X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ośrodki adopcyjne
Odpowiedz

Ośrodki adopcyjne

Oceń ten wątek:
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 25 marca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Dziękuje.
    U nas zaczyna sie knocić oczywiscie, bo jakże?
    Myslalam ze przed swietami bede po wszystkim oczekiwala na wizyte domowa, ale się skomplikowało.
    Mężowi szykuje się szkolenie w Monachium tygodniowe ! akurat właśnie w tygodniu w którym umowione mamy DWA (!) spotkania :(
    Bardzo bym chciala zeby panie poszły nam na rękę i przesunely te spotkania niekoniecznie na czerwiec.... Tylko zeby to jeszcze się w kwietniu zakonczylo ...
    Albo szkolenie mogloby sie nie odbyc.


    ****

    Tez przeciez nie mozemy przez takie zachowania typu "nie moge jechac, nie pojade" - stracic pracy ... mam nadzieje ze panie beda wyrozumiale.... Wydaje mi sie ze powinny ... Jak sadzicie ?

    Jasne Opu, ze zrozumieją - przecież to normalne, ze zawsze może coś wypaść, tym bardziej, ze wiecie już teraz i możecie ustalić od razu inny termin, a np przy chorobie odwolalibyscie nawet z dnia na dzień ..

    anouk11 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej mialam na mysli to czy wyznacza szybki termin nowy czy bedziemy czekac jak na wzyte u gina :P trzy miechy heheh

    Przeczytalam Bociany przylatuja zima ... Tam sie potoczylo wszytsko blyskawicznie i zrozumielam ze wiele zalezy od ludzi. Od własnie pań z ośrodka. czy kaza byc cierpliwym i wyznacza wizyty odlegle czy jednak tez im zalezec bedzie na w miare szybkim zakonczeniu etapu spotkan obowiazkowych

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu kciuki trzymam. Ja jutro dzwonie żeby umówić się na wizytę domowa.. Mam nadzieję że któraś z Pan już będzie.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 marca 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine i jak u Was ? Miałaś juz wizytę serduszkowa ?

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 marca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyte domowa mam 5 kwietnia :)

    amygdala, opu, zizia_a lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ale superancko :)

    My juz po. Bylo bardzo miło. Ale normalnie chyba w tescie wyjdzie ze jestem beznadziejnie nudna, zamknieta na nowosci, nietowarzyska, i dzika jakas :P Takie mam obawy. Zaznaczalam zgodnie z prawda i sama mialam wrazenie zaznaczajac to ze jestem nudna, nerwowa, nietowarzyska, zamknieta w sobie i pewnie ten test mnie przynajmniej pograzy...

    Chyba ze, robia to po to zeby nasze przyszle dziecko pasowalo do naszych temperamentow do naszej rodzinki.
    Sporo "trudnosci" mialam z testem niedokonczonych zdan - czasami nie mialam weny, ale jednak cos tam wykrzesalam z siebie.

    I pewnie teraz siup na szablon i wyjdzie .... ze swiry nudziarze dziwaki za spokojni moze jakas depresje znajda :P masakra. Jakas mam obawe. Ze tak sie zamotalam w odpowiedziach ze wyjdzie ze klamie, a janie klamie tylko poprostu moglam sie zamotac i nie odpowiedziec identiko na jakies tam pytania. Jak mi sie linijki mienily w oczach...

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn super, ze tak szybko. Opu a Ty przełożyłas już termin ? Testami nie ma się co stresować - kazda z nas ma takie lub podobne odczucia

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, dziesiaj powiedzielismy ze moge sie tak zdarzyc, ale nie jest to pewne wiec narazie nie ruszamy, ale zapewnilismy pania ze damy znac wczesniej. Kolejne spotkanie next week - z psychologiem - chyba bedzie omawianie tych testow nie ? Ile takie spotkanie czasu zajmie ? orientujecie sie ? Dzis nam zeszlo 3,5h, az bylam w szoku.
    A takie spotkanie "potestowe" ?

  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Nie, dziesiaj powiedzielismy ze moge sie tak zdarzyc, ale nie jest to pewne wiec narazie nie ruszamy, ale zapewnilismy pania ze damy znac wczesniej. Kolejne spotkanie next week - z psychologiem - chyba bedzie omawianie tych testow nie ? Ile takie spotkanie czasu zajmie ? orientujecie sie ? Dzis nam zeszlo 3,5h, az bylam w szoku.
    A takie spotkanie "potestowe" ?

    Myśle, ze u Ciebie w OA będzie tak samo jakw Scu i testów w ogóle nie będą omawiać tylko robić kolejne

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, jak to nastepne ??? To ile ich jest ? Dzis mielismy trzy

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 27 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ale sie tu dzieje, widze ze prace ida pelna para :) jak dobrze pojdzie to moze zostaniemy rodzicami w podobnym czasie. Chociaz pierwsza w kolejce jest Amygdala, bo juz czeka na telefon.

    Ja juz czekam na kwalifikacje, mam dzwonic po Wielkanocy. Troszke sie boje, mam nadzieje ze bedzie ok, ale tak jak Opu piszesz tez nie jestem pewna tych testow plus to moje drzewo-straszydlo. Ale trzeba byc dobrej mysli :)

    7pqmag4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie bylo drzewa ( narazie)

    Mag jak dobrze ze wylazlas z tych krzaczorow :) zlapalas oddech :)? Odpoczelas ?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn super ze tak szybko macie wizyte :)

    Opu tez miałam problem z dokonczeniem zdan..i głupoty popisałam :( i tego sie najbardziej obawiam..ale tak jak Hope powiedziała nie było omawiania testów wiec boje sie co im z tego wyjdzie :(


    Mag tez mam dzwonić po świętach i pytać o kwalifikacje..idziemy łeb w łeb ;)

    Agi83 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ile tych testow u pwychologa mialyscie ?

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 marca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu no w sumie były chyba 4 testy...czyli - 175 pytań, 40 zdań do dokończenia, test 100 pytań, pluus drzewo..chyba tyle

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha myslmy mieli test dot meza i zony kazdy wypelnial oba egzempalrze, test niedokonczonych zdan no moze byc ze ich bylo okolo 40 i test 240 stwierdzen i trzeba bylo okreslic w jakim stopniu sie z tym zgadzam drzewa nie bylo. Zobaczymy czy bedziemy omawiac czy jak :) mielismy zaznaczyc pytanie zdanie jesli chcielismy cos dopowiedziec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z pedagogiem test chyba jeden - dot wychowania dziecka bardziej tez trzeba bylo zaznaczyc czy dane stwierdzenie pasuje

  • amygdala Autorytet
    Postów: 1245 794

    Wysłany: 28 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testów się nie omawia, najwyżej mogą dopytać o coś ciekawego z testów. Testy służą im do naszej ogólnej oceny.

    Mag dobrze, że wrociłaś. Kwalifikację na pewno otrzymacie! Ale póki nie ma tej ostatecznej decyzji to wiadomo, że przewidujemy różne scenariusze w zależności od naszego nastroju ;)


    zem3df9hunlqvfmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dziwne ze ni ma omawiania. To co sie robi na kolejnych spotkaniach ? Jeszcze dwa przed nami.
    A z ta opinia sie zapoznamy czy nie ? Kurcze masakra bo mam wrazenie ze glupawk wyszlo w tych testach :)

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 marca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu nie mogę sie przyzwyczaić do Twojego nowego avatarka ;)

    z jednej strony szkoda ze ich nie omawiają..i ze nie ma takiego podsumowania..z opinia niestety tez się nie zapoznamy bo nie ma spotkania podsumowującego wszystko..przynajmniej u nas nie ma :) bo w końcu co ośrodek to może być różnie :)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ