X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny witam w ta deszczowa sobotę u mnie :) u mnie dzisiaj duży spadek temperatury o 3 kreski mam nadzieje ze tylko dobrze to oznacza z moich obliczeń wychodzi to na 8 dzien po owulacji ale tu chyba późno na zagniezdzenie ?

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 26 października 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka a u mnie słoneczko świeci :-) Na razie jestem w pracy :-( - zagniezdzenie może nawet być 10 dni po owulacji także nie późno :-)Trzymam kciuki

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa a nie wybierasz się na l4?

    Andzia33
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Hejka a u mnie słoneczko świeci :-) Na razie jestem w pracy :-( - zagniezdzenie może nawet być 10 dni po owulacji także nie późno :-)Trzymam kciuki


    a to oby u mnie to bylo to:)czekam do czwartku zatem milej soboty

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 26 października 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzi33 na razie czuję się dobrze więc póki co nie wybieram się na L4 będę pracowała dotąd do póki będę mogła. Teraz ten tydzień byłam sama w pracy więc dlatego tak jakoś ciężko to przeżyłam - koleżanka była na L4. Wiesz jestem kierownikiem i nie chciałabym po urodzeniu dziecka stracić pracy - może uda mi się pociągnąć tak do końca roku. Jedynie co mnie męczy to senność i ból kręgosłupa (niestety praca siedząca. Zobaczę co mi w czwartek powie gin może tak ten kręgosłup nie powinien boleć ? Już sama nie wiem ...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 października 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mi znowu tempka spadla na 36,5 i owu nic nie wyznaczyl juz nic nie wiem z tego..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny :) ja dopiero o 11:30 sie obudziłam, sniło mi sie ze w ciazy jestem, ze brzuch mnie boli bo dzidzia rosnie :) chyba dlatego tak dobrze mi sie spało :) ale takie to realistyczne było. rano sie obudziłam do mierzenia tempki i zastanawiam sie czy ten brzuch naprawde mnie nie boli...

    a u mnie pogoda marna widze, ze deszcek rano padał :(

    malutka tylko zagladaj tu co jakis czas, bo smutno i pusto sie tu robi...wszystkie dziewczynki uciekaja :( a do konca miesiaca jeszcze 5 dni zostało...

    oliwka nie przejmuj sie spadkiem, mozliwe ze to zagniezdzenie bo ono nastepuje nawet do 10 dpo, fasolka musi sobie znalezc odpowednie miejsce, moze wybredna jest :) trzymam kciuki i niech jutro odbije :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 26 października 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też ostatnio mam takie sny-CUDNE!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 26 października 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może wasze sny Wam się spełnią - zyczę tego z całego serca. Ja kiedy miałam robić rano test ciążowy wyśniły mi się 2 kreseczki, wstałam rano zrobiłam test a tam patrzę 2 kreski - wow spełnił się sen :-)

    Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niektore sie spełnija, ale nie mi, juz nie raz sniło mi sie ze w ciazy jestem lub nosze dziecko na rekach...tylko ze za jakis czas dowiadywałam sie o ciazy, ale nie mojej :( ja zawsze wysnie ciaze dla kogos innego. ciekawe komu tym razem sie uda???
    dziewczyny, ktora chetna????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2013, 13:25

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie obraze jak mi wysnisz;p ale u mnie to zajscie w ciaze to polowa sukcesu potem by byl jeszcze mega strach czy syttuacja sie nie powtorzy:(

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tak samo, z reszta dobrze pamietam kwietniowy poranek, akurat taka ladna pogoda była...słoneczko swieciło :) ...P. w pracy był a ja patrzac na test najpierw sie lekko usmiechnełam, potem spadła mi jedna łezka i koniec tej radosci tylko obawy...i dobrze, ze nikomu o tym nie mowiłam...

    moja mama dopiero teraz w sierpniu dowiedziała sie, ze w ciazy byłam a tescie do tej pory nie wiedza i sie chyba nie dowiedza, albo jak juz w ciazy bede to wtedy im powiem... strach bedzie napewno i to przez kilka miesiecy, albo nawet do konca ciazy :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ten sen oliwka dla Ciebie był, mam nadzieje ze Tobie to wysniłam :) i fasolka juz rosnie :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla przypomnienia

    Lista testujących PAŹDZIERNIK 2013
    03 paź azi <3
    04 paź Evelineq <3
    11 paź kada24 (-), magdulka87
    14 paź Andzia33 (-), Jus1985 (-)
    14 paź Róża <3
    15 paź Agusia2312 <3
    17 paź benitka <3
    18 paź Agafia <3
    19 paź Topa42 <3
    19 paź gruszeczka <3
    20 paź nat-ka (-), kierzynka (-)
    22 paź Lili (-) , basiulkaa_89(-)
    23 paź Topola (-)
    24 paź MalutkaEve,-
    27 paź madzianka
    28 paź kalitria
    29 paź izabelka04
    30 paź Iwka
    31 paź Kaarolaa , oliwia85

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    to ten sen oliwka dla Ciebie był, mam nadzieje ze Tobie to wysniłam :) i fasolka juz rosnie :)




    dzieki kochana:* ja tobie tez calego serca zycze dzieciaczka!!:)
    ja teraz nikomu nie powiem z rodziny niechce ich denerowoac bo wiem jak sie dowiedzieli o poronieniu jak sie martwili

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia85 wrote:
    dzieki kochana:* ja tobie tez calego serca zycze dzieciaczka!!:)
    ja teraz nikomu nie powiem z rodziny niechce ich denerowoac bo wiem jak sie dowiedzieli o poronieniu jak sie martwili
    u mnie wiedział tylko maz, siostra z ktora pojechałam do lekarza jak zobaczyłam krew bo tylko ona ze mna w domu była...i szwagierka wiedziała, bo komus musiałam sie wyzalic i przytulic...

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze naszczescie tylko 5 dni i bedzie wiadomo:)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak wiadomo gdzies trzeba sie nagadac:(ja na poczatku niechcialam gadac bo bylam zszokowana ze tak tak sie stalo,teraz ten temat juz jest zamkniety u nas:)

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja musiałam sie wygadac...nie mogłam tego dusic w sobie tym bardziej, ze stało sie to 2 raz...

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wcale ci sie nie dziwie :(:(
    Madzianka jak tam brdziesz testować jutro ?
    IWka wracaj do nas!!:)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ