulowac czy AZ lub KD.. mowilam jej ze Az..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn a robiłas na miejscu jakies badania??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Yoselyn a robiłas na miejscu jakies badania??

    jedynie biopsje endo robila mi pani doktor :) a tak to wszystko mialam swierze..

    Masz wymazy dobre?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie mam świeżych wymazów;/ bo mineło pół roku od ostatniego ivf..ile biopsja??

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    400 zl, ale u mnie robila dlatego bo nie podobalo sie jej moje endo, jakos w tym cyklu bylo nie tak, i chciala wykluczyc stan zapalny enco ale badanie wyszlo ok..:)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha..czyli trzeba przygotowac kase :D

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam nie mozna placic karta... musisz miec gotowke, chyba ze wystawia tobie fakture.. nie kazda osoba ma biopsje.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 30 marca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem :)
    dltaego własnei musze sie przygotowac z kasą..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 30 marca 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia i jak wizyta ? Opowiadaj

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ