X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Partnersko
Odpowiedz

Partnersko

Oceń ten wątek:
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba tak zrobię,mam wrażenie ze u tej gin tracę cykle ..zresztą kurcze powychodzilo to wszystko ale nierozumiem czemu juz mowila o IUI? Jeszcze żadnych leków na stymulacje ani żadnych prób poprawienia endo.I na karcie do monitoringu tez zaznaczyła nie diagtostyke tylko przygotowanie do IUI.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejjj no kurde co ona, znaczy ta lekarka. Od razu IUI? Może by się tak najpierw postarała o stymulację... :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun sun..na jakiej podstawie chce ci zrobic IUI .. przeciez meza badania jeszcze nie macie co nie ?? wiec bez sensu.. a ona ma na nFZ //jak tak to chce wiecej wydebic od NFZ ..
    idz na konsultacje do innego..
    mi jedna powiedziala e mam mega nadzerke i chciala mnie szczepic na raka szyjki macicy - w wieku prawie 30 lat- idiotka.. tylko mogla u mnie wywolac ta szczepionka chorobe ;/ poszlam do drugiego gin a ten mi mowi nic tu nie ma nawet malej nadzerki brak...
    I co sprawdzam sobie w ZIPie - a ta franca to co placilam prywatnie wpisala na fundusz w innym swoim gabinecie .. skoda ze paragonu nie maialm bo bym zlozyla skarge ;/

    SunSun lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kazała zrobić badanie nasienia.Ale jeśli pójdę teraz na monitoring z wynikami badan a ona nie zaproponuje stymulacji tylko IUI to zmienię lekarza..chyba ze będzie miała jakieś MOCNE argumenty

    ex2btv738sn49jef.png
‹‹ 11 12 13 14 15
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ