X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Iwka Ty mi tutaj nie pasujesz na tych starających się, marsz do roboty i widzę Cie w najblizszym czasie w ciąży na I trymestrze :) <3
    Ale @ mam na 2 października ;( to gdzie mam się podziać?
    Czasami sie zastanawiam czy by wątku "Wiecznie starające" nie otworzyć bo ja już chyba tylko tam bym pasowała ...
    A tak z innej beczki mój mąż dzisiaj był na przeglądzie i odetkali mu uszy, boje się wrócić do domu bo mówi że teraz dopiero słyszy jak świat jest głośny i głowa już go rozbolała ....eh Ci mężowi

    kaarolaa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    To może jak się przyłączę to też się uda 0pleasantry.gif
    O ile nie sfksuję wcześniej 0wacko2.gif
    celia witamy na październikowych i życzę Ci z całego serca II kreseczek <3

    celia lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka Ty czekasz na 2 a ja na 4 to powiem Ci ze w kupie razniej ;) w sumie do tego nowego watku ja tez bym pasowała hihi :D

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie wiecznie starające,Wy poprostu musicie tu jeszcze trochę zostac bo z Wami jest weselej,a tak to co sama tu będę .

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia mozna obrabiac kilka watkow naraz :)

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mindusia wrote:
    Andzia33 nie miałam żadnego robionego z tych badań bo lekarze stwierdzili, że mi nie są potrzebne, że jestem zdrowa jak rydz. Skoro jestem zdrowa to w takim razie pytanie dlaczego do tej pory nie zaszłam w ciążę. Mojemu S. tez tak mówili. Jedyne na co było stać lekarza to przepisanie mojemu S. silnego leku na bazie sterydów, później jak czytaliśmy o tym leku na necie okazało się że można nabawić się od niego raka. U nas lekarze każą czekac ten przysłowiowy rok i sie starać o dziecko jak nic nie wyjdzie wtedy podejmują leczenie, tutaj w Niemczech jak kobieta po pół roku nie zajdzie w ciążę już jest sygnał że coś jest nie tak. Różnica jest w podejściu do pacjentki.

    Dlatego ja mówiłam lekarzowi ,że od roku a nawet więcej bez zabezpieczenia.Małe kłamstwo,a dużo daje.A też zależy od wieku po 35 pół roku wystarczy.Trafiałaś poprostu na jasnowidzów,którzy bez badań wiedzieli ,ze jesteś zdrowa.Znajdż dobrego lekarza i spokojnie czekaj a dzidziulek się pojawi.!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam Krakowa,więc nie pomogę ale idż na betę i jeżeli ujemna to do gina po dupchaston na skończenie tego długaśnego cyklu,niepotrzebnie tracisz czas,sorki,powodzenia!

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 10 września 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula koleżanka poleca ludwin&ludwin

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula84 wrote:
    no to ja tez się dopisuje na październik a moz esię już udało trzymajcie kciuki wam tez powodzenia życzE


    Ula Ty masz tak dlugi cykl? te 256 dni czy poprosty odpuscilas wykres i nie zakonczylas go?

  • Malinkowe oczekiwanie Autorytet
    Postów: 357 553

    Wysłany: 10 września 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączę się. Może tym razem się uda :)

    Iwka, Andzia33, celia lubią tę wiadomość

    6344ea07d0.png
    Starania o dziecko od 2011 roku.
    Nasze aniołki:
    30.III.2011 [*]
    4.XII.2013 [*]
    17.IX.2015 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno sie uda :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 10 września 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    napewno sie uda :)
    Kaarolaa wszystkiego najlepszego na tą Waszą drugą rocznicę :)miłosci zrozumienia i zaufania a najważniejsze fasolki pod serduszkiem :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) tak bardzo bym tego chciała...

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 10 września 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przenoszę się na październik bo nie ma co liczyć na wrzesień. Ale nic to, zaliczam go do miesięcy przygotowawczych bo dostałam duphaston i zaczynam działać od poniedziałku. Mam nadzieję, że coś się ruszy w końcu bo tęsknię za @ baaaardzo.

    Mam pytanko troszkę może głupawe, ale wybaczycie mi co? Czy ten duphaston to jest stricte na wywołanie mojej zagubionej w przestworzach @, czy on reguluje cykle ogólnie też i może wspomóc owulację?

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wywołuje i reguluje @ a jeśli dochodzi do zapłodnienia to wspomaga ciąże poprzez zawartość luteiny. Ja biorę go 3 po owulacji przez 7 dni i po 3 dniach od odstawienia przychodzi małpa. Ale uważaj żebyś się nie nakręciła, ja zawsze jak go biorę mam w 100 % wszystkie oznaki ciąży

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 10 września 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, to muszę się pilnować bo łatwo jest się nakręcić nawet bez objawów a co dopiero z. Jakby co, Iwka błagam Cię, przywołaj mnie do porządku :P

    Moje jajniory zastrajkowały.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana zawsze możesz na mnie liczyć w razie nakręcania się będą baty 0bicz.gif
    Strajkować to czasem każdy może,trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi....:P ja bym starała się znaleść przyczynę Twoich długich cyklów

    Topola, fabiola, kaarolaa, Eavonne lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 10 września 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyna jest znana, PCOS. Teraz mam brać ten duphaston, żeby w ogóle mieć @ i mierzyć temperaturę i sprawdzać czy jest owulacja. Jak nic się nie wydarzy to będzie dalsze leczenie. Eh, nie ma lekko.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 września 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to przepraszam (pewnie już nie raz o tym pisałaś, ale czasami cięzko zapamiętać)
    PCOS dzikus.gif trzeba wygonić :) To życzę @ i cudownej owulacji.
    A tym czasem słodki snów dobranoc <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2013, 22:47

    Topola lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 10 września 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się odmeldowuję i idę spać. Będę praktykować nocną mantrę na przegonienie PCOS.

    A sioooo, aaaa sioooo. Sioooo mówię!!! sumo.gif

    Miłych snów, dobranoc.

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ