X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OVUFRIEND
Odpowiedz

OVUFRIEND

Oceń ten wątek:
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 1 października 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    7. Mi tu brakuje wypowiedzi takiego wow auotorytetu, kogoś takiego, kto się mocno zna na płodności. Albo jakiegoś profesora albo matki piętnastu dzieci:) Raz na jakiś czas:)
    Jak ogłoszą przetarg to wiadomo że ja się piszę! I nie zniosę konkurencji.

    MisiaMisia, Rucia, Spero, Fedra, Shagga_80, Libra, magdzia26, gocha04, Pismak lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wariatki kochane zwas jak nic :-( A Ovu jak milczał tak milczy :/ Twarda sztuka z niego :/


    Ps . Co do zmiany koloru to proszę o niebieski :-)

    mala29_, Fedra, Libra, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 1 października 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawzięty jakiś ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach ten tajemniczy Ovufriend. Taki nasz forumowy, cichociemny Christian Grey.

    AGA 30, MisiaMisia, mala29_, Konwalia, Fedra, Libra, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ovufriend.pl to ja bym chciała, żeby działała już porządnie wyszukiwarka, żeby wróciła możliwość napisania do kogoś klikając w jego awatarek (nie tylko z poziomu poczty) i żeby ovufriend napisał coś na "plemniczce".

    Fedra, Shagga_80, Libra, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Ach ten tajemniczy Ovufriend. Taki nasz forumowy, cichociemny Christian Grey.


    Ola a spróbuj do niego w rodzaju żeńskim moze wtedy odpowie :/

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Ola a spróbuj do niego w rodzaju żeńskim moze wtedy odpowie :/


    Czytając Ci w myślach napisałam tak na "plemniczce".

    AGA 30, Fedra, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 1 października 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może żeby się ktoś wypowiedział trzeba odrobinę prowokacji. Wysuwam więc śmiałą tezę, że zespół ovu świadomie swoimi radami, wprowadza nas w błąd żebyśmy nie zachodziły i tym samym płaciły dalej abonament ;) nie ma co trzeba im zrobić psikusa i zajść na złość. Co do różu to nim mi się już lekko odbija , powinno być więcej kolorów do wyboru, ja chce zielony. Co do wypowiedzi "cichego" i jego inicjatywy to po tym jak większość z nas walnęła focha z przytupem jak zorganizowali konkurs na najlepszy pamiętnik, chyba się zamknął w sobie i liże rany. Zdecydowanie to facet , i nie wiem jak on wytrzymuje ten róż w serduszkowy deseń

    Gunia, Libra, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli facet, to na pewno gej. Zaden facet nie znioslby rozu na codzien.
    No i te cale babskie gadanie! Facet tez by tego nie wytrzymal. To na pewno gej!
    (lol)
    :-D

    ulek, zbikowa, mala29_, Rucia, Fedra, Libra, magdzia26, Anoolka lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz, o takim spisku jak celowe wprowadzanie w błąd nie pomyślałam. No ale ja nie wiedziałam też, że był foch na konkurs pamiętnikowy, więc co ja wiem o życiu :(

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no, nie róbcie mi tu z forum trybuny kibicowskiej!

    Bez wyzwisk, tylko kulturalna polemika na temat: dlaczego Ovufriend ma się wypowiedzieć w wątku "plemniczka"

    Fedra lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 1 października 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaa...to tak jest z tymi naszymi systemami. Sieczkę z mózgu nam robią! niby różowo, niby coś tam bezpłatnie, niby jakieś sresy wykresy a ciąży brak!
    To wina rządu jest! To rządowa sprawa ten OF:) Nawijają nam makaron na uszy a my łykamy te różowości:)

    A może obstawiamy, co? Jakoś tak ten OF za anonimowy jest. Może stworzyła go ekipa z jakiegoś gimnazjum?:) Albo stowarzyszenie na rzecz rozwoju kolei? Może to jedna osoba i się nie odzywa bo na Hawajach jest aktualnie? A może to mój brat? Coś ostatnio mu się powodzi i w necie ciągle siedzi:)... A może to jakiś tajny projekt służb bezpieczeństwa?

    biedronka1982, ulek, Ola_czeka, Fedra, Shagga_80, Libra, magdzia26, gocha04, Anoolka lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 października 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram pomysł manipulowania z kolorem tła :) (chociaź mi osobiście ten delikatny róz odpowiada:p)i wprowadzenia "instytucji" admina, który/a dbałby/aby o porządek na forum :) i miejsca na forum gdzie możnaby się zapytać eksperta
    Bonus dla wytrwałych użytkowniczek to też fajna myśl :)
    A zamiast powiadomienia na maila o nowych wpisach, wolałabym żeby taka informacja była w formie podobnej co wiadomości (jakiejś osobnej zakładki czy odnośniki do miejsca z takimi informacjami bezpośrednio tu na OF a nie na mailu)

    izabelka04 lubi tę wiadomość

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 1 października 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wnoszę o trzynasty miesiąc na ovu gratis :)
    i galerie zdjęć ovu bejbasów które już się urodziły


    po co nam admin, same tu porzadek zrobimy jak tak dalej pójdzie :D

    MisiaMisia, mala29_, Ola_czeka, Gunia, Spero, Spero, Fedra, Shagga_80, Libra, Effcia28, magdzia26, gocha04, Pismak lubią tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 1 października 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież oni tego nie czytają. Sprawdzają tylko czy przelewy doszły.;/

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Przecież oni tego nie czytają. Sprawdzają tylko czy przelewy doszły.;/

    Czytajo Czytajo. Nie bój żaby.


    Ovufriend <3

    Fedra, Libra, Effcia28, magdzia26, Pismak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co dalej ciszszsza , nic nie odpisuje wielki guru :-)

  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 1 października 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna, pewnie skończył pracę o 16.00 i poszedł do domu - jak większość ludzi na tym globie ;)

    ja również pozdrawiam tę osobę z "zespołu Ovufriend", która już dwa (czy wiencyj?) razy się wypowiedziała na forum...

    P.s. A ja nawet tęskniłam za różową stroną, gdy przez tydzień nie miałam możliwości tu zaglądać...

    P.s. w przeglądarce Google Chrome ten róż jest bardziej pastelowy... bo w IE to nieźle dawało po oczach :D
    :*

    Edit: No tak, miałam oczywiście dodać, że bardzo mile widziane będzie, gdy magiczny/a Ovufriend odezwie się na "plemniczne, staraczce i tyśce"... (to nic, że nie czytam tego tematu na bieżąco, i to nic, że z conajmniej dwudniowym opóźnieniem dotrze do mnie informacja, że Ovu sie odezwał... Ważne by się odezwał, ku uciesze Oli i innych piszczących, rozemocjowanych gimnazjalistek. A i mi, starej, zgrzybiałe d... bez poczucia humoru na pewno pikawa skoczy :D )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2013, 20:33

    AGA 30, biedronka1982, Fedra, zbikowa, Shagga_80, Libra, Ola_czeka, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaał widze tu same harpagany się odzywają zaprawione w bojach na forum (miliony wpisów) :)
    Tak więc moim skromnym zdaniem, aby konkrety zwięźle zawrzeć, uważam, iż:

    1. Mobilny kolor, pomysł w dechę, jak siedzę w pracy i szefowa czy ktośtam niechcący zerknie mi na monitor, to wiadomo, że nie pracuję, bo tak różowo. A tak to se w pracy wybiore biel albo beż i stresik z głowy.
    2. Powiadomienia o postach w wiadomościach- zapchałam sobie trochę skrzynkę już :P
    3. możliwość wyszukiwania forumowiczek za pomocą ksywy.
    4.pisemna gwarancja ciąży :)

    MalutkaEve, biedronka1982, Fedra, zbikowa, Libra, Ola_czeka, Rucia, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenku, do numeru 4 się dopisuję rękami, nogami i cycuchami :D

    Olgenek, BOBASEK, biedronka1982, vanessa, Fedra, Libra, Ola_czeka, magdzia26 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ