X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 27 października 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Orientuje sie ktoras z was w jakim tempie ciemnieja drugie kreski na tescie ciazowym? DZis moja jest ciemniejsza niz wczoraj ale dalej taka delikatna. Druga bete mam dopiero w pon a wiecie jak to jest tyle czekac :P

    ja miałam bardzo długo delikatne, chyba przez 5 dni niemal takie same, aż tego 5 dnia poszłam na betę i była ponad 400.
    testy o czułości 10, a nie pokazywały wyraźnej krechy. teraz z ciekawości zrobiłam znowu ten sam test i jest rzeczywiście wyraźny, ale ta beta 400 była prawie tydzień temu, nie wiem ile dziś wynosi

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do dziewczyn u których październik nie okazał się cudem... Co prawda @ jeszcze do mnie nie przyszła, ale dziś temperatura spadła i pojawiło się małe plamienie jak co miesiąc przed moim okresem.
    Jest mi wyjątkowo przykro. W poprzednich cyklach było mi jakoś łatwiej...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1485 956

    Wysłany: 27 października 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, Iga przykro mi :(

    Agagusia ja widzę lekką kreskę :)

    Ola u mnie też dziś 30dc. Z tymże ja mam różne długości cyklu. Też boję się testować. Chyba strach mnie obleciał, że się udało.

    Iga66 lubi tę wiadomość

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    23.04.24 betahcg 2,23 mIU/ml prog 0,26 ng/ml
    💔


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • AktywnaPrzyszłaMama1991 Przyjaciółka
    Postów: 74 56

    Wysłany: 27 października 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na SOR - Pan ginekolog stwierdził, że takie plamienia są normalne w 4tc, bo tak naprawdę gdyby nie ciąża to byłabym w terminie @, stąd pewnie te plamienia. Stwierdził, że na tym etapie ciężko coś stwierdzić, po prostu muszę czekać do ok. 6-7 tc, aby stwierdzić, czy z zarodkiem jest wszystko ok. Na podtrzymanie też stwierdził, że nie ma sensu nic przepisywać, bo na razie nie ma czego utrzymywać. Mam po prostu czekać. Chyba za bardzo się tym wszystkim przejmuję, co ma być to będzie i jeśli ciąża na tym etapie jest zagrożona poronieniem to i tak nic nie jestem w stanie zrobić...

    24.10.18 r. bHCG: 329 mlU/ml,
    26.10.18 r. bHCG: 829 mlU/ml :)
    16.11.18 r. (7t0d) mamy ❤
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 października 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis rozpoczelam 13 cykl staran :) ten szczesliwy ;)

    Beti82, Ola454, przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 27 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ,że możecie testować.Ja chyba żałuje,ze zbadałam ta tarczyce w lipcu .Jakbym nie brała tego euthyroxu to moze bym miala teraz normalne cykle jak mialam :( Najgorsze,że nikt mi nie wierzy ,ze wczesniej bylo ok.Lekarze patrza jak na debila.Byłam w czwartek u nowej ginki ale ona rozklada rece.Mowi,ze wszystkie badania praktycznie porobilam wiec nie ma sie do czego,,przyczepic''teraz pozostaja te bardziej inwazyjne a to i tak nie u nas tylko do Poznania.Chodze tez do ginki z Poznania i wychodzi na to ,ze musze u niej zostac chociaz malo sympatyczna ale jednak ona robi hsg i laparo.No ale ja sie staram dopiero 3 cykl z czego ten pierwszy mialam normalny ,bo byla owu i @ w terminie .Drugi 51 dni a 3 to juz mam 17dc i brak pecherzyka :(

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 października 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AktywnaPrzyszłaMama1991 wrote:
    Dziś byłam na SOR - Pan ginekolog stwierdził, że takie plamienia są normalne w 4tc, bo tak naprawdę gdyby nie ciąża to byłabym w terminie @, stąd pewnie te plamienia. Stwierdził, że na tym etapie ciężko coś stwierdzić, po prostu muszę czekać do ok. 6-7 tc, aby stwierdzić, czy z zarodkiem jest wszystko ok. Na podtrzymanie też stwierdził, że nie ma sensu nic przepisywać, bo na razie nie ma czego utrzymywać. Mam po prostu czekać. Chyba za bardzo się tym wszystkim przejmuję, co ma być to będzie i jeśli ciąża na tym etapie jest zagrożona poronieniem to i tak nic nie jestem w stanie zrobić...


    Trzymam kciuki, żeby wszystko szło tak jak należy. Domyślam się, że te czekanie w niepewności to nic fajnego...

    AktywnaPrzyszłaMama1991 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 27 października 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AktywnaPrzyszłaMama1991 wrote:
    Dziś byłam na SOR - Pan ginekolog stwierdził, że takie plamienia są normalne w 4tc, bo tak naprawdę gdyby nie ciąża to byłabym w terminie @, stąd pewnie te plamienia. Stwierdził, że na tym etapie ciężko coś stwierdzić, po prostu muszę czekać do ok. 6-7 tc, aby stwierdzić, czy z zarodkiem jest wszystko ok. Na podtrzymanie też stwierdził, że nie ma sensu nic przepisywać, bo na razie nie ma czego utrzymywać. Mam po prostu czekać. Chyba za bardzo się tym wszystkim przejmuję, co ma być to będzie i jeśli ciąża na tym etapie jest zagrożona poronieniem to i tak nic nie jestem w stanie zrobić...

    Kurcze, zamiast pocieszyc i chociaz sprobować pomóc ciąży to dołuje pacjentkę w ciazy ktora i tak jest w stresie, ktory poniekąd jest szkodliwy. Fuck! Co sie dzieje z nasza służbą zdrowia?!
    Trzymaj sie kochana, mam nadzieje ze to tylko chwilowe i maleństwo da sobie rade!

    AktywnaPrzyszłaMama1991 lubi tę wiadomość

  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 27 października 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Ja dzis rozpoczelam 13 cykl staran :) ten szczesliwy ;)
    Trzymam kciuki żeby tak wlaśnie było ! ♡

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • AktywnaPrzyszłaMama1991 Przyjaciółka
    Postów: 74 56

    Wysłany: 27 października 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, takie samo odniosłam wrażenie - miałam wrażenie, że był znudzony tą wizytą i w ogóle po co ja mu czas zawracam takimi pierdołami. No nic, modlę się i czekam.

    24.10.18 r. bHCG: 329 mlU/ml,
    26.10.18 r. bHCG: 829 mlU/ml :)
    16.11.18 r. (7t0d) mamy ❤
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam zadszki przy wejsciu na 2 pietro! Jak z Pola mialam!! Aaa to musi być to nooooo musi!!

    Aktywna musi byc dobrze i tak.jak mowosz,to taki najgorszy etap czekania i niemocy..

    Ania listopad Twój <3

    Beata ja w 20dc mialam jeden 9mm a na prawym a stawiam ze owu byla z lewego-spiacego ;) owu w 32 dc więc rozumiem Cie..

    Nona, Beti82, Lady_Dior, Ania95, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki za Was. Każdej się uda to tylko kwestia czasu. Jesień dobry czas bo jajka nie są przegrzane jak w upał. Powodzenia!!!

    Ania95, przedszkolanka:), Lady_Dior lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko zajdziesz pierwsza potem ja, jak ostatnio :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktywna duzo sily dla ciebie . jestem pewna ze wszystko jest super :)

    AktywnaPrzyszłaMama1991 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 października 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Przyłączam się do dziewczyn u których październik nie okazał się cudem... Co prawda @ jeszcze do mnie nie przyszła, ale dziś temperatura spadła i pojawiło się małe plamienie jak co miesiąc przed moim okresem.
    Jest mi wyjątkowo przykro. W poprzednich cyklach było mi jakoś łatwiej...

    Wspieram kochana, wszystko sie ulozy. I nam sie poszczesci:)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia, wg mnie zaczekaj jeszcze na spokojnie i zrób test za 2 dni albo na betę idź za 2 dni. Ja miałam taką chuda i jasną kreske kiedyś, beta nastepnego dnia 6, a 2 dni później okres :( Także zaczekaj na spokojnie i będzie wiadomo :)

    Ola, a szyjka twarda i "gruba"? Ja mam na ciąże zawsze nisko, bo mi się wtedy strasznie wydłuża, ale jest wtedy też tak gruba, że ledwo palec obok mogę przecisnąć ;) A na okres mam też nisko, ale nie jest tak napompowana :P

    Aktywna, ja miałam podobnie w ostatniej ciąży. Progesteron w dolnej granicy, więc panika, dzwonię do ginki po luteine, bo w poprzednich ciążach miałam, ona powiedziala, że nie da i żebym nie świrowała, bo jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma. Lekarze zaczynają już być lekko olewający, ale z drugiej strony co się dziwić, prawda jest taka, że na tym etapie i tak nic nie można zrobić... :(

    AktywnaPrzyszłaMama1991 lubi tę wiadomość

  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 27 października 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szyjka twarda i taka rozpulchniona, ale przed okresem miewałam podobną :x

  • AktywnaPrzyszłaMama1991 Przyjaciółka
    Postów: 74 56

    Wysłany: 27 października 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Agagusia, wg mnie zaczekaj jeszcze na spokojnie i zrób test za 2 dni albo na betę idź za 2 dni. Ja miałam taką chuda i jasną kreske kiedyś, beta nastepnego dnia 6, a 2 dni później okres :( Także zaczekaj na spokojnie i będzie wiadomo :)

    Ola, a szyjka twarda i "gruba"? Ja mam na ciąże zawsze nisko, bo mi się wtedy strasznie wydłuża, ale jest wtedy też tak gruba, że ledwo palec obok mogę przecisnąć ;) A na okres mam też nisko, ale nie jest tak napompowana :P

    Aktywna, ja miałam podobnie w ostatniej ciąży. Progesteron w dolnej granicy, więc panika, dzwonię do ginki po luteine, bo w poprzednich ciążach miałam, ona powiedziala, że nie da i żebym nie świrowała, bo jak ciąża ma się utrzymać to się utrzyma. Lekarze zaczynają już być lekko olewający, ale z drugiej strony co się dziwić, prawda jest taka, że na tym etapie i tak nic nie można zrobić... :(
    Rozumiem, że skończyło się wszystko w porządku?

    24.10.18 r. bHCG: 329 mlU/ml,
    26.10.18 r. bHCG: 829 mlU/ml :)
    16.11.18 r. (7t0d) mamy ❤
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 27 października 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim kreskujacym podwójnie. I łączę się z tymi, które wierzą, że to listopad stanie się owocny, bo na pewno tak będzie!
    Ja dzisiaj zrobiłam (miał być ostatni) bobo test. Po trzech minutach był bialusienki i nagle w miejscu, gdzie powinna być druga krececzka zrobił się różowy i zniknęło to po jakiś 20 sekundach. Po wyschnięciu jest szary cień, wiem, że się nie liczy... Eh, te testy nie są dla mnie.
    Zamawiam teraz infolik. Biorę dalej castagnus, B12 i D3. Cynk i selen dla mojego. W przyszłym miesiącu wracam do normalnego funkcjonowania, pije alkohol, przestaje fanatycznie o tym myśleć. Żyje jednym słowem. Niejedna pali, pije, nie je zdrowo, dopiero zmienia te źle rzeczy jak dowiaduje się o ciąży i jest ok.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 27 października 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktywna trzymam kciuki. Ja w pierszej ciazy dostalam krwawienia z silnymi bólami brzucha w 6tg, bylam pewna ze to koniec. Ale na usg serduszko biło, leżak zalecił duphaston, lezenie i za tygdzien kontrola. A teraz mam 6 letniego synka z tej ciazy:)
    Kark - nie ma mowy ze jutro testu nie zrobie, jesli to biochemiczna to wole wiedzieć. Jesli jutro kreski nie bedzie to wole noe robic sobie nadziei i czekac na okres, niz żyć do poniedzialku w przeświadczeniu ze cos z tego bedzie.
    Jest kreska -> ide na betę, nie ma-> powtarzam test i jesli nadal nie ma to czekam na okres, liicząc na listopad.

    AktywnaPrzyszłaMama1991 lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ