X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OVUFRIEND
Odpowiedz

OVUFRIEND

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Między nami skończone. Kurier przywiezie Ci ciuchy.

    Zrywasz ze mną? Czy Ty zrywasz ze mną? o.O Weź Orbit trol.png
    Od kiedy masz Ryana przy boku zauważyłam, że czujesz się bardzo pewna siebie, Ja wiem, ze On jest gotów strzelić każdą z plaskacza w twojej obronie, no ale bez jaj! trol.png

    Ola_czeka, magdzia26, Spero, Spero, Fedra lubią tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Może to być dwuosobowa impreza albo sztab ludzi dbających o to, żebyśmy wiedziały jak te nasze cykle działają.
    Nie ma co się zastanawiać tylko korzystać z tego praktycznego narzędzia:) A politycznie OF może się nie odezwać. Jest to forma zagrania marketingowego. Bezpiecznie z punktu biznesowego jest nie brać udziału w tego typu dyskusjach. Zachować anonimowość i robić swoje. Nie dać się sprowokować grupie nakręconych hormonalnie kobitek:)


    Coś za duzo wiesz na ten temat..... Chciałabys się nam do czegoś przyznać?


    MOŻE DO INTRATNEGO BIZNESU, KTÓRY PROWADZISZ ANONIMOWO?!?!?!

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Zrywasz ze mną? Czy Ty zrywasz ze mną? o.O Weź Orbit trol.png
    Od kiedy masz Ryana przy boku zauważyłam, że czujesz się bardzo pewna siebie, Ja wiem, ze On jest gotów strzelić każdą z plaskacza w twojej obronie, no ale bez jaj! trol.png





    Ach Ryan <3

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka wrote:
    Ach Ryan <3

    Zazraz ci go skasuje !

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    Zazraz ci go skasuje !


    Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sesesesese trol.png Nawet nie miałabym jak Cześka.

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariaty ;)

    Rucia lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa i specjalnie dla Oli zmieniłam avatara ;) nie ma już kota ;) pozostał i w głowie ;p

    magdzia26, Libra lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucia wrote:
    sesesesese trol.png Nawet nie miałabym jak Cześka.



    Seeeeeeeeeeeeeeeeeerio?!

  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    aaaa i specjalnie dla Oli zmieniłam avatara ;) nie ma już kota ;) pozostał i w głowie ;p


    No nareszcie nie będe Cię mylić z Agą, dzięki!

    Spero lubi tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 2 października 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OVU przemówiło :D na "plemniczce ":D :D :D

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel osiągnięty.

    Wątek uważam za zamknięty, dziękuję za udział w debacie.















































    Żartowałam, piszcie dalej, może przewalczymy ten gaciowy róż.

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_czeka napisała:
    Kochany Ovufriendzie,

    Ja wszystko rozumiem. Wiem, że na forach mamy czuć się swobodnie, myśleć, że nikt obcy nas nie czyta, że jesteśmy same swoje itd. Ja wiem, że Twój szef nie pochwalałby, gdybyś się z nami spoufalał, w końcu masz tam siedzieć w tej swojej serwerowni, jeść wafle ryżowe „kupiec” z jogobellą i dbać, żeby się nic nie wieszało, żeby lajki ładnie się klikały a awatarki z rajanami goslingami cieszyły oko.
    Ale serio.
    Najbardziej wypasiony wątek obchodzi roczek a Ty milczysz jak Aisa na prezentacji?! Rodzą się Twoi synowie a Ty nie możesz rzucić nam jakiegoś ochłapu? Jakiegoś posta, życzeń, czy chociażby wkleić swojego zdjęcia komunijnego? Bez kitu.

    Wiem, że to czytasz. Jeśli nie Ty, to Twój zmiennik Marcin, co robi na umowę-zlecenie. To on Ci przekaże moją prośbą.
    Powiedz coś do nas. Zrzuć swój pancerz. Zdejmij maskę obojętności. Nie bój się pokazać swojego człowieczeństwa. Pewnie wplątałeś się kiedyś w jakąś nieprzyjemną rozmowę na WP i masz wstręt do udzielania się na forum. Ale na długie cykle Muzi, wyjdź ze swej samotni, odezwij się. Powiedz którą z nas cenisz za długie posty, którą za odwyk od wykrzykników a którą za najlepszy awatar. Powiedz coś o sobie – o wędkowaniu, o swojej pierwszej dziewczynie, której chciałeś zerwać wszystkie kwiaty na łące, o tym, że lubisz lasagne, choć przeważnie przypalasz sos beszamelowy. Przyznaj, że ukradkiem czytałeś Greya, że też lubisz tę piosenkę Pink, że uszkodziłeś kiedyś samochód o śmietnik.
    Już kiedyś spełniłeś moje marzenie. Pora, żebyś spełnił swoje.

    Udziel się na „Plemniczce”.

    Witajcie, witaj Olu_czeka!

    Oczywiście chętnie udzielimy się na ponad rocznym wątku (wow!) i jednocześnie gratulujemy długich, owocnych, szczerych, zabawnych, czasem intrygujących rozmów na tym wątku! Jak już trafnie zauważyłyście, bez wyraźnego powodu nie lubimy Wam przeszkadzać, to jest Wasze miejsce i nie chcemy niepotrzebnie się udzielać. Jednak jesteśmy tutaj dla Was, więc na Waszą prośbę chętnie odzywamy się dziś do Was i z okazji urodzin tego wątku przyznamy się Wam w sekrecie do kilku rzeczy:
    - niestety nie śledzimy każdego Waszego posta, bo intensywnie pracujemy, aby spełnić wszystkie Wasze oczekiwania, wprowadzać do serwisu co raz to nowe funkcjonalności oraz ulepszać to co nam zgłaszacie (odnośnie wątku "OvuFriend" nad funkcją prasowania i sprzątania po remoncie jeszcze nie myśleliśmy, ale dziękujemy za sugestię, rozważymy... ;).
    - nasz programista lasagni nie lubi, ale pierogi z cielęciną i kurkami uwielbia,
    - kwiaty z łąki zrywał nie raz, teraz nie ma czasu,
    - różowego nie lubi (?!)
    - a z naszych obserwacji na prawdę dokłada wielu starań, aby wszystko zaprogramować tak, abyście były zadowolone (acha! na wędkowanie czasu też mu nie starcza...)
    - czy czytał Greya? Nie wiemy, bo nie chciał się przyznać...

    Szczęśliwych cykli i miłego środowego popołudnia :)

    magdzia26, Spero, Aga_Andzia, Fedra, Kaja, Kropek, Pismak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A CO TAM WKLEJĘ ODPOWIEDZ NASZEGO GURU I TU :-):-)

    kierzynka, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 2 października 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nas jest siła i moc sprawcza. Gratuluję osiągnięcia celu Dziewczyny:)

    Rucia, Anoolka, ulek, magdzia26 lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Ola_czeka Autorytet
    Postów: 6075 19731

    Wysłany: 2 października 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga zdradziłaś tajemnicę korespondencji!

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to mówią: W KUPIE SIŁA ;D

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbikowa wrote:
    Dosyć łatwo mozna sprawdzić kto jest właścicielem domeny i faktycznie pani i pan o tym samym nazwisku :) problem rozwiązany, możemy iść spać.
    dobranoc!

    Ahhh Ty przebiegły i nad wyraz inteligentny Żbiku sasasasa

    Ola_czeka wrote:


    Ja bym chciała, żeby awatary z kotami się nie ładowały.
    aaaa nie zgadzam się. Tup i fosch.
    Rucia wrote:
    Fak ju :P

    Żeby uprzykrzyć CI życie od dzisiaj będę na dzień odbry wklejała zdjęcie kota ! trol.png

    a to lubie razy 1000 :D

    Aaaa :D:D pokłony dla Oli i OVU to jakby się dało coś z tym sprzątaniem zrobić to ja bym była szalenie wdzięczna :P

    Ale jesteśmy zaje** forum :D

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteśmy zaje** forum bo nie ma tu męczących gówniar, które piszą o dupie Marynie i wypytują o jakieś zupełnie nie wiadomo skąd wzięte rzeczy ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ