X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:22

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 5 października 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Moi mieli 890 gram 39cm i 1020 cm i 37 cm
    Miałaś dwa okruszki :) nawet nie potrafię sobie wyobrazić takich maluszków, pamiętam, że u Ciebie ciąża została dużo szybciej zakończona. To niesamowite, że takie maleństwa, są na tyle silne, żeby żyć poza brzuchem mamy-oczywiście z pomocą lekarzy, odpowiedniego sprzętu :)

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 października 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Przedszkolabko super. Ja się ziołowych boję, castangusa nigdy nie brałam. Kupuj inofolic kupuj.
    Ja kupilam i widziałyscie..wypenialam. na szczescie! Jutro z rana nawiedzam apteke,pudło testów mam wiec zostaje serduchowanie ;p

    Beata81 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 października 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie zapisze na testowanie dopiero po owu o ile wogole ja miewam :p
    Testy mam ciekawe na ile beda sie sprawdzac z moim sluzem bo tylko on u mnie jest wyznacznikiem plodnych. Innych objawów brak.
    Temp nie mierze bo jak mierze to za bardzo " żyje" moim cyklem i sobie wkrecam .
    Z reszta maz pracuhe na zmiany i wstaje eyszykowac go do pracy wiec godzina mierzenia bylaby niemozliwa bo czasrm wstaje o 3 w nicy czasem o 5 a jak ma na południe to lubimy pospac do 8-9 wiec ustalenie godziny mierzenia byloby niemozliwe :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 5 października 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko super, że trafiłaś na takiego lekarza. Będę trzymała za Ciebie kciuki. :)
    Wiecie dziewczyny, niby chodzę do najlepszego gina w mieście, ma bardzo dobre opinie, ale teraz, jak tak czytam, co tutaj piszecie, jaką ogromną wiedzę macie, to zastanawiam się, czy go nie zmienić. Nigdy (poza ciążą) nie zalecił mi, żadnych badań hormonów, o żadnych dodatkowych lekach poza kwasem foliowym 5 mg nie mówi. Ogólnie uważa, że u mnie wszystko ok, @ regularne, dwa razy trafiła mi się wizyta u niego w dniu owulacji, co potwierdził, sama kontroluję tarczycę, więc też sama podsuwam mu wyniki... W tym cyklu sama robię badania hormonów i tego co jeszcze podpowiecie. Pod koniec października idę do niego na wizytę, ciekawa jestem, co powie, jeśli nadal będzie kazał mi czekać i spokojnie dalej się starać, będę szukała nowego gin.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 października 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata a o monitoringu nic nie wspomnial?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 października 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ale kochasz tego swojego męża ;) wstajesz w nocy by go wyszykować ;) ja mojemu robie sniadanka ale daje na noc do lodowki ;p
    U mnie tez najlepszym wyznacznikiem ostatnio byl sluz i bol w sumie.

    Beata dziękuję <3 ja przy pierwszej lekarce tez nic nie wiedzialam. zrobilam badania za 250 zl.i wrecz wymusilam stymulacje.
    A wiecie co jeszcze najlepsze dzisiaj mi powiedzial? "Nie robimy juz zadnych badan!" Haha bo ja go non stop zasypywalam progiem,estradiolem itp ;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 października 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakby teraz sie jakims cudem udało to termin by byl z OM na dzien ojca <3 a z Pola w tym dniu powiedzielismy o ciazy wlasnie ;)

    XxMoniaXx, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 5 października 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Beata a o monitoringu nic nie wspomnial?
    Nigdy :( Zapytam go o monitoring i jeszcze o wiele innych rzeczy, bo dzięki Wam jestem mądrzejsza :)
    U mnie 6 dpo i od pół godziny mam jakieś skurcze brzucha...

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 5 października 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Monia ale kochasz tego swojego męża ;) wstajesz w nocy by go wyszykować ;) ja mojemu robie sniadanka ale daje na noc do lodowki ;p
    U mnie tez najlepszym wyznacznikiem ostatnio byl sluz i bol w sumie.

    Beata dziękuję <3 ja przy pierwszej lekarce tez nic nie wiedzialam. zrobilam badania za 250 zl.i wrecz wymusilam stymulacje.
    A wiecie co jeszcze najlepsze dzisiaj mi powiedzial? "Nie robimy juz zadnych badan!" Haha bo ja go non stop zasypywalam progiem,estradiolem itp ;p
    Ja raczej nie jestem z tych, co szaleją z badaniami, ale uważam, że zwłaszcza w moim wieku, jeśli przez kilka miesięcy nie udaje się zajść w ciążę trzeba działać. Po poronieniu to moj 4 cs.

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 października 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A jakby teraz sie jakims cudem udało to termin by byl z OM na dzien ojca <3 a z Pola w tym dniu powiedzielismy o ciazy wlasnie ;)

    Julka urodzila sie w Dzien Ojca <3

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 października 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata rozumiem i wspieram.
    Ja nie jestem za robieniem miliona badan ale nie lubie siedziec z niczym i sie starac jesli ktorys miesiac nie wychodzi.
    Dla mnie to strata czasu.. Woke zrobic jakies podstawowe bsdania, monitoring i jesli wszystko ok to spokojnie dzialac a nie bic sie po glowie z myslami czy jest owu i czy wszystko ok :)

    Beata81 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 października 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Julka urodzila sie w Dzien Ojca <3
    Pamiętam ;)

    Beata mi monitoringu nigdy nie zrobila! Nawet przy clo! I to prywatnie! A ten mi robi na kazdej wizycie usg na nfz!

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie jedni prywatnie a olewka a inni na nfz a chec pomocy pacjentom jest. Teraz znalezc dobrego lekarza nie jest tak latwo.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 5 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A jakby teraz sie jakims cudem udało to termin by byl z OM na dzien ojca <3 a z Pola w tym dniu powiedzielismy o ciazy wlasnie ;)
    Tak jak u mnie :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 5 października 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Pamiętam ;)

    Beata mi monitoringu nigdy nie zrobila! Nawet przy clo! I to prywatnie! A ten mi robi na kazdej wizycie usg na nfz!
    Ja chodzę prywatnie, usg mam robione na każdej wizycie i badanie piersi. Teraz bardzo boję się, bo na ostatniej wizycie pół roku temu (miesiąc po łyżeczkowaniu) powiedział, że mój mięśniak trochę się powiększył i trzeba być czujnym.

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 5 października 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Marilen gratuluje i trzymam kciuki by wszystko bylo jak najlepiej ;)

    Monia robi wrazenie ta ilosc nie? :D

    To juź piszę co u mnie:
    Uwielbiam swojego lekarza! Poprawil mi humor dzisiaj ;) wszystko ladnie sie oczyscilo,macica czysta. dostalam lekkie wspomagacze ktore moze rusza lepiej moja owu (inofolic 2x dziennie caly cykl. -tylko nie spytalam co jak zajde w ciaze.. Napiszecie mi cos o nim zanim poczytam na necie?) bo tak jak myslalam moja owu jeszcze z 12-13 dni na oko wg.niego. (pecherzyk 9 mm i cienkie endo. Poki co bez stymulacji przez 3 cykle,jak sie uda to migiem do niego a jak 3 cykle nic to stymulujemy na nowy rok ;))wypytalam o rozne leki dodatkowe,na stwierdzenie,ze jestem narwana powiedzial ze wcale nie :D a jak wspominałam o tempce ze mierze to pytal o zawod bo myślał ze ja aptekarka bo wszystkie leki znam na wspomaganie ciazy buhahahaha.
    Ale najmilsze jak powiedzial"prosze na siebie uwazac Pani Agnieszko ,powodzenia i do zobaczenia z dobrymi wiesciami"<3 cholernie milo jak to mowi obca osoba,lekarz do tego..

    Z wiesci ktore mnie zaskoczyły ,to pytalam o castangusa iiii..nie powinno sie go brac przy staraniach! O! Musze zgłębić temat.
    No to będę go mogla oddac za piątaka jak któraś chce i folik(bo bede go miala w inofolicu wiec ten odstawic mam).

    Jestem zadowolona lekarz na prawde z wiedzą z wielu dziedzin,czuje ze jestem w dobrych rękach w koncu ;)
    Infolic to coś podobnego do ovarinu. Mi lekarka powiedziała, że ovarinu od razu nie odstawać. Na początku ciąży można tak do 6 tyg.

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 października 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Widzicie jedni prywatnie a olewka a inni na nfz a chec pomocy pacjentom jest. Teraz znalezc dobrego lekarza nie jest tak latwo.
    Dokladnie. Ale ten jest mlody,nie zniszczony jeszcze (37 lat chyba) i do tego taaaaaki przystojny :D zostal teraz ordynatorem i obecnie jest bardzo oblegany,najlepszy lekarz u nas.
    A moja cóź..bylo fajnie dopóki placilam,po porodzie olala..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Mała 779 Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 5 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!Jestem tu nowa. Zapisuję się na październikowe testowanie z Wami dziewuszki :) może tym razem zobaczę te dwie kreski? W kupie siła więc przyjmijcie mnie pod swoje skrzydła ;D

    speakyourmind93, fiorella82 lubią tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 5 października 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Miałam duphaston ma plamienia. Nigdy luteiny nie. Może jest to jakaś myśl.

    U mnie duphaston się kompletnie nie sprawdził, źle się po nim czułam, no a okres dostałam jak w zegarku, mimo iż jeszcze go nie odstawiłam. A po luteinie to faktycznie jak po negatywnym teście odstawiałam, za 3 dni przychodził okres, ja akurat tego nie lubiłam, bo mi wudłużał cykl :P Ale może jak będziesz u lekarza to poproś o to :)

    Przedszkolanka to wspaniałe wieści! :) Taki dobry lekarz który wspiera to naprawdę skarb. Czyli zielone światło jest, teraz tylko brać się za męża :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ