X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabiola wrote:
    To i ja się do Was dołącze :) Co prawda @ jeszcze nie przyszła ale ten cykl był kiepski jeżeli chodzi o serduszkowanie a owulacji to chyba w ogóle nie było. Także stawiam na kolejny cykl a testować będe wtedy koło 5.10 :)
    Witam na październikowych <3 oby jednak ten wrześniowy był szczęśliwy :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka Ty mi tutaj nie pasujesz na tych starających się, marsz do roboty i widzę Cie w najblizszym czasie w ciąży na I trymestrze :) <3

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 września 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście innym również tego życze :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w we wrzesniu dam z siebie wszystko i 4 pazdziernika beda II kreseczki :)

    fabiola, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 10 września 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jak się przyłączę to też się uda 0pleasantry.gif
    O ile nie sfksuję wcześniej 0wacko2.gif

    Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 września 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja w we wrzesniu dam z siebie wszystko i 4 pazdziernika beda II kreseczki :)
    kaarolaa taka postawa mi sie podoba :) tylko pamiętaj nic na siłe tylko dla przyjemności :) <3

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz od jakiegos czasu nie robie tego na siłe...teraz jest juz na luzie i tak ma zostac :) a napewno w koncu sie uda...

    ;oniqa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 września 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie ja miałam tak samo :) i sie udało :)

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 10 września 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się marzyło aby zajść w ciąże i w październiku tego roku najpóźniej juz urodzić. Niesty życie obchodzi się ze mną okrutnie i nie moge zajść w ciążę. W tym roku w październiku będzie już rok jak jesteśmy po ślubie. Przypuszczam, że to wina lekarzy do których w Polsce chodziłam, musieli czegos nie zauważyć i coś po prostu przeoczyć, bo inaczej tego nie wytłumacze. Albo u mnie albo u męża musi byc cos nie tak. W przeciwnym razie juz dawno by nam się udało. Pozdrawiam oczywiście wszystkie staraczki i powodzenia w staraniach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2013, 14:37

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://radek78.wrzuta.pl/film/6xGx5tS4Bha/usg_-_blizniaki tak na poprawe humoru:)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia to nie jest tak,że lekarz od razu będzie wiedział jaka jest przyczyna ,że się nie udaje,czasami potrzeba kilku miesięcy monitoringu,obserwacji swojego ciała[temp,śluz]badania chormonów,badanie nasienia,hsg,chisterioskopia.....miałaś coś z tego?
    Ja się staram 18 cykli i wciąż nie możemy znależc przyczyny dlaczego się nie udaje,to nie jest tak jak z autem ,,dasz do mechanika a on za parę godzin powie Ci co jest zepsute,,.Powodzenia rok to naprawdę mało,daj sobie czas!

    Andzia33
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 10 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 nie miałam żadnego robionego z tych badań bo lekarze stwierdzili, że mi nie są potrzebne, że jestem zdrowa jak rydz. Skoro jestem zdrowa to w takim razie pytanie dlaczego do tej pory nie zaszłam w ciążę. Mojemu S. tez tak mówili. Jedyne na co było stać lekarza to przepisanie mojemu S. silnego leku na bazie sterydów, później jak czytaliśmy o tym leku na necie okazało się że można nabawić się od niego raka. U nas lekarze każą czekac ten przysłowiowy rok i sie starać o dziecko jak nic nie wyjdzie wtedy podejmują leczenie, tutaj w Niemczech jak kobieta po pół roku nie zajdzie w ciążę już jest sygnał że coś jest nie tak. Różnica jest w podejściu do pacjentki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2013, 15:07

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Andzia33 nie miałam żadnego robionego z tych badań bo lekarze stwierdzili, że mi nie są potrzebne, że jestem zdrowa jak rydz. Skoro jestem zdrowa to w takim razie pytanie dlaczego do tej pory nie zaszłam w ciążę. Mojemu S. tez tak mówili. Jedyne na co było stać lekarza to przepisanie mojemu S. silnego leku na bazie sterydów, później jak czytaliśmy o tym leku na necie okazało się że można nabawić się od niego raka. U nas lekarze każą czekac ten przysłowiowy rok i sie starać o dziecko jak nic nie wyjdzie wtedy podejmują leczenie, tutaj w Niemczech jak kobieta po pół roku nie zajdzie w ciążę już jest sygnał że coś jest nie tak. Różnica jest w podejściu do pacjentki.
    mi sie zaczał 28 cykl staran, 2 poronienia za mna i co i tez jeszcze dokladnie nie wiadomo dlaczego tak jest... wszystko robimy na wlasna reke, badania hormonow, nasienia, bo gdybym na skierowanie miała czekac to jeszcze ze 3 lata bym czekala z ta nasza słuzba zdrowia :) jedyne co to hsg mialam na skierowanie zrobione... i dalej dokladnie nie wiadomo co jest nie tak... juz sobie powiedziałam, ze do 30 cyklu czekamy a pozniej juz klinika bo chyba tak nic z nie bedzie. a moze cud sie zdarzy i pomoc medyczna juz nie bedzie nam potrzebna. w pazdzierniku maz ma urodziny, moze teraz dam mu prezent, chociaz to mało prawdopodobne...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 10 września 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mi sie zaczał 28 cykl staran, 2 poronienia za mna i co i tez jeszcze dokladnie nie wiadomo dlaczego tak jest... wszystko robimy na wlasna reke, badania hormonow, nasienia, bo gdybym na skierowanie miała czekac to jeszcze ze 3 lata bym czekala z ta nasza słuzba zdrowia :) jedyne co to hsg mialam na skierowanie zrobione... i dalej dokladnie nie wiadomo co jest nie tak... juz sobie powiedziałam, ze do 30 cyklu czekamy a pozniej juz klinika bo chyba tak nic z nie bedzie. a moze cud sie zdarzy i pomoc medyczna juz nie bedzie nam potrzebna. w pazdzierniku maz ma urodziny, moze teraz dam mu prezent, chociaz to mało prawdopodobne...

    karolla fajnie by było jakby się udało. Oczywiście trzymam kciuki. ja po urlopie do Polski wybieram się tutaj w Niemczech do ginekologa mam juz nawet namiary od koleżanki na dobrego gina powiem mu od razu w czym rzecz. Może tutaj w końcu podejmą jakieś skuteczne leczenie

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • ula84 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 10 września 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja tez się dopisuje na październik a moz esię już udało trzymajcie kciuki wam tez powodzenia życzę

    ulka
  • ula84 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 10 września 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znacie dobre lekarza klinke w krakowie POMOCY

    ulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety nie pomoge, bo z przeciwległego kranca Polski jestem :)

  • ula84 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 10 września 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno dzięki za chęci

    ulka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mam troche z tym problemy bo tu dziewczyn nie ma z tej strony Polski, nie wiem ktora klinika na połnocnym wschodzie najlepsza jest. narazie zaryzykowalismy Kriobank w Białymstoku i zobaczymy co z tego wyjdzie...

  • ula84 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 10 września 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno się uda zobaczysz przeciez zawsze nie moze być źle Powodzenia

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ulka
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ