X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka, popieram! Załóż nawet dziś, z dopiskiem, że póki co zakaz udzielania się na tym wątku ;) Znając rzeczywistość znajdzie się niestety jakaś bardziej wyrywna, która Cię wyprzedzi. A przecież Ty akurat się do tego listopadowego nadajesz, otworzysz pięknie miesiąc :)

    przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 października 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha <3 zawsze to jakiś pomysl :D
    Co tam u Was? Dalej szalejecie? ;))

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Robaczek123 Przyjaciółka
    Postów: 89 76

    Wysłany: 9 października 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Spojrzałam na Twój wykres. Wygląda obiecująco :) trzymam kciuki <3
    Oj to przytulanki zaczynajcie :D
    Ja nie mam nosa co do wykresów.. Zastanawiam się czy to nie za niskie temperatury i czy cykl był bezowulacyjny.. Dodam, że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek

    ckaixzkrztcd3l2i.png
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 9 października 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tp faktycznie chyba już byś musiała założyć, bo szybko się ostatnio pojawiają :P

    Trzymam kciuki żeby owulacja przyszła szybko.

    Ostatnio jakoś ubogo z pozytywnymi testami ciążowymi, oby po tym wysypie owulacyjnych pojawiło się dużo tych właściwych II kresek :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 października 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek123 wrote:
    Oj to przytulanki zaczynajcie :D
    Ja nie mam nosa co do wykresów.. Zastanawiam się czy to nie za niskie temperatury i czy cykl był bezowulacyjny.. Dodam, że to pierwszy cykl po odstawieniu tabletek

    Zaczynamy dopiero od 13 dc :) w tym cyklu postanowiliśmy zrobić sobie dłuższą przerwę przed intensywnymi staraniami :D
    wyznaczyło Ci owulację, to raczej była :)

  • Robaczek123 Przyjaciółka
    Postów: 89 76

    Wysłany: 9 października 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Zaczynamy dopiero od 13 dc :) w tym cyklu postanowiliśmy zrobić sobie dłuższą przerwę przed intensywnymi staraniami :D
    wyznaczyło Ci owulację, to raczej była :)
    W takim razie zbieraj siły :D

    ckaixzkrztcd3l2i.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 października 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczycie,że jak ktoraś z nas takich stalych na forum (aktywnych) zajdzie to posypie się już ;) u nas tak bylo 4 lata temu,z tym że ja w czerwcu testowałam to bylo mnóstwo pozytywow..

    Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:24

    przedszkolanka:), Izaw, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 października 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka trzymam kciuki u stóp i nóg :P

    No raczej, że wszystkie razem zaciążymy ;) Trzeba razem przejśc na fioletową stronę mocy :P

    Nona, przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 października 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mówię Wam,że ja czuję że tak będzie :) my wtedy też taką mocną"ekipą"wkraczałyśmy" na fiolet a później porodówkę :) obecnie kontakt na fb do dziś dnia a jedna z dziewczyn została moją naj naj przyjaciółką i chociaż mieszkamy kilometry od siebie i dzieli nas praktycznie wszystko to trzymamy się razem i za sobą jesteśmy (nie wspomnę,że biznes też razem rozkręcałyśmy":D

    Izaw, Nona, Ania95, Beata81, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 9 października 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dni płodne, działamy, tylko kurcze tak sie zebrało ze chcialam w czwartek do gina isc, musze cytologie odebrac, chcialam podejrzec czy bedzie po owu, czy przed, a tu wypada mi 14dc. I teraz pytanie do Was, bzykacie sie dzien wczesniej czy odpuszczacie sobie przed wizyta u ginekologa?

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 9 października 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola454 wrote:
    U mnie dni płodne, działamy, tylko kurcze tak sie zebrało ze chcialam w czwartek do gina isc, musze cytologie odebrac, chcialam podejrzec czy bedzie po owu, czy przed, a tu wypada mi 14dc. I teraz pytanie do Was, bzykacie sie dzien wczesniej czy odpuszczacie sobie przed wizyta u ginekologa?

    Jak nie masz zamiaru robić żadnych wymazów to można współżyć :) Jak to akurat czas owulacji to tym bardziej nie odpuszczaj :)

    Przedszkolanka takie przyjaźnie czasem są najlepsze :)

    Oby ta jesień była szczęśliwa jak mówicie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 22:31

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:24

    przedszkolanka:), Izaw, Beata81, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 października 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie jutro 9dc dopiero. Testy owu zaczynam powoli robic .. Wiem, za szybko ale mam ich 50 to trza zuzyc:D

    Troche ograniczam ovu zeby moj mozg myslal czasem o czyms innym ;) troche mi sie udalo zobojetniec na 2 dni do czasu kiedy szwagierka zapytala mnie otwarcie czy planujemy 2gie dziecko.. ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 9 października 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgłupiałam. Od wczoraj zalewa mnie pięknym rozciągliwym śluzem. A to 6dpo. Przed owu pomarzyć tylko mogę o takim. I skumaj o co tu chodzi ;)

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 października 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs a napewno mialas juz owu ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 9 października 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    no mówię Wam,że ja czuję że tak będzie :) my wtedy też taką mocną"ekipą"wkraczałyśmy" na fiolet a później porodówkę :) obecnie kontakt na fb do dziś dnia a jedna z dziewczyn została moją naj naj przyjaciółką i chociaż mieszkamy kilometry od siebie i dzieli nas praktycznie wszystko to trzymamy się razem i za sobą jesteśmy (nie wspomnę,że biznes też razem rozkręcałyśmy":D

    Ale super <3 kto by pomyślał, że na takim forum można zawierać przyjaźnie :D ja tutaj poznałam kilka fajnych dziewczyn, którym bardzo mocno kibicuję i mam nadzieję, że kontaktu z nimi nie stracę i zobaczę w przyszłym roku zdjęcia ich maluszków <3

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 października 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja teź liczę na weekend to podobnie testowac może będziemy ;)

    Monia a Ty owu w którym dc? Bo też podobnie wypadnie. Ja nie reaguje na pytania o drugie ;p

    Ania my drugie wakacje spędziliśmy u ovu-przyjaciólki,nasze dzieci jeden rocznik i tak się jakoś ulozylo ;) mimo mega ilosci roznic wciaż się lubimy (smiejemy się jak to mozliwe,ze sie nie pozabijałyśmy jeszcze) :D

    Ania95, Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 9 października 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś 7dc :) to widze ze będzie się działo u nie jednej :) oby tylko te starania były owocne ! Przedszkolanko obyś miała racje ze będą to płodne miesiące :)

    przedszkolanka:), Izaw, Nona lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ