X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne OVUFRIEND
Odpowiedz

OVUFRIEND

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1983

    Wysłany: 2 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd? Z nikąd...zewsząd:) Zawsze coś się znajdzie:)

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    jesteśmy zaje** forum bo nie ma tu męczących gówniar, które piszą o dupie Marynie i wypytują o jakieś zupełnie nie wiadomo skąd wzięte rzeczy ;)
    a ja uważam, że codziennie gadamy o głupotach, śmiejemy się i właśnie to mi się podoba, ze nikt Cię za to nie gani... Nie opitala za to, że się jest sobą... Nie ma ciągłego gadania o śluzie, położeniu szyjki, owulacji, badaniach itd. A biorąc pod uwagę to, że staram się bezowocnie o dzidziusia już 14 miesięcy (17 cykli) i stało się to dla mnie procesem (pewnie jak dla niektórych kobiet także), w którym muszę oprócz tego wszystkiego około starankowego tematu pomyśleć o swojej psychice... I to miejsce pomogło mi znaleźć osoby, które myślą tak jak ja... które mi nie powiedzą, że to nie miejsce na "głupoty"... dzięki temu to miejsce żyje, a nie tylko bytuje

    magdzia26, Olgenek lubią tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie są głupoty, tylko bardzo poważne dysputy :D
    Nie można cały czas gadać o tym samym, bo byśmy wylądowały w wariatkowie a nie na porodówce :)

    magdzia26, Libra, nezumi lubią tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ