X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 25 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co na takie pierwsze objawy przeziębienia? Wiadomo, co by nie zaszkodziło w razie czego;)

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 25 października 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Dziewczyny co na takie pierwsze objawy przeziębienia? Wiadomo, co by nie zaszkodziło w razie czego;)

    Ja brałam tylko wit. C 1000 3x2 przeszło mi za 3 dni :)

    Majaaa lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 października 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temperatura dziś 36,93 a jutro niby okres. To możliwe, żeby z takiej wysokiej jutro nagle @ była?
    W poprzednim cyklu dzień przed @ temp 36,70... Albo jednak ovufriend się pomylił i flo ma rację, że okres dopiero za 3 dni :P

  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 25 października 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety nagle silniejszy bol brzucha, tuz po tym jak zauwazylam podczas samobadania szyjki zarózowiony sluz. Takze witaj kolejny cyklu -.-

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A u mnie temperatura dziś 36,93 a jutro niby okres. To możliwe, żeby z takiej wysokiej jutro nagle @ była?
    W poprzednim cyklu dzień przed @ temp 36,70... Albo jednak ovufriend się pomylił i flo ma rację, że okres dopiero za 3 dni :P
    U mnoe byla przed okresem 36.8 a nastepnego dnia okres i 36.3 zycze Ci jak najlepiej ale tempki potrafia nakrecic czekaj cierpliwie ;)

    Przedszkolanko ja tez mam dolka kurcze jeszcze ta pogoda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 10:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rano biel na teście, nie dająca cienia, więc czekam na @. Przynajmniej nie sie nie nakręciłam jak w tamtym miesiącu jak zobaczyłam bladziocha oszukańca. Ech

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 października 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziwne rzeczy sie dzieja. Nigdy wczesniej nie mialam az tylu "objawow", wiec albo sie udalo, albo moje hormony przed @ buzuja az za bardzo... Dzisiejszy test negatywny, ale jest 10 dpo, wiec jeszcze nie rozpaczam.

    Do bolu sutkow, przebarwien na brodawkach i skurczow jak na okres doszly zawroty glowy, temperatura coraz wyzsza, uderzenia goraca i juz druga noc budze sie o 3-4 i nie moge zasnac... Totalna rewolucja.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 25 października 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazdziernik jak każdy miesiac nie dla mnie. Rozkreca sie bezowe plamienie, jak zawsze 2 dni przed miesiaczka. a wiec przyjdzie punktualnie, 2 tyg po ovu. Tylko nie piszcie ze moze to implantacja, bo wiem ze nie :-) Moze jednak ten progesteron za szybko spada skoro plamie 2 do 3 dni przed miesiaczka. Poza tym mam dosc wkrecenia sobie objawow. Co miesiac to samo. I ciągle rozczarowanie. Powodzenia dla testujacych w najblizszych dniach :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 10:30

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Dziewczyny co na takie pierwsze objawy przeziębienia? Wiadomo, co by nie zaszkodziło w razie czego;)

    moze test? ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Pazdziernik jak każdy miesiac nie dla mnie. Rozkreca sie bezowe plamienie, jak zawsze 2 dni przed miesiaczka. a wiec przyjdzie punktualnie, 2 tyg po ovu. Tylko nie piszcie ze moze to implantacja, bo wiem ze nie :-) Moze jednak ten progesteron za szybko spada skoro plamie 2 do 3 dni przed miesiaczka. Poza tym mam dosc wkrecenia sobie objawow. Co miesiac to samo. I ciągle rozczarowanie. Powodzenia dla testujacych w najblizszych dniach :-*

    ale szkoda, u mnie beż na wkładce też zwiastuje. Tule mocno...
    w udanym cyklu z córką plamień nie miałam-to był znak.

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 25 października 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    ale szkoda, u mnie beż na wkładce też zwiastuje. Tule mocno...
    w udanym cyklu z córką plamień nie miałam-to był znak.

    Dziękuję :-* Ja za to w tym cyklu pierwszy raz od prawie roku nie mialam plamien srodcyklicznych, zawsze przed ovulka. Liczylam ze to dobry znak, no ale niestety.

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO NIC, DZIAŁAMY DALEJ

    piję melise, biore magnez, tylko 1 kawa dziennie, jestem w końcu spokojna, wcześniej furiat ;-)

    speakyourmind93, Ola31 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieczorem ananas, orzechy włoskie, brazylijskie, jakiekolwiek dorwe. czekamy

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 25 października 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś 10dpo ale miałam w tym cyklu ovitrell a on dość długo utrzymuje się w organizmie wiec bez sensu sikać na test tym bardziej ze zero objawów jedynie tempka 37,02 wcześniej nie mierzyłem wiec nie mam porównania ale wysoka może przez luteinę ahh.. zostało czekać

    Nona, Ola31, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pewnie siknę w sobote 10dpo, zawsze testowalam w weekend.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie biorac progesteron nie powinnam miec napuchnieyych piersi?? U mnie flaki biore tez bromergon zawsze mialam cyce przed okresem mega bolace a w ciazach tk juz w ogole teraz nic :( moze cos jest nie tak

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 października 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa88 wrote:
    U mnoe byla przed okresem 36.8 a nastepnego dnia okres i 36.3 zycze Ci jak najlepiej ale tempki potrafia nakrecic czekaj cierpliwie ;)

    Przedszkolanko ja tez mam dolka kurcze jeszcze ta pogoda :(

    O kurcze. No to rzeczywiście nie ma co patrzeć na temperaturę.
    Ja dzisiaj mam straszny PMS, więc przeczuwam jednak @ ;)

  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 25 października 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    NO NIC, DZIAŁAMY DALEJ

    piję melise, biore magnez, tylko 1 kawa dziennie, jestem w końcu spokojna, wcześniej furiat ;-)

    Nona ja też mam straszne nerwy mimo, że 3dc i powinnam się uspokoić;) mówisz, że melisa i magnez? czy ogólnie czujesz spokój?? masz przeczucia, że będzie dobrze:)

    dodatkowo jestem poddenerwowana bo Jasiek biegunkę ma na szczęście bez temperatury daje probiotyki i póki co nie pomaga chyba czas się wybrać do lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2018, 11:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, jestem spokojna bo ograniczylam kawe, dolozylam magnez dlatego się nie wkur...w pracy itp zero nerwów i to na bank magneb6 i 3 melisy dziennie i brak 3 kaw podwójnych tylko 1 pojedyncza

    A jak bedzie nie wiem, chcialabym ale no zobaczymy...

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 25 października 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znow jutro testuje, mam jeszcze nadzieje ze za wcześnie bylo... trzymajcie kciuki.
    Ja tez trzymam za wszystkie przyszłe mamy z pazdziernika!

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ