X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OVUFRIEND
Odpowiedz

OVUFRIEND

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 2 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd? Z nikąd...zewsząd:) Zawsze coś się znajdzie:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    jesteśmy zaje** forum bo nie ma tu męczących gówniar, które piszą o dupie Marynie i wypytują o jakieś zupełnie nie wiadomo skąd wzięte rzeczy ;)
    a ja uważam, że codziennie gadamy o głupotach, śmiejemy się i właśnie to mi się podoba, ze nikt Cię za to nie gani... Nie opitala za to, że się jest sobą... Nie ma ciągłego gadania o śluzie, położeniu szyjki, owulacji, badaniach itd. A biorąc pod uwagę to, że staram się bezowocnie o dzidziusia już 14 miesięcy (17 cykli) i stało się to dla mnie procesem (pewnie jak dla niektórych kobiet także), w którym muszę oprócz tego wszystkiego około starankowego tematu pomyśleć o swojej psychice... I to miejsce pomogło mi znaleźć osoby, które myślą tak jak ja... które mi nie powiedzą, że to nie miejsce na "głupoty"... dzięki temu to miejsce żyje, a nie tylko bytuje

    magdzia26, Olgenek lubią tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie są głupoty, tylko bardzo poważne dysputy :D
    Nie można cały czas gadać o tym samym, bo byśmy wylądowały w wariatkowie a nie na porodówce :)

    magdzia26, Libra, nezumi lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ