X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)
Odpowiedz

owocne testowanie w czerwcu 2016 - pierwsza wakacyjna lista testujących :)

Oceń ten wątek:
  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 19 maja 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również poproszę o wpisanie na 7.

    P.s chyba wam zdublowali temat. Tu zawsze na forum jest taki bałagan ? Nie ma moderatorów ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikiana wrote:
    Ja również poproszę o wpisanie na 7.

    P.s chyba wam zdublowali temat. Tu zawsze na forum jest taki bałagan ? Nie ma moderatorów ?
    Faktycznie :) co poradzimy ;)
    Juz Cię wpisuje i życzę owocnego testowania :) <3

    Nikiana lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 maja 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nas tutaj dużo się zrobiło! <3 ma być bardzo ciążowo, dziewczyny staramy się! :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Karolajka Debiutantka
    Postów: 7 8

    Wysłany: 20 maja 2016, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,dziewczyny piszę po raz pierwszy chciałam się przywitać.Czytam was sobie od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Może podpowiecie mi czy wyniki, które dziś odebrałam są ok? a mianowicie: FT3- 3,14, PRL 13,96, TSH 0,87 i ATPO 6,03. Takie dostałam od swojej gin po 6 cyklach starań, powiedziała,że jak ok wszystko i za dwa cykle nie zajdę to będziemy męża maglować co sądzicie?ogólnie wszystko w porządku cykle co 31-32 dni,żadnych dolegliwości usg, cytologia ok. Jutro mam do niej iść.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj! Prolaktynę masz w normie, więc tylko się cieszyć. :D

    Z nami Ci się powiedzie! Przy takim zachęcaniu do produkowania serduszek na wykresie to wiesz, nie ma opcji na inny wynik niż pozytywny! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajka witaj :) faktycznie dobremasz te wyniki :)
    Ale nie rozumiem,czemu męża chcą badać dopiero za 2 miesiące? Jeżeli ma słabe parametry,to w 3 miesiące suplementacji jesteście je w stanie poprawić (no chyba,że wyjdą poważniejsze problemy),więc tracicie czas.Może się zastanówcie,czy już teraz spermiogramu nie machnąć?
    Jak mnie wkurza to podejście lekarzy:panią rozłożymy na czynniki pierwsze,a mężem zajmiemy się za rok. Na jakie statystyki by nie patrzeć to zawsze niepłodność męska oscyluje w 30-50 %,a jakoś mnóstwo lekarzy o tym zapomina.
    No ale to moje zdanie,mam nadzieję,że nie za ostro napisałam,ale temat na mnie jak płachta na byka działa :D Powodzenia <3

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 20 maja 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko żeby Ci mężczyźni tak chętnie chcieli się zbadać. Ja powiem szczerze ,ze mam problem z tym żeby pogonić mojego narzeczonego do badania.Ale ostatnio powiedział ,że pójdzie. Myślę ,że na początku czerwca uda mi się go zagonić.

    justi
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Faktycznie :) co poradzimy ;)
    Juz Cię wpisuje i życzę owocnego testowania :) <3

    Dziewczyny mają się przenieść do Was a ja wysłałam do adminów prośbe o usunięcie zdublowanego ;) więc mam nadzieje że bedziecie wspólnie prowadzć liste :D

    Nikiana, ojejku lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nikiana Przyjaciółka
    Postów: 67 72

    Wysłany: 20 maja 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Dziewczyny mają się przenieść do Was a ja wysłałam do adminów prośbe o usunięcie zdublowanego ;) więc mam nadzieje że bedziecie wspólnie prowadzć liste :D
    O to jednak jest tu porządek. Bardzo się cieszę z tego powodu. Jestem tutaj nowa i ciężko się czegokolwiek szuka przy tak wielkim nakładzie wątków. Dlatego każde zdublowane wątki robią jeszcze większy problem ze znalezieniem informacji jaka mnie interesuje. Dziękuję za czujność.

    ojejku lubi tę wiadomość

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie bardzi chcą do nas dołączyć ;)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Adziulka92 Przyjaciółka
    Postów: 147 35

    Wysłany: 20 maja 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

    Proszę o zapisanie na 19 czerwca - bardzo liczę na dojrzałą i czerwoną truskaweczkę <3

    ojejku lubi tę wiadomość

    7v8rvfxm9g809w25.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adziulka92 wrote:
    Witam:)

    Proszę o zapisanie na 19 czerwca - bardzo liczę na dojrzałą i czerwoną truskaweczkę <3
    My też na nią u Ciebie liczymy <3
    Zatem presja jest ogromna :)

    Adziulka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. Ja od rana w szkole bylam ;) rano jak dodalam temp to program mi owu wyznaczyl ciekawe czy ulegnie zmianie, bo na chwile obecna termin @ wypadalby na 31-go maja :) ale na liscie wole zostac bo moze jeszcze sie cos poprzestawiac :)

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 20 maja 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie biegnę z pracy po młodszego niedobrego ;)
    Padam dziś na ryj i to tak dosłownie :( jak tylko wejde do domu to biorę się za frytki.mam taka ochotę :) mam nadzieje ze to co piszą w necie o zachodziu w ciążę po wczesnym poronieniu to prawda. Powiem Wam zagwozdke ze jak staraliśmy się o drugie dziecko to w pierwszym cyklu była ciąża biochemiczna a w drugim zaciazylam z pozytywnym zakończeniem.oby i tym razem też tak bylo

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o wpisanie mnie na testowanie 4 czerwca, obiecuję, że zrobię wszystko, by to był pozytywny test! :)

    ojejku lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna wrote:
    Poproszę o wpisanie mnie na testowanie 4 czerwca, obiecuję, że zrobię wszystko, by to był pozytywny test! :)
    i właśnie takich Testerek nam trzeba :)

  • Karolajka Debiutantka
    Postów: 7 8

    Wysłany: 20 maja 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez będę testować 5 czerwca. Jak się nie uda to oczywiście zbadamy mężulka wcześniej a nie za 2 miechy. On akurat nie ma z tym problemu wie ze musimy zrobić wszystko by jak najszybciej być rodzicami:)Po cichu myślę że może się przez to wszystko sprężył i uda się w tym cyklu aby nie musiał się badać heheh. Gin potwierdziła że moje wyniki ok. Także narazie za mocno nie panikuje chociaż jak widać podjęłam kroki i trzeba sprawdzić czy wszystko oki.Narazie na spokojnie chociaż wiadomo chciałabym już i tyle.Fajnie że jest to forum trzymam za nas wszystkie kciuki:)A nie śmiejcie się ja to w ogóle nie mierze temperatury i takie tam ...czarna magia jak dla mnie narazie, po prostu mam zmianową pracę wydaje mi się to średnio wykonalne,więc może średnio trafiamy tez tak może być ale ogólnie przy regularnym tzw.serduszkowaniu 6 miesięcy nic no to zaczęłąm sie zastanawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez z poczatku nie mierzyłam, później się tak wkręciłam, ze nadal jak się budze to "czegoś mi brakuje" :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w weekend :) melduję pozytywny teścik owulacyjny i spory spadek tempki. Staranka trwają pełną parą,więc o serduszka się nie martwcie :D.Teraz trzymajcie kciuki,żeby moja wybredna komórka jajowa wybrała któregoś ze zdechloczków i dała się zapłodnić :D

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brave wrote:
    Witam w weekend :) melduję pozytywny teścik owulacyjny i spory spadek tempki. Staranka trwają pełną parą,więc o serduszka się nie martwcie :D.Teraz trzymajcie kciuki,żeby moja wybredna komórka jajowa wybrała któregoś ze zdechloczków i dała się zapłodnić :D
    wybredna albo waleczna :) uśpij jej czujnosc dużą iloscią wina czerwonego :)
    200.gif

    Brave, ZakreconaŻona, Paulette, channah, Karissa lubią tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ