X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak by dosiegla to bym to zrobiła hehehe:)

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie narazie nie ciągnie do robienia testu. Poczekam do dnia @

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jakoś jestem dobrej myśli.:)

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna a gdzie pracujesz? jeśli to sklep to przygraj z sanepidem, że źle się czujesz a macie mieć sanepid ;)

    Albo po prostu idź i symuluj że tragicznie się czujesz a wieczorem była gorączka 38,2

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny . mam pytanie do was,czy na waszych testach też było widać kreske tą drugą ale białą zdarzyło się tak komuś?
    uznałam ten test za negatyw bo pod katem przechylenia wpadała tylko w delikatyny cień różu normalnie jak test leży jej nie widać dlatego uznałam za negatyw test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Susanna a gdzie pracujesz? jeśli to sklep to przygraj z sanepidem, że źle się czujesz a macie mieć sanepid ;)

    Albo po prostu idź i symuluj że tragicznie się czujesz a wieczorem była gorączka 38,2
    nie, salon firmowy telekomunikacyjny. Czy mogę coś innego zasymulować na tydzień? Albo wyłożę 100 zł i prywatnie mi da

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała kreska to znak fabryczny :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi poczekaj jeszcze z 2 dni i zrób ponownie

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    nie, salon firmowy telekomunikacyjny. Czy mogę coś innego zasymulować na tydzień? Albo wyłożę 100 zł i prywatnie mi da
    Ból kręgosłupa, że siedzieć nie możesz, albo biegunka i gorączka... Albo kawa na ławę. jestem w ciąży a na wizytę musisz niestety czekać ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Hej dziewczyny . mam pytanie do was,czy na waszych testach też było widać kreske tą drugą ale białą zdarzyło się tak komuś?
    uznałam ten test za negatyw bo pod katem przechylenia wpadała tylko w delikatyny cień różu normalnie jak test leży jej nie widać dlatego uznałam za negatyw test.
    poczekaj ze 2 dni bo to może być wada, ale który dpo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Ból kręgosłupa, że siedzieć nie możesz, albo biegunka i gorączka... Albo kawa na ławę. jestem w ciąży a na wizytę musisz niestety czekać ;)
    oooo dobre spróbuję najpierw tak, a gin by dał na 80 % ? Czy rodzinny ?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 5 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    Część dziewczyny:) ZFOLWARKU idziemy tak samo moj tez dzisiaj 9 dzień po. Jak sie czujesz????

    Kochana, ja sie czuje jak sie czuje ;) Nie analizuje nic, bo nie jestem w tym dobra po prostu. Jedynie co to napierd... mnie plecy i krzyz od 3 dni, ale ja ogolnie mam problemy z kregoslupem i czasami tak jest jak sie przedziwgam (choc ostatnio nie dzwigam) ale naprawde ja nic nie czuje i to nic nie znaczy a szkoda. Chcialabym umiec tak wczuc sie sama w siebie ale niestety. W pierwszej ciazy tez nic nie umialam wyczuc i w ciezkim szoku bylam jak zobaczylam II na tescie. A Ty jak? Wariujesz tez?

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem. Mam w ośrodku interniste, który od ręki daje zwolnienie tylko trzeba uważać co pisze jako powód;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z folwarku mnie właśnie tez kręgosłup boli i plecy na dole. A najbardziej to wieczorem. A tak nie miałam wcześniej.

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    poczekaj ze 2 dni bo to może być wada, ale który dpo?
    11 dpo. Już poczkeam do mojego terminu @ :)

  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku tak bardzo pragnę dzidziusia. :) oby sie udało!!!:)

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Biała kreska to znak fabryczny :)
    dlatego uznałam go za negatywa,ale byłam ciekawa czy ktoraś z was tak miała:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No właśnie nie wiem. Mam w ośrodku interniste, który od ręki daje zwolnienie tylko trzeba uważać co pisze jako powód;)
    wiem jak to wygląda, ale ja tam stresować się nie pójdę....wezmę l4 i tak nie mam zamiaru wracać tam pracować :P

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 5 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    Z folwarku mnie właśnie tez kręgosłup boli i plecy na dole. A najbardziej to wieczorem. A tak nie miałam wcześniej.

    Mnie wieczorem i rano dzis masakrycznie. Ale to nic. Nie bede tym sie sugerowac bo moze zle spalam i tyle :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do testowania wcześniejszego zachęcił mnie mój wykres, możecie sobie go luknąć jeśli chcecie :)

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ