X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 października 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza współczuję..
    Kalcia witaj ;) jak się czujesz?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 października 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata81 wrote:
    Ja również czułam, że jestem w ciąży i to szybko, bo juz tydzień po owulacji, sama do siebie się uśmiechałam, gadałam do brzucha i miałam wrażenie, że chodzę pół metra nad ziemią :) Wspaniałe uczucie :)


    Ja tez czuje ale moje przeczucie nie idą w parze z objawami cholera chyba jednak urojona :p niby ten cykl miał być na luzie bez nakręcania a im bliżej @ tym większy lek ze przeczucie mnie myli

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozgo czekam na ten Twój test!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 14 października 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uh! Doczytałam! Zrobiłam sobie kilka dni przerwy od forum i żeście tyyyle natrzaskały ;) ale dobrze!
    GRATULUJĘ wszystkich II! <3
    Czarnulka, trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej!
    Trzymam też kciuki za wszystkie owulacje! Oby były owocne :)
    Ja mam 16dpo i ani śladu @... jestem co prawda na luteinie, ale mam brać aż przyjdzie @, a jak nie przyjdzie to sikać. No z tym że ja już sikałam, załączam zdjęcia, test z 13 dpo, jakoś nie mam zaufania do takich cieni cieni, już mnie kilka razy takie cienie wykiwały, a były dużo wyraźniejsze! 10dpo odnotowałam brunatne plamienie, gin twierdzi, że to mogło być implantacyjne. Temperatura raczej wyższa, ale dzisiaj ciut spadła. Boli mnie brzuch tak troszkę jakby na @, ale tak ćmi tylko, boli przez 2-3 min i przechodzi, jakby go nie było. Piersi nie bolą wcale, co jest w sumie dziwne, ale gin powiedziała, że luteina zmniejsza PMS więc to by się zgadzało. Po tym teście w 13dpo stwierdziłam że czekam na @, to najlepszy test ;) no i w sumie nadal czekam... jutro rano kupię testy, o ile oczywiście @ nie zdecyduje się pojawić.
    Poniżej obiecane zdjęcia ;) uwaga! Weźcie lupę ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a78c889bb7fb.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/750d36cb5328.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2018, 21:38

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór! Ja jestem 4 dni po domniemanej owulacji wyznaczonej przez testy. Pierwszy raz chyba odczuwałam ból owulacyjny, środę i czwartek kłucie jajnika prawego. Nie wiem, czy do tej pory nie wsłuchiwałam się w organizm, czy się nakręciłam na cały cud tworzenia istotki. Czy może jednak zasługa castagnusa. Dzisiaj od południa czuję podbrzusze, delikatny ból i ciągnięcie, tak jakby miała przyjść za chwilę @. Staram się o tym nie myśleć, cały dzień byliśmy w gościach, ale czuję. Może to dobry znak...
    Będę testować 23, może i za szybko, ale to symboliczną data, może przyniesie szczęście.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 października 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Najmłodsza współczuję..
    Kalcia witaj ;) jak się czujesz?
    Witaj kochana. Nareszcie czuje sie dobrze.Wrocila mi energia do zycia. Ciagle biore zelazo I witamine d oraz witaminy dla kobiet ktore planuja ciaze. Prawie koncowka cyklu ale troche ogarnelam sobie glowke I nie nakrecam sie na kazde pojedyncze symptomy. Wsumie to wczoraj I dzisaj mdlilo mnie mialam uczucie podobne jak bym popila lekkie mdlenie I takie dziwne stany niewaszkosci. ha ha A jak ty sie czujesz. Doszlas juz do siebie p.o. wszystkim

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 14 października 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Uh! Doczytałam! Zrobiłam sobie kilka dni przerwy od forum i żeście tyyyle natrzaskały ;) ale dobrze!
    GRATULUJĘ wszystkich II! <3
    Czarnulka, trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej!
    Trzymam też kciuki za wszystkie owulacje! Oby były owocne :)
    Ja mam 16dpo i ani śladu @... jestem co prawda na luteinie, ale mam brać aż przyjdzie @, a jak nie przyjdzie to sikać. No z tym że ja już sikałam, załączam zdjęcia, test z 13 dpo, jakoś nie mam zaufania do takich cieni cieni, już mnie kilka razy takie cienie wykiwały, a były dużo wyraźniejsze! 10dpo odnotowałam brunatne plamienie, gin twierdzi, że to mogło być implantacyjne. Temperatura raczej wyższa, ale dzisiaj ciut spadła. Boli mnie brzuch tak troszkę jakby na @, ale tak ćmi tylko, boli przez 2-3 min i przechodzi, jakby go nie było. Piersi nie bolą wcale, co jest w sumie dziwne, ale gin powiedziała, że luteina zmniejsza PMS więc to by się zgadzało. Po tym teście w 13dpo stwierdziłam że czekam na @, to najlepszy test ;) no i w sumie nadal czekam... jutro rano kupię testy, o ile oczywiście @ nie zdecyduje się pojawić.
    Poniżej obiecane zdjęcia ;) uwaga! Weźcie lupę ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a78c889bb7fb.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/750d36cb5328.jpg
    Ejj ja tam dostrzegam cień cienia :) 3mam kciuki żeby @ nie przyszła!!!

    moyeu lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 października 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Uh! Doczytałam! Zrobiłam sobie kilka dni przerwy od forum i żeście tyyyle natrzaskały ;) ale dobrze!
    GRATULUJĘ wszystkich II! <3
    Czarnulka, trzymam kciuki, żeby tym razem było inaczej!
    Trzymam też kciuki za wszystkie owulacje! Oby były owocne :)
    Ja mam 16dpo i ani śladu @... jestem co prawda na luteinie, ale mam brać aż przyjdzie @, a jak nie przyjdzie to sikać. No z tym że ja już sikałam, załączam zdjęcia, test z 13 dpo, jakoś nie mam zaufania do takich cieni cieni, już mnie kilka razy takie cienie wykiwały, a były dużo wyraźniejsze! 10dpo odnotowałam brunatne plamienie, gin twierdzi, że to mogło być implantacyjne. Temperatura raczej wyższa, ale dzisiaj ciut spadła. Boli mnie brzuch tak troszkę jakby na @, ale tak ćmi tylko, boli przez 2-3 min i przechodzi, jakby go nie było. Piersi nie bolą wcale, co jest w sumie dziwne, ale gin powiedziała, że luteina zmniejsza PMS więc to by się zgadzało. Po tym teście w 13dpo stwierdziłam że czekam na @, to najlepszy test ;) no i w sumie nadal czekam... jutro rano kupię testy, o ile oczywiście @ nie zdecyduje się pojawić.
    Poniżej obiecane zdjęcia ;) uwaga! Weźcie lupę ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a78c889bb7fb.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/750d36cb5328.jpg
    Ja tez go widze:*

    moyeu lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 14 października 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! Przynajmniej mam pewnośś że sobie jej nie wymyśliłam ;)

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 14 października 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Dzięki Dziewczyny! Przynajmniej mam pewnośś że sobie jej nie wymyśliłam ;)


    Ja tez widzę a na zdjęciach prawie nigdy nie widzę. Czyli biorąc luteinę można mieć okres ? Ja jak nie odstawię dupka to nie będę miała

    moyeu lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 października 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu od cieni się zaczyna,oby już teraz tylko ciemniała :)

    Kalcia ja w 7dpo miałam identyczne objawy w cb;)
    U mnie ok,doszłam szybko do siebie. Obexnie czekam na owu,myślałam że będzie dzisiaj ale wygląda na to,że lekarz się nie mylil i pojawi się w środę:czwartek lub wcale. Niestety oboje z mezem mamy katar i boje sie..po 1 przeziębieni po 2 tak poźna owu eh..

    moyeu lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 14 października 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu, trzymam kciuki! Tez widze cien :)

    moyeu lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 października 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki sam jak do południa ten teat wieczorny wyszedł. Czyli ciemniejszy niz zwykle prawie taki jak kontrolna ale xiut brakuje do pozytywnego.
    Czy z tel mozna jakos wrzucic zdj na forum bo chciałam ci Przedszkolanko wrzucic do porownania a do tej pory wrzucalam zdj tylko z kompa.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 14 października 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, miód na moje skołatane nerwy ;)
    Kozgo, powiem Ci to co mi gin powiedziała, brać luteinę aż okres przyjdzie, jak tylko się pojawi, można odstawić. Zapytałam, bo czytałam że dziewczyny biorą do któregoś dnia i po 3 dniach przychodzi @, czy nie powinnam jednak odstawić np 10 dpo, ale ona powiedziała, że nie, że mam brać i czekać. Teoretycznie, jeśli ciałko żółte przestanie wydzielać progesteron, to nie ma bata, żeby okres nie przyszedł, więc u mnie jest albo ciąża, albo przetrwałe ciałko żółte. Bez wzlędu na wynik, chcę iść do niej w piątek, zobaczymy co powie :)

    Monia wejdź na zapodaj.net i kliknij "na forum" a później wybierz ostatni link ktory Ci wygenerowało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2018, 22:59

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 14 października 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Moyeu od cieni się zaczyna,oby już teraz tylko ciemniała :)

    Kalcia ja w 7dpo miałam identyczne objawy w cb;)
    U mnie ok,doszłam szybko do siebie. Obexnie czekam na owu,myślałam że będzie dzisiaj ale wygląda na to,że lekarz się nie mylil i pojawi się w środę:czwartek lub wcale. Niestety oboje z mezem mamy katar i boje sie..po 1 przeziębieni po 2 tak poźna owu eh..
    zawsze mozna sprobowac. Zreszta ty wiesz lepiej. A co domnie nie chce sie nakreca. Temperatura dzis byla prawie 37. poczekamy co ma byc to bedzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • malinowa1 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 14 października 2018, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można jeszcze dołączyć? Wprawdzie już nie do końca wierzę w ten cykl (plecy już dają o sobie znać jak zawsze przed okresem), ale w grupie raźniej :) jak mnie @ nie uprzedzi, to 18 października test

    Nona lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 15 października 2018, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w ogóle spać nie moge :( ostatnio meczy mnie bezsenność. Do tego ten stres czy następnego dnia test wyjdzie również pozytywny .. oszalec mozna

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 15 października 2018, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu ja widze cień cienia. Super . Po cichu mozna gratulować. Co do testów raczej myla sie w odwrotna strone a nie w ta tylko trzeba pamiętać zeby wynik pdczutsc w niedlugim czasie bo inaczej jak za długo sie czeka zachodzą jakies reakcje chemiczne i test moze wyjsc fałszywie dodatni. Ale wierze ze u Ciebie będzie wszystko dobrze.
    Będziesz jutro powtarzać test?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 00:59

    moyeu lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 15 października 2018, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Niestety to nie objawy :p
    Coś musiałam zjeść, ale masakra, szczególnie w podróży :/
    Współczuję oby szybko przeszlo :)

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 15 października 2018, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę spać masakra jakaś :D

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ