X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ty na ulicy wymiotowałaś do reklamówki, a dziwisz się że Emma ma taką inwencję twórczą ;D

    SusannaDean, Pianistka lubią tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaniluap witaj zadomawiaj się i czerp energię owocnego października <3

    Ja nie wstawię kolejnego teściora, ale jest tam słaba bo słaba ale25 tka ! (3 razy w nocy sikałam a nadal mi się chciało pić, nie do wiary susza w gardle) :)
    Teraz piję kawę i mi nie smakuje :) a co !
    Do 16 tej wyniki betyyyy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 09:58

    AJA_S, VillemoVilo, aaniluap, aaandzia lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko formalność kochana ♡♡

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    To tylko formalność kochana ♡♡
    Już też tak uważam :)
    Ale co do objawów ciąży, w tym cyklu miałam wielkie G a nie objawy. Jedynym zauważalnym, który zrobił mojemu mężowi, do czego sie wczoraj przyznał, nadzieję, to to , że w 20 kilku stopniowe ciepło złapałam wirusa, kichałam, smarkałam :) 11 dpo miałam okropne napady gorąca ale brałam to za objaw choroby oczywiście i mega ból głowy, ratowałam się okładami zimnymi :) Ale jak wiadomo takie objawy to nie objawy i poza pojedynczym bólem jajnika nic!
    Także do małych niedowiarków z forum, które lubią sikać 8 dpo lub płaczą , ze nie mają żadnego objawu, KOCHANE MÓJ TEST WYSZEDŁ 13 DPO....w dzień @ a i tak cieeeń :) Każda jest inna z nas i wszystko może być inaczej i będziecie równie zaskoczone co ja!!! Bo jestem bardzo zaskoczona szykowałam się do pierwszego cyklu z Clo :P


    Wiruskiiiii gwiezdny pyłek jakoś mi się skojarzył <3

    wrozka-ruchomy-obrazek-0028.gif

    zakocona, AJA_S, aaniluap, Kasiula09, zFolwarku, melmarmis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaniluap wrote:
    Dołączyłam do październikowego testowania wczoraj. Ponad 100 stron wpisów zaległych + przybywające aktualnie to było spore wyzwanie, ale zdecydowanie było warto. Chociaż nie znam Was osobiście poczułam "siostrzaną" energię. Przez ponad 3 lata na OVU nie zadbałam o integrację i na forum udzielałam się bardzo zdawkowo. Mam nadzieję, że mój 37 cykl zostanie zwieńczony sukcesem, bo czytając o tylu zielonych, październikowych kropkach ciężko nie być pozytywnie nastawioną.

    aaniluap u mnie tez podobny okres 38-39 cykl....i mimo iz mam dola to zacynam pokladac duze nadzieje w tym cyklu. Powodzenia!!!

    aaniluap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    aaniluap u mnie tez podobny okres 38-39 cykl....i mimo iz mam dola to zacynam pokladac duze nadzieje w tym cyklu. Powodzenia!!!
    Madziulla, są naprawdę szanse w każdym cyklu, nadzieja podupada gorszy dzień itp, ale trzeba brać byka za rogi bez tego nie ma nic ! Ja wierzę, że każdej się uda, a większości w październiku hahhaha bo wirusów duużo i Ciebie zarazi ! :D

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 5 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jestem taka ciekawa twojej bety, że chyba jajo zniosę :)

    Dziewczyny, testować!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zarazajcie koniecznie nas wszystkie!! :) kurka no pazdziernik zaczol sie bosko i oby tak dalej.

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 października 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka, przykro mi :(

    Susanna, czekamy z niecierpliwością na tę twoją betę :D

    Pianistka, ale piękna krecha :D

    Ja mam już słabe bardzo krwawienie, nie mogę się doczekać sikania na testy owu :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i do mnie przybłąka się jakiś ślepy wirusek....
    Boże laski jak wy nakręcacie!

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie wypowiadam!
    Bo wczoraj zrobilam taki cyrk ze az wstyd!!!

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mów!

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 5 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susa, ja Wam pisałam już :) objawy ciążowe są łudząco podobne do tych na @ bądź do przeziębienia :D
    np u mnie biegunka... przecież może się zdarzyć zawsze...
    i wiesz co, teraz też miałam takie uderzenia gorąca :) raz ubierałam sweter a za chwilę go ściągałam :)
    w ogóle w poprzedniej ciąży cała ciążę było mi gorąco... w grudniu (śpimy przy otwartym oknie nawet w zimie) spałam bez kołdry zlana potem

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec wieczorem zrobilam test..Po minucie pojawila sie druga kreska.. Szybko zadzwonilam do mamy z wielka radoscia. Jednak kreska zniknela po ok 2 minutach (chcialam jej zrobic zdj wiec mniej wiecej tyle to trwalo) potem pilam wode na musaaa... zrobilam w ciagu 10min jeszcze dwa testy... zero nic biel!
    jak przyjecham maz po ok 2godzinach, mialam jescze jeden. Kiedy mu opowiedzialam cala sytuacje poprosil zebym siknela! I znowu to samo po minucie 2 kreski po 3minutach jedna ;( I tak o to wariatka Ola sie nie nakreca !!!! ;(

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 października 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcusia, a dzisiaj sikałaś?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dzis nie, bo jestem zla na siebie jak cholera ;(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka ale uderzenia gorąca też nie świadczą o ciąży... Ja np mam uderzenia gorąca już dłuższy czas... aż zaczęłam zastanawiać się czy przypadkiem wcześnie nieprzekwitam:/
    A z drugiej strony od września coś mnie łapie i miałam zapalenie gardła, może to też ma wpływ... Albo po prostu wariuje :P

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 5 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola poczekaj jeszcze kilka dni i na spokojnie zrób test ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A slyszalyscie cos kiedys o takich cudach?
    Hehe. Jak zobaczylam te 2 kreski to az zwariowalam tym bardziej ze to nie byl cien. Oczywiscie nie taka jak kontrolna ale byla

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 października 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska, chyba najlepsza byłaby jednak beta :) Coś te Twoje testy dziwne są :)

    Moja dzisiejsza beta po 48 h wzrosła ze 185 na 579 :)

    AJA_S, Olciuska, Madziulla, aaniluap, zakocona, SusannaDean, zFolwarku, Kasiula09, She86, Migracja, melmarmis, Aga_502 lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ