X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)
Odpowiedz

PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 16 września 2013, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve, jak widzę obie się piszemy na październik :) Za nas wszystkie i za siebie trzymam kciuki.

    A tak w ogóle to musi się udać - poprzednie dwa cykle zaczynałam chora, w jednym koszmarny kaszel, w drugim katar. Teraz jestem zdrowa (i wiecie, nawet tempkę mam wyższą, niż te dwa ostatnie cykle) i mały facet ma się urodzić w moim brzuszku!!!

    Iwka, celia lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 września 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie zapisuje na pazdziernik, no chyba ze jeszcze we wrzesniu sie zrobi zielono ;) ale wtedy to dam wam znac.

    Andzia33, kamcia lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    dzięęękuję 0vishenka_33.gif0vishenka_33.gif0vishenka_33.gif
    Witam się z rana :)
    MalutkaEve myślałam myślałam i śniło mi się forum i w dolnym prawym rogu chmurka a w tej chmurce twój nick plus trzy czerwone serduszka...co to oznacza? nie wiem. Ale taki sen miałam ..może trojaczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2013, 12:07

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 16 września 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81, Ty tu się nie wyrywaj przed szereg ;) Na razie masz szansę na wrzesień i o tym myśl, a nie już się z góry zapisujesz na październik! Czekamy na zieloność już w tym cyklu!

    Katha81, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 16 września 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka, jak nie to nie ;) ja juz sie zapisalam na wrzesien <3 :-D

    Iwka lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 września 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się nawet profilaktycznie na październik już zapisałam ;) Bo choć cykl wrześniowy to kończy się w październiku. A może się się nie skończy a zazieleni :D 40pokoj.gif

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Katha81, Iwka lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane :) ja juz od czwartku zaczynam <3 :) mam nadzieje ze teraz sie uda. licze na pazdziernik bo P. ma urodzinki i taki prezent byłby cudowny :)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Witam kochane :) ja juz od czwartku zaczynam <3 :) mam nadzieje ze teraz sie uda. licze na pazdziernik bo P. ma urodzinki i taki prezent byłby cudowny :)
    A kiedy ma urodzinki? Mój ma 14 października :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj 10 dni po Twoim :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może obie będziemy miały prezenciki.
    Ja już myślałam by dac mu w ramce zdjęcie z usg :) Jak będę już je miała...i jak zaciąże...i jak owulka będzie....i jak sexik będzie...ale wybiegłam marzeniami do przodu i doła złapałam...kupię mu walizkę do pracy :)
    I juz mi lepiej....04icon_rotfl.gif

    kaarolaa, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym chciała moc pokazac usg i fasolke na nim. ale jakby to nie wyszło to moj juz sobie prezent zamowił. mam mu kupic zegarek sportowy, bo duzo trenuje i przyda sie mu taki :)
    a kolejnym brakiem fasoleczki nie bedziemy sie bardzo przejmowac, wiemy juz od jakiegos czasu ze łatwo nie bedzie i nie nastawiamy sie na powodzenie zeby pozniej sie nie rozczarowac...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całuje i uciekam :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 września 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    A powiem Wam że śniło mi się ze Andzia jest w ciąży, ja za ciążam dzisiaj a Karola za tydzień....<3 mam nadzieje ze sen proroczy :) lece posprzątać papapapa

    Dzięki Iwka zakochany.gifBędę zielonadrzewo-tanczy.gif

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 września 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie
    U mnie jeszcze czekanie,w środę robię test i dowiemy się czy Iwka miewa prorocze sny i czy zdała egzamin na wróżkę .Czuję się strasznie ,wszystko mnie boli a najbardziej prawy jajnik[boję się zeby nie pozamaciczna] nie dobrze mi bolą mnie piersi i wszystkie kości i mam mega wkurwka,o apetytach nie wspomnę

    Andzia33
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 16 września 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było. Mam trochę nowych zajęć i całymi dniami nie mam dostępu do internetu. Ale nadrabiam.

    Dostałam duphaston w końcu! 10 dni łykania od dziś po 2 tabletki i czekam na @. Już się tak za nią stęskniłam, że nie mogę się doczekać :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 16 września 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwólcie, że dołączę :D Po raz pierwszy się zapisuję i mam nadzieję ostatni!!! ;)
    To mój pierwszy tak naprawdę "konkretny" cykl starań, bo na wspomaganiu. Choć po tak wielu porażkach nie robię sobie wielkich nadziei, to wiem, że w końcu się uda i mnie i wam :) :* :) :*

    Iwka, celia lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 16 września 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje piękne Panie jestem już z Wami!!! Ja tez mam w październiku urodziny wiec tez bym się ucieszyla z takiego prezentu!!!!Jest mi lepiej bo znalazłam prace i nie mysle już tak dużo. Najwazniejsze ze czuje w Was wsparcie i wiem ze mi tez kibicujecie. Dziekuje Wam za to !!!
    Ja za Was row nie zmocno trzymam kciuki i nie zapominajcie ze naszym kolorem jest zielony :-))

    aniczka, kaarolaa, Iwka, MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja Wam mowie PAZDZIERNIK JEST NASZ :) wszystkie bedziemy zielone :) i tego sie trzymamy...

    Iwka, Modelka, MalutkaEve, Lili lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witam wszystkie
    U mnie jeszcze czekanie,w środę robię test i dowiemy się czy Iwka miewa prorocze sny i czy zdała egzamin na wróżkę .Czuję się strasznie ,wszystko mnie boli a najbardziej prawy jajnik[boję się zeby nie pozamaciczna] nie dobrze mi bolą mnie piersi i wszystkie kości i mam mega wkurwka,o apetytach nie wspomnę
    Oby to oznaki na niemowlak-02.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było. Mam trochę nowych zajęć i całymi dniami nie mam dostępu do internetu. Ale nadrabiam.

    Dostałam duphaston w końcu! 10 dni łykania od dziś po 2 tabletki i czekam na @. Już się tak za nią stęskniłam, że nie mogę się doczekać :)
    To czekamy na @ A lekarz ogólnie co Ci powiedział i jaka diagnoza na Twoje długie cykle?

    Topola lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ