X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OVUFRIEND
Odpowiedz

OVUFRIEND

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 1 października 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, ten róż jakiś taki zobowiązujący. A jak będzie chłopczyk to co wtedy:)?

    Co do cichego nieobecnego.... Kim jest? Istnieje? Czy jest ich wielu:)?

    Ola_czeka, Effcia28, Selena, Blondi22, Fedra, mala29_ lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    No tak, ten róż jakiś taki zobowiązujący. A jak będzie chłopczyk to co wtedy:)?

    Co do cichego nieobecnego.... Kim jest? Istnieje? Czy jest ich wielu:)?


    Serdecznie witamy!

    No włacha, nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, ważne, żeby było zdrowe. Marchew jest zdrowa, więc Ovufriend powinien powinien mieć kolor czerwony.


    Druga część Twojej wypowiedzi zasiała we mnie pewien niepokój - myślisz, że ovufriend to maszyna czy raczej sztab ludzi?

    magdzia26, Blondi22, MisiaMisia, Fedra, mala29_, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jest ich paru/pare... piszą "zespół OvuFriend"... hmmmm zespół? to daje do myślenia;D;P

    magdzia26, Selena, Blondi22, Blondi22, MisiaMisia, Fedra, mala29_ lubią tę wiadomość

  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 1 października 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARCHEW TO POMARANCZOWY KOLOR JAK JUZ COS OJ oLKA TAKA GAFA
    Ola_czeka wrote:
    Serdecznie witamy!

    No włacha, nie ważne czy chłopiec czy dziewczynka, ważne, żeby było zdrowe. Marchew jest zdrowa, więc Ovufriend powinien powinien mieć kolor czerwony.


    Druga część Twojej wypowiedzi zasiała we mnie pewien niepokój - myślisz, że ovufriend to maszyna czy raczej sztab ludzi?

    magdzia26, Selena, Blondi22, Fedra, Spero, gocha04 lubią tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    chyba jest ich paru/pare... piszą "zespół OvuFriend"... hmmmm zespół? to daje do myślenia;D;P


    ZDG. Kolejna z tą samą przypadłością.

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    MARCHEW TO POMARANCZOWY KOLOR JAK JUZ COS OJ oLKA TAKA GAFA


    A fakt, sorry mam dysleksję.

    Effcia28, a-koczek, Selena, Blondi22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    A fakt, sorry mam dysleksję.
    a może ślepotę barw zwaną potocznie daltonizmem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2013, 14:05

    magdzia26, Effcia28, a-koczek, Selena, Fedra, mala29_ lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    a może ślepotę barw zwaną potocznie daltonizmem;)


    Nie dysleksję, bo maiłam napisać "pomarańczowy" a zrobiłam kilkanaście błędów ortograficznych i wyszło "czerwony".

    Rucia, magdzia26, Libra, Effcia28, Selena, MisiaMisia, Fedra, mauysia, ulek, mala29_, gocha04 lubią tę wiadomość

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 1 października 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry jesli mozna prosic:
    1. Zmiana koloru
    2. Opcja zaznacz wszystkie - usun wszystkie ew mozliwosc niepowiadamiania mnie kto polubil moj post.
    3. A jak sie nie da to zeby mi koperta nie migala od tych lakow
    4. Jak usune jakas wiadomosc zbiorowa zeby mi sie nie pojawiala znowu gdy ktos napisze cos nowego.
    5. Moze by jakiegos moderatora ktory pousuwa powtarzajace sie tematy i bedzie pilnowal pozadku

    No i dzieki ze braliscie pod uwage nasze zgloszenia dot np podzialu na lajki i wiadomosci czy mozliwosc przegladania wszystkich postow danej uzytkowniczki :-)

    Libra, magdzia26, a-koczek, Selena, Blondi22, MisiaMisia, Fedra, mala29_, Rucia, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żbik nudziarzu, a o udzielaniu się na "plemniczce"?


    Ale oczywiście dziękujemy za udział w dyskusji. Twój głos weźmie udział w losowaniu nagrody głównej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2013, 14:17

    magdzia26, Libra, a-koczek, a-koczek, a-koczek, Selena, Fedra, mala29_ lubią tę wiadomość

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 1 października 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nudzira a ty natręt :-)

    magdzia26, Libra, a-koczek, Fedra, mala29_ lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    Ja nudzira a ty natręt :-)


    Śmy się dobrały.

    magdzia26, Libra, Effcia28, a-koczek, Selena, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    Dzien dobry jesli mozna prosic:
    1. Zmiana koloru
    2. Opcja zaznacz wszystkie - usun wszystkie ew mozliwosc niepowiadamiania mnie kto polubil moj post.
    3. A jak sie nie da to zeby mi koperta nie migala od tych lakow
    4. Jak usune jakas wiadomosc zbiorowa zeby mi sie nie pojawiala znowu gdy ktos napisze cos nowego.
    5. Moze by jakiegos moderatora ktory pousuwa powtarzajace sie tematy i bedzie pilnowal pozadku

    No i dzieki ze braliscie pod uwage nasze zgloszenia dot np podzialu na lajki i wiadomosci czy mozliwosc przegladania wszystkich postow danej uzytkowniczki :-)
    dodam jeszcze to, aby konwersacja w prywatnych wiadomościach wyświetlała się w odwrotnym kierunku... tzn. najnowszy wpis na początku, najstarszy na dole... znacznie by to usprawniło odpisywanie na smartfonie, jakby nie trzeba było przewijać 200 wiadomości w dół strony

    Fedra, Spero, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oraz żeby się częściej zachodziło w ciążę.

    Libra, Effcia28, magdzia26, a-koczek, Selena, Blondi22, Fedra, mauysia, biedronka1982, mala29_, nutka, Rucia, Spero, Konwalia, BOBASEK, gocha04, Pismak lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 1 października 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Oraz żeby się częściej zachodziło w ciążę.
    Jeżeli jest facetem to hmmm... pewnie mógłby się w pewnym sensie do tego przyczynić :P

    Ola_czeka, Selena, Blondi22, zbikowa, Fedra, mala29_, gocha04, Anoolka lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Jeżeli jest facetem to hmmm... pewnie mógłby się w pewnym sensie do tego przyczynić :P
    pewnie oglądał "Junior", więc wie co i jak;)

    magdzia26, Blondi22, Blondi22, mala29_ lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend, zrobiłeś mi przykrość:( Co Ci zależy?

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 1 października 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. Jeżeli istnieje zespół OF, to ja się piszę do fanklubu:)
    2. Jak są to sami faceci, to zapewne jakoś niektórym mogą pomóc.
    3. Migająca koperta jest do bani - stresuje mnie a przecież stres nam nie służy.
    4. Wpisy powinny być od najnowszych od góry tak samo jak w pamiętniku.
    5. Marchewki też są taakie no ....żółte. Gdzieś takie widziałam.
    6. A jakby był taki dodatkowy bonus do wygrania? No wiecie:) Im więcej czasu na OF tym większa szansa na bonus:) Tylko nie wiem jeszcze jaki bonus:)
    7. Mi tu brakuje wypowiedzi takiego wow auotorytetu, kogoś takiego, kto się mocno zna na płodności. Albo jakiegoś profesora albo matki piętnastu dzieci:) Raz na jakiś czas:)

    Fedra, biedronka1982, mala29_, Olgenek, Libra, magdzia26, gocha04, Anoolka lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 1 października 2013, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się podpinam pod prośby wyżej opisane dodałabym jedynie ze kolor mógłby być mobilny czyli jesli mam zły humor to chciałabym mieć oprawę czarną jeśli mam nadzieję to zielony itd.

    i apel:

    OVUGURU proszę odezwij się do Olki na "plemniczce..." lub tutaj bo ja już zwariuje od jej nieszczęścia a jesli się nie odezwiesz to obiecuję ze codziennie będziesz dostawał odemnie po 10 wiadomości z prośbą lub zażaleniem a jako stała bywalczyni będę żądać odpowiedzi na każdego mojego posta :P

    Ola_czeka, zbikowa, mala29_, Shagga_80, Libra, magdzia26 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 1 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że jeśli niczego nie napiszesz nam na plemniczce, to już nigdy nie napisze nic wesołego i będziesz zmuszony całe dnie czytać jak zgraja zdolowanych bab pisze o sluzie i jedzeniu łożysk.

    Fedra, Fedra, Shagga_80, Libra, magdzia26, Anoolka lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ