X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Lubisia Przyjaciółka
    Postów: 83 76

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, w maju się nie udało to proszę o wpisanie mnie na 13 czerwca:)
    wszystkim życzę powodzenia:)

    justi90 lubi tę wiadomość

    3jgxgov3phzmfy7z.png[/url]
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 18 maja 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi w tym cyklu tempka skacze! Normalnie czegoś takiego, to ja jeszcze nie miałam :p Fakt, że w weekendy późno mierzę, bo ok 11 np. (gdzie normalnie o 6), albo mi skacze po większej ilości alko na imprezie...ale wtedy ignoruję daną temp. Co nie zmienia faktu, że wygląda to jak na disco :D

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo 5h różnicy moze pokręcic wykres, nawet bym nie mierzyła już o 11. Mało tego, jak mierze o 6 to bym już o 8 nawet niemierzyła, to naprawdę nie ma sensu :)

  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 19 maja 2016, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierzę temperaturę o 5, bo tak wstaję do pracy i ta godzina się nie zmienia nawet w weekendy czy święta... Mam nastawiony budzik codziennie na tą godzinę, bo tak jak pisze ojejku nie ma sensu mierzyć temperatury przy takiej rozbieżności godzinowej...

    ojejku lubi tę wiadomość

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dokładnie tak samo, mam nastawiony budzik, wkładam sobie termometr, za 20 minut dzwoni na drzemkę, wyjmuje termometr i śpię dalej, albo wstaję, zalezy czy weekend czy w tygodniu :)
    Przy okazji łykam tabletkę na tarczycę, więc jak wstaję to spokojnie moge kawę wypić :)

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 19 maja 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dla mnie sen jest tak priorytetowy, że chyba po prostu nie będę mierzyć później niż o 7, bo w sumie faktycznie wykres później dziwnie wygląda :p Doszłam do wniosku, że niedługo, mam nadzieję, będę mieć bardzo ograniczone możliwości wyspania się, więc nadrabiam już teraz i zbieram siły :p Jak bym nastawiła budzik na 6, to po 1 obudziłabym w niedzielę męża, który pracuje 6h w tygodniu i do tego robi jak najwięcej nadgodzin, żebyśmy tylko jak najwięcej mieli, a po 2 jak ja bym się obudziła o 6 i nie mogła już zasnąć, to bym się wściekła, bo dla mnie 7-8h snu, to za mało więc w weekendy odsypiam :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 08:59

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam kiedy mierzyc :( od przyszlego tygodnia znowu pierwsza zmiana :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 19 maja 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 17. czerwca poproszę! :)


    Ja wstaję o 8:00, temperaturę mierzę o 7:00 - budzik dzwoni, wkładam termometr, po chwili wyciągam i tyle ;)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 19 maja 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, uwaga - dobra wiadomość dla trzech Pań: hehyna, Meginka, Baranek!
    Dziewczyny, jesteście wpisane na ten sam dzień testowania co ja, a właśnie zauważyłam, że zarówno w kwietniu jak i w maju dziewczyny, wpisane ze mną na ten sam dzień, zobaczyły 2 kreski! :D Także właśnie Wasze szanse się zwiększyły :D:D:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 10:48

    Brave, ojejku lubią tę wiadomość

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie wszystkie :)
    Nie pozostaje mi nic innego,jak zapisać,się na czerwcowe truskaweczki.Ojejku trzymam za słowo,że truskawka od maja dojrzewała :p
    @ wg ovu będzie 3.06.Zobaczymy jak to wyjdzie wg temperatury,ale gdyby się udało,to małżon dostałby prezencik urodzinowy 12go.Więc trzymajcie kciuki,będę mogła kasę na prezent zaoszczędzić.Ojejku jak prześlesz mi ekstra wiruski,to się kasą podzielimy :D :P
    W tym cyklu miałam jechać do doktorka po skierowanie na laparo,ale się normalnie boję tego zabiegu.Całe 3 miesiące z Clo nastawiałam się na hsg,a ten mi z laparo wyskoczył...Odczekam jeszcze 1-2 cykle,laparo nie ucieknie.
    W tym miesiącu do mojej małej kompani (conceive,wiesiołek,magnez,miedź i cynk,multiwitamina) dołączył inofem. Rozważam jeszcze dokupienie herbatki na 2 fazę cyklu.
    Pozdrawiam Was wszystkie i powodzenia.

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyatii podążając tokiem myślenia Karissy,weź się dziewczyno z tego 3go przepisz :P
    z ciekawości posprawdzałam listy od marca i w ciągu 3 miesięcy z mojego dnia tylko jedna dziewczyna zaszła...
    No cóż psuję statystyki i jeszcze przyszłe ciąże wysysam.
    Więc uwaga,uwaga na przyszłych listach proszę rezerwować dzień tylko dla mnie :D :P

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave, może po prostu to się tak zbierało, zbierało i teraz się posypią 3ciego same podwójne kreski! :D
    Powiem szczerze, że jeśli do 3razy sztuka, to może tego dnia co ja testuję pojawią się 2 kreski też u mnie ;) Biorąc pod uwagę fakt, że 2giego mam urodziny, nie obraziłabym się ;) Chociaż z doświadczenia wiem, że dzień urodzin i imienin zwykle mam do bani więc staram się nie nastawiać zbyt mocno... No ale, może dla odmiany.. ;)

    Czikosz, Brave lubią tę wiadomość

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Zobaczycie, uda nam się w czerwcu!

    U mnie skok i ból owulacyjny w nocy, 14 dzień cyklu. Jak w zegarku! Jeszcze gdyby łaskawie się owulacja zaznaczyła na moim wykresie to byłoby super.

    ojejku lubi tę wiadomość

  • Karissa Autorytet
    Postów: 375 838

    Wysłany: 19 maja 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Czikosz, za bodajże 3 dni Ci wyznaczy ;) On potrzebuje chyba 3 czy 4 wyższych temp pod rząd, żeby wyznaczyć.

    13.06.2015 - Nasz Wielki Dzień <3
    26.08.2016 - Mamy to! :) Do zobaczenia w maju! <3
    nzjd9n73gdw2fstu.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 maja 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko założycielko przyjmuje wyzwanie pod wykresem :P ale dalej zoastaje przy 14 czerwca :D hahah będe koło Ciebei siedzie siezarazać :D

    ojejku lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 19 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiszcie i mnie :D
    Witam wszystkie i trzymam kciuki :)

    Kilka dni temu przyleciały do nas bociany, budują gniazdo przy samym domu więc my pracujemy w pocie czoła a reszta należy już do nich, bo chyba nieładnie tak przylatywać w gości z pustymi rękami (a właściwie to skrzydłami), nie? :D

    A tak bardziej serio to kilka dni temu bolał mnie prawy jajnik, jeśli to owulacja to raczej nic z tego nie będzie (policystyczny). A z racji tego, że u mnie to nic nie jest jak w zegarku to sobie ustaliłam, że testuję 3 tygodnie po tym jak zaczął mi ten jajnik boleć - więc 6 czerwca.
    Jeśli test będzie negatywny a @ nadal nie będzie to powtórka za kolejne 3 tygodnie.
    Jeśli w tym cyklu się nie uda to następne testowanie chyba dopiero w sierpniu (nie ma to jak mieć 70 dniowe cykle :/ )

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Alayna Koleżanka
    Postów: 61 3

    Wysłany: 19 maja 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie:)

    Poproszę o dopisanie mnie na 05.06.2016 dopiero u mnie będzie lub była owulacja test pozytywny był wczoraj wiec cały czas są przytulaski:)

    U mnie to już 7 cykl starań..

    ojejku lubi tę wiadomość

    Dawidek 6/7 TC (*)08.2017
    Wojtuś 9 TC 10.2019

    Synuś 28.01.2010 nasz Skarbek
    4 lata starań walczymy dalej....
    1 IVF Punkcja 04.01.2019 jeden zarodek zero śnieżynek
    Transfer 07.01.2018 niestety klapa;(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Alayna.
    7 to zczęśliwa cyfra, powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 15:24

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj cichutko :)
    Może i dobrze.widac maj owocny i mało starających się.
    Ululalam syna do spania.maz walczy z córa a mama po kilku dniach ciągłych nerwów i zawirowań siedzi w wannie i wali drinka :)
    Jako osoba niepijaca zaraz pewnie będę chodzić po ścianach ;) ale przynajmniej pierwszy raz lepiej zasne i przespie cała noc.
    Wy też czasem macie wrażenie, że jesteście otoczeni banda kretynów? Nie mówię tu oczywiście o moich dzieciach czy mężu ale czasami aż mi się nie chce z domu wychodzić ;)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prosze o szczesliwa 7 :D
    Mysle ze owulka bedzie ciut szybciej niz zakladalam :)

    ojejku lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ