X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OVUFRIEND
Odpowiedz

OVUFRIEND

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie i ja się dołączę do powyższych, jakże słusznych żądań forumowiczek.

    Otóż wnoszę o funkcję prasowania i sprzątania po remoncie i może jeszcze być zmywanie naczyń.

    I oczywiście uważa za niedopuszczalne to, iż, ponieważ, azaliż, gdyż, ŻE OvuFriend nie złożył życzeń wątkowi obchodzącemu roczek. Wątkowi, który cieszy się dużą popularnością i aktywnością. Wątkowi, który dziennie przynosi więcej informacji niż SuperExpress.

    Wnoszę o naprawienie zaistniałego niedopatrzenia w postaci odzewu ze strony tajemniczego OvuFrienda.

    Ot co.
    Z poważaniem, wyrazami szacunku, dobrej woli itd. itp.

    Olgenek, AGA 30, Gunia, biedronka1982, Fedra, zbikowa, Shagga_80, Libra, Ola_czeka, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka, nad czwóreczką to ja już smaruję cycochami XD

    Spero, oprócz tych użytecznych funkcji dodałabym jeszcze porannego fryzjera i popołudniową kosmetyczkę, i gotowanie obiadów, i deserów i wszyyyystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Spero, Spero, biedronka1982, Fedra, Libra, Ola_czeka, Rucia, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ovu Ovu nie masz innego wyjścia tylko żądania spełnić :-)
    Jak już nie dasz rady wsztstkich to chociaż daj znać że żyjesz :-)

    Fedra, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a masaż przystojnego bruneta to co? :D

    Olgenek, Japoneczka z Porcelany, Libra, Ola_czeka, magdzia26, gocha04, Anoolka lubią tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha! i tu się rozchodzi o pytanie: a jaki masaż :D

    Libra lubi tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    Spero, oprócz tych użytecznych funkcji dodałabym jeszcze porannego fryzjera i popołudniową kosmetyczkę, i gotowanie obiadów, i deserów i wszyyyystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Gotowanie mogę odpuścić, ale fryzjer to jest doskonała opcja kosmetyczka też się przyda. w końcu musimy być meega pociągające zwłaszcza w tych ważnych dla nas dniach, co by wszystko przebiegało sprawnie szybko, a potem II kreseczki i pięknych 9 m-cy :P

    AGA 30, Olgenek, Libra, Ola_czeka, magdzia26, gocha04 lubią tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a potem roczna dostawa pieluch do domu za friko :)

    Libra, Rucia, magdzia26, gocha04, Spero lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    ha! i tu się rozchodzi o pytanie: a jaki masaż :D


    no jak to jaki masaż? mentalny :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    a potem roczna dostawa pieluch do domu za friko :)


    Kobiety bo Brat Ovu zamknie portal dla nas he he za te żądania :-)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lepiej zachowajmy to w tajemnicy i nic mu nie mówmy. nie zczai sie!

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan Brat Ovu z waszych abonamentów ma na gosposię do sprzątania prasowania nianie do opieki nad dziećmi i pampersy he he:-) Nic mu już więcej nie trzeba :-)


    A ciekawe co GO -JĄ zainspirowało do stworzenia takiego forum :/
    Może ktoś bliski od NIEGO-JEJ miał takie problemy jak my ???

    Libra, Ola_czeka, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 1 października 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Może żeby się ktoś wypowiedział trzeba odrobinę prowokacji. Wysuwam więc śmiałą tezę, że zespół ovu świadomie swoimi radami, wprowadza nas w błąd żebyśmy nie zachodziły i tym samym płaciły dalej abonament ;) nie ma co trzeba im zrobić psikusa i zajść na złość. Co do różu to nim mi się już lekko odbija , powinno być więcej kolorów do wyboru, ja chce zielony. Co do wypowiedzi "cichego" i jego inicjatywy to po tym jak większość z nas walnęła focha z przytupem jak zorganizowali konkurs na najlepszy pamiętnik, chyba się zamknął w sobie i liże rany. Zdecydowanie to facet , i nie wiem jak on wytrzymuje ten róż w serduszkowy deseń


    a o co chodzi z tym walnięciem focha odnośnie konkursu na pamiętnik?

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 1 października 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obstawiam ze stworzyła go kobieta właśnie z takimi p[roblemami której w końcu się udało i ku uciesze innych stworzyła ten portal ponieważ inny się troche sypał a było można odczuć potrzebę takiego miejsca ;)

    p.s. przejrzałam tematy na forum faktycznie przydał by się admin bo bur... sory bałagan jest nie mały...

    p.s.2. obstawiam jednak że to kobieta będąca w ciaży razem ze swoim mężem coś mam takie podejrzenia bo mi się przypomniał wpis z innego forum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2013, 22:49

    Shagga_80, Libra, Ola_czeka, Rucia, magdzia26, AGA 30, ulek, Spero lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo to była grupowa burza mózgów po piwku :) wtedy rodzą się najfajniejsze pomysły

    Ola_czeka, magdzia26, AGA 30 lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 października 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jeszcze przed snem jeden pomysł mi wpadł do tej pustej łepetyny:

    żeby w wiadomościach odnośnie lubienia czyjegoś postu był odnośnik do danego postu.

    to tyle na dzisiaj, dziękuję dobranoc :*

    Ola_czeka, magdzia26 lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 1 października 2013, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Ja obstawiam ze stworzyła go kobieta właśnie z takimi p[roblemami której w końcu się udało i ku uciesze innych stworzyła ten portal ponieważ inny się troche sypał a było można odczuć potrzebę takiego miejsca ;)

    p.s. przejrzałam tematy na forum faktycznie przydał by się admin bo bur... sory bałagan jest nie mały...

    p.s.2. obstawiam jednak że to kobieta będąca w ciaży razem ze swoim mężem coś mam takie podejrzenia bo mi się przypomniał wpis z innego forum ;)

    Dosyć łatwo mozna sprawdzić kto jest właścicielem domeny i faktycznie pani i pan o tym samym nazwisku :) problem rozwiązany, możemy iść spać.
    dobranoc!

    Libra, MisiaMisia, Olgenek, magdzia26, gocha04, Fedra, ulek, Spero lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra wrote:
    Ja obstawiam ze stworzyła go kobieta właśnie z takimi p[roblemami której w końcu się udało i ku uciesze innych stworzyła ten portal ponieważ inny się troche sypał a było można odczuć potrzebę takiego miejsca ;)

    p.s. przejrzałam tematy na forum faktycznie przydał by się admin bo bur... sory bałagan jest nie mały...

    p.s.2. obstawiam jednak że to kobieta będąca w ciaży razem ze swoim mężem coś mam takie podejrzenia bo mi się przypomniał wpis z innego forum ;)
    ad.2
    To moze juz urodziła, bo od początku ovufriend juz jest grubo ponad rok... Chyba,ze teraz nosi 2 dzidzie;)

    magdzia26, Fedra, Spero lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeny... Coraz bardziej pragnę poznać odpowiedzi na pytania od OvuFriend, które zadałam na "plemniczce"... Uśmiałam się i wiecie co? Nikt mnie nie objechal, ze wypowiadam się nie na temat:)

    Fedra, Spero lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co Ovufriend? Jak się teraz czujesz? A wystarczyło napisać jednego krótkiego posta na plemniczce. A teraz gotuj, prasuj i masuj.

    Rucia, Olgenek, magdzia26, MalutkaEve, Anoolka, AGA 30, Fedra, Spero lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 2 października 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fredra - był bunt na pokładzie , że to nie na miejscu. My tu co miesiąc stres przezywamy i rozczarowanie, co to nas wszystkie na kawałki rozrywa bo znów się nie udało a Ovu sobie z tego konkurs urządziło i się szum lekki zrobił. Idąc tropem tej nieczułości na nasze skołatane kobiece dusze , jestem pewna że to facet i to taki z żyłką do interesów.Jestem tu już chyba rok a tajemniczy odezwał się raz , jak go MalutkaEve poruszyła więc chyba tylko w niej nadzieja że znowu coś konkretnego wymyśli :)

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ