X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe II kreski
Odpowiedz

Październikowe II kreski

Oceń ten wątek:
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 11 października 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My to zawsze przed spaniem wiec poprostu idę spać nie muszę pilnować leżenia :)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4839 3992

    Wysłany: 11 października 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Ania95 aż se to wyobraziłam i się uśmiałam:D :D :D

    Ja też zawsze leżę z uniesionymi pośladkami :) Czasem dłużej niż pół godziny:) Jeśli sex na noc,to potem nie wychodzę się myć czy coś-tylko zasypiam haha :D

    Mam nadzieję,że uda się końcu zaciążyć,bo moja cierpliwość też ma granicę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 19:19

    Ania95 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Beata81 Ekspertka
    Postów: 206 136

    Wysłany: 11 października 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Ci wasi mężczyźni to widzę że nieźle się angażują :) Mojego mam wrażenie że to nie interesuje jakoś specjalnie.

    Mój tylko czeka, kiedy będzie bzykanko, a reszta to jakoś nie szczególnie go interesuje, jest zbyt pochłonięty pracą :(

    Hashimoto
    03.2018 [*] 9tc
    01.2018 cb
    09.2014 córcia
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 października 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Aaa i cwiczylam i czuje lewy jajnik!! A pęcherzyk był na prawym a lewy spał..i zglupialam.
    Niezapominajka Ty cwiczylas?:D

    Na jutro zaplanowałam ćwiczenia :D ale super, że Ty poćwiczyłaś :)

    Jeszcze nie zdarzyło mi się leżeć z nogami do góry po seksie... może tu tkwi błąd :D ale ja mam przodozgięcie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 19:25

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 października 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Hehe Ania25 aż se to wyobraziłam i się uśmiałam:D :D :D

    Ja też zawsze leżę z uniesionymi pośladkami :) Czasem dłużej niż pół godziny:) Jeśli sex na noc,to potem nie wychodzę się myć czy coś-tylko zasypiam haha :D

    Mam nadzieję,że uda się końcu zaciążyć,bo moja cierpliwość też ma granicę ;)

    No jak on tak zaczyna mną trząść to ja się strasznie śmieję i skutek jest odwrotny, bo wszystko wypływa :P

    Ja po muszę zawsze iść jeszcze siku zrobić :P ale potem już też do łóżka i spać :)

    Mam takie same odczucia. Za 1,5 miesiąca będzie rok jak się staramy i zaczynam się niecierpliwić ;)

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4839 3992

    Wysłany: 11 października 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata81,Meggs no nie każdy mężczyzna angażuje się w starania ale myślę,że jeżeli chociaż chcą się starać-to już dużo.Dużo facetów w dzisiejszych czasach ma problem ze wzodem np. i jak tu się starać o dziecko :( a wiadomo,że niechętnie chodzą do sexuologa.Inni znowu nie chcą mieć dzieci itp.także cieszmy się,że nasi przynajmniej się starają :D Mój akurat jest bardzo zaangażowany ale to dlatego,że sam bardzo chce.Sam wyszedł z inicjatywą powiększenia rodziny :)

    Ania95 no nie dziwię się,że Cię to rozśmiesza haha :D to musi być zabawne :D Mój to wszytko mi pod nos musi podać-a to picie a to jedzonko i tak chodzi w te i spowrotem :D
    Mam nadzieję,że nie pozostało nam długo czekać na bobo... Chciałbym w końcu przytulić takiego skarba małego :) Troszkę biedne będzie-wycałuję na amen :) :) :)

    Niezapominajka2, Ania95, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:26

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 11 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Beata81,Meggs no nie każdy mężczyzna angażuje się w starania ale myślę,że jeżeli chociaż chcą się starać-to już dużo.Dużo facetów w dzisiejszych czasach ma problem ze wzodem np. i jak tu się starać o dziecko :( a wiadomo,że niechętnie chodzą do sexuologa.Inni znowu nie chcą mieć dzieci itp.także cieszmy się,że nasi przynajmniej się starają :D Mój akurat jest bardzo zaangażowany ale to dlatego,że sam bardzo chce.Sam wyszedł z inicjatywą powiększenia rodziny :)

    Ania95 no nie dziwię się,że Cię to rozśmiesza haha :D to musi być zabawne :D Mój to wszytko mi pod nos musi podać-a to picie a to jedzonko i tak chodzi w te i spowrotem :D
    Mam nadzieję,że nie pozostało nam długo czekać na bobo... Chciałbym w końcu przytulić takiego skarba małego :) Troszkę biedne będzie-wycałuję na amen :) :) :)
    Znaczy mój się interesuje ale na swój męski sposób. Z seksem problemu nie ma. Choć wiadomo że nie zawsze się chce :p badania zrobił, nawet nie musiałam namawiać. Ale nie jest to nasz nr jeden temat rozmów, nie dopytuje dokładnie jaki to dzień i czy już, nie pilnuje zebym po seksie się nie ruszała, raczej tak bez spiny, czasem zapyta jak temp i o. Ale to mi chyba pasuje. Wystarczy że ja już się często nakręcam, nie chciałabym jeszcze chłopa uspokajać :)

    Nona, Ania95, Lady_Dior, Najmłodsza_staraczka lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 11:26

    Meggs lubi tę wiadomość

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4839 3992

    Wysłany: 11 października 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs i tak chyba najlepiej :) Też nie chciałabym mojego nakręcić ale my często o tym rozmawiamy.Na razie jest ok-jakoś ciągniemy...Nie chcę przeżywać frustracji z powodu niepowodzeń no ale zobaczymy co czas przyniesie...

    Meggs lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 października 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja tez musze lezec po :) maz pilnuje :)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 11 października 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się sam wkręcił w te starania. To chyba przez to, że tak długo to trwa :/ na początku też niczym się nie interesował. Nie wiedział nawet czym jest owulacja i w której części cyklu największe szanse :P od niedawna to się zmieniło, nagle bardzo mu zależy, żeby to właśnie teraz w tym momencie zaskoczyło, na widok dzieci się rozczula, pisze smsy, że chce być tatusiem itd. Odezwał się w nim instynkt ojcowski :P

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem, wg mnie starania to tylko część naszego życia a nie całe...

    Czasami zastanawiam się, czy w ogóle będę miała dziecko. Czy my możemy mieć razem. Naprawdę, jak już macie jedno dziecko to będę się upierać, że te starania inaczej wyglądają.

    Mój po 2 miesiącach nieudanych zaczął dość sumiennie łykać suplementy. Może jeśli dłużej to potrwa to ruszę go z kanapy ;) a tak to jak mam chcicę stwierdza, że chyba "zaczynają się te dni", ale jak pytałam, czy trzymać nogi w górze po, to powiedział, żebym się nie wygłupiała :D

    Teraz na wakacjach jesli seks był po śniadaniu, to ja się szybko ogarniałam po, bo chciałam nie marnować czasu i iść zwiedzać - dostałam opieprz, że wyrzucam z siebie ten skarb, który on dla mnie zbiera i mi w całości oddaje :D hahaha

    Izaw, Meggs, Ania95, przedszkolanka:), Nona, Ariette1983 lubią tę wiadomość

  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 11 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę że inaczej wyglądają starania o pierwsze dziecko, ale nie zmienia to faktu że nadal to człowiek przeżywa choćby to miało być i 3 dziecko, ale przynajmniej jest ta świadomość że już ma się ten skarb. No a przy pierwszym niestety jest ten strach czy w ogóle będzie nam dane mieć choćby jedno maleństwo.

    Mój chciałby żeby udało się jak najszybciej, musiał zrezygnować z leków które miał brać cały czas, no ale negatywnie wpływały na płodność, więc odstawił, bierze hormony na poprawę nasienia i też jest to bardzo ciężkie dla niego, ale oboje chcemy dzieci, więc się stara :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 11 października 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    No nie wiem, wg mnie starania to tylko część naszego życia a nie całe...

    Czasami zastanawiam się, czy w ogóle będę miała dziecko. Czy my możemy mieć razem. Naprawdę, jak już macie jedno dziecko to będę się upierać, że te starania inaczej wyglądają.
    Zgadzam się. Wiadomo ze przy staraniach o każde dziecko człowiek bardzo chce i mu zależy, ale z tym pierwszym towarzyszy taka niepewność. Ja tez czasem tak zwyczajnie myślę sobie a co jak po prostu tych dzieci mieć nie będę mogła? Nie teraz, nie za rok, czy dwa tylko nigdy.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 11 października 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie rację, to że ma się już dziecko wiele zmienia, przede wszystkim mamy namacalny dowód że jesteśmy (byliśmy?) płodni. Poza tym jest inna motywacja do życia kiedy kolejny raz się nie udaje. Kiedy rozsypałam się po ciąży biochemicznej to mój maleńki synek się do mnie kleił, głaskał po głowie mimo że nie wiedział przecież co się dzieje,tylko wyczuwał.

    Starania są zawsze trudne, zwłaszcza że im później tym więcej niepokoju, ale zgodzę się że o pierwsze jest jeszcze trudniej, bo to taka stawka o wszystko. Dlatego mam nadzieję że wam, które starają się o pierwsze uda się najszybciej, my możemy trochę poczekać, byle nie za długo ;)

    Beti82, Ania95, fiorella82, Izaw, Niezapominajka2, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 października 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem dziewczyny moze statania o pierwsze sa nieco inne niz o 2gie ale wiecie co ? Myslalam ze przy 2gim bedzie mi lzej , bedzie mi to wszystko bardziej obojetne ale nie .. Zalezy tak samo mocno..

    czarnulka24, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 października 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powiem tak: emocje,to odliczanie i staranie sie przy pierwszym i drugim są (u mnie) takie same. Ale świadomość,że mam Pole i po części to właśnie dla niej chce dziecka, to dla niej rano wstaje,układam dzień to jest zupełnie inna sprawa niż jak sie staraliśmy o nia i śpiąc do 11 jedynym zmartwieniem bylo-jak wykorzystać fajną weekendową pogodę.
    I podchodzę też w sposób Nony-przecież sie uda,zaraz albo później.
    Przy Poli nie brałam w ogole pod uwagę,że sie nie uda,nie sądziłam,że jest tyle kobiet walczących o upragnione dziecko.. dlatego teraz wkurza mnie jak slysze pytanie w dniu po cb kiedy w koncu Pola bedzie miala rodzeństwo!! Bo ludzie się nie domysłają ,że to nie jest wygoda a moze problem i walka o to rodzenstwo. Albo jak w patologii w pól roku po porodzie baba znowu jest w trzeciej tym razem ciaży..
    Eh.

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 11 października 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    U nas też nie jest to temat nr 1, nie pyta o dni, nie pyta o testy owu
    hahaha :D Mojego to w ogole nic nie interesuje. Ja mu tylko mowie, ze dzis seks a on juz biegnie do sypialni i sie rozbiera :D

    Meggs, Ariette1983 lubią tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Ann.ann Ekspertka
    Postów: 192 145

    Wysłany: 11 października 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślałam że będzie łatwiej, a tu z każdym kolejnym cyklem coraz gorzej, zwłaszcza teraz kiedy już tylko czekam na @ :(
    Ale jednak już jeden cud wyrwałam od losu i to mi pozwala wierzyć że drugi raz też wyrwę, kiedyś..

    Izaw, Najmłodsza_staraczka lubią tę wiadomość

    Basia: ukdybd3mnkuh4sjx.png
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ