X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    No Kochana! To co Ty tu jeszcze robisz? Lec po 10! 25 to niektorym i po terminie @ nie wychodzi. Mi w terminie @ ledwo cien cienia wyszedl na 25
    już teraz zaczekam do terminu @

  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona ja z mężem mieszkamy w Londynie. Staramy sie o dzidzie 3 cykl. Oby owocny:) a termin testowania mam na niedzielę 9 pazdzirnika. A 23 października mamy rocznice slubu więc mam nadzieję ze dostaniemy piękny prezencik:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 13:23

    AJA_S lubi tę wiadomość

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 5 października 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, z chęcią się dopisuje na październikowe testowanie. Owulka w 24dc pierwszego października! Planuje testować 10-go ale nie wiem czy nie za wcześnie!? Z wielką ochotą już zrobiła bym test ale wiem że jeszcze nic nie wykaże :( Czuje, że tym razem się udało!

    Pierwszy raz mam objawy!!!

    Teraz trochę o mnie... 25lat, 7 cykl starań, wiele przygód! Od tego cyklu dopiero dowiedziałam się że tak bardzo późno występuje u mnie owulka. Dzięki pomocy mojego gina, który kazał robić testy owulacyjne przez cały cykl! Okazuje się że u mnie test wychodzi pozytywny tak 18-19dc a po kilku dniach w okolicach 24-25dc również pozytyw! Gin to sprawdził i wyszło, że owulka jest na 10 dni przed planowaną @! Zawsze starałam się za wcześnie i poprzestawałam na 19dc. Teraz działałam do końca i czuje (wiem, to dziwne), że się udało.

    aaniluap, VillemoVilo, Madziulla, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    ja kochana mam 22 lata od 9 miesiecy staramy się o bobo bez rezultatów,mam niedoczyność tarczycy ale pod kontrola wynik 1,8 biore letrox, w tym cyklu miałam monitoring i brałam leki bromocorn na prolaktyne bo niestety leży i clo na wpomaganie jajników owulacja stwierdzona na monitoringu,nigdy nie doświadczyłam jeszcze 2 kresek i bardzo bym już chciała je zobaczyć . Czasami czuje się już bez sił i zadaje sobie pytanie czy kiedykolwiek bede mamą.

    termin @ mam na sobote 8.10
    kochanie uda się !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina wrote:
    Hej dziewczyny, z chęcią się dopisuje na październikowe testowanie. Owulka w 24dc pierwszego października! Planuje testować 10-go ale nie wiem czy nie za wcześnie!? Z wielką ochotą już zrobiła bym test ale wiem że jeszcze nic nie wykaże :( Czuje, że tym razem się udało!

    Pierwszy raz mam objawy!!!

    Teraz trochę o mnie... 25lat, 7 cykl starań, wiele przygód! Od tego cyklu dopiero dowiedziałam się że tak bardzo późno występuje u mnie owulka. Dzięki pomocy mojego gina, który kazał robić testy owulacyjne przez cały cykl! Okazuje się że u mnie test wychodzi pozytywny tak 18-19dc a po kilku dniach w okolicach 24-25dc również pozytyw! Gin to sprawdził i wyszło, że owulka jest na 10 dni przed planowaną @! Zawsze starałam się za wcześnie i poprzestawałam na 19dc. Teraz działałam do końca i czuje (wiem, to dziwne), że się udało.
    hej <3

    ciekawe co piszesz, czy na druga faze masz cos, badałas progesteron?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dzwonila babka z gp.
    Powiedziala ze progesteron w normie a wynosi 27.. Co to znaczy ? Czyli jest ok. Dodam ze robilam w 24dc.

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam troszke dzis pracy jak ogarne ten pozar to Wam napisze cos o sobie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Wlasnie dzwonila babka z gp.
    Powiedziala ze progesteron w normie a wynosi 27.. Co to znaczy ? Czyli jest ok. Dodam ze robilam w 24dc.
    Super progesteron!

    Olciuska lubi tę wiadomość

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 5 października 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Boze Dziewczyny, mam wrazenie ze oszaleje zaraz. Jest 9 dpo :( Juz nie moge :( :( :( :(
    ja mam 6 dpo i tez juz wariuje zawsze fl bardziej przezywam....aaaaaaaa

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina wrote:
    Hej dziewczyny, z chęcią się dopisuje na październikowe testowanie. Owulka w 24dc pierwszego października! Planuje testować 10-go ale nie wiem czy nie za wcześnie!? Z wielką ochotą już zrobiła bym test ale wiem że jeszcze nic nie wykaże :( Czuje, że tym razem się udało!

    Pierwszy raz mam objawy!!!

    Teraz trochę o mnie... 25lat, 7 cykl starań, wiele przygód! Od tego cyklu dopiero dowiedziałam się że tak bardzo późno występuje u mnie owulka. Dzięki pomocy mojego gina, który kazał robić testy owulacyjne przez cały cykl! Okazuje się że u mnie test wychodzi pozytywny tak 18-19dc a po kilku dniach w okolicach 24-25dc również pozytyw! Gin to sprawdził i wyszło, że owulka jest na 10 dni przed planowaną @! Zawsze starałam się za wcześnie i poprzestawałam na 19dc. Teraz działałam do końca i czuje (wiem, to dziwne), że się udało.


    życze Ci tego!!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki wy jako ekspertki weźcie mi się wytlumaczcie. Ile czasu dojrzewa pęcherzyk zanim pęknie. Jak np dostanie się okres to już nowy zaczyna rosnąć pierwszego dnia czy może dopiero zaczyna się tworzyć po zakończeniu okresu? Ile dni rośnie zanim pęknie? Zaczęłam brać już id wczoraj ten inofolic ponoć niektórym paniom pomaga przywrócić owulke stąd moje pytanie bo się zastanawiam czy w ogóle mogłoby to jeszcze się stać w tym cyklu? Wiem że nic nie działa od razu ale się zostawiam tylko

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 5 października 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Zakladam, ze pon albo wtorek. MAAAAASAAAA czasuuuu jeszcze :/
    tak jak ja....rrazem testujemy

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 5 października 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina, Alis*, Judi22, dopisane :)

    jest nas 86 :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 5 października 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialyscie kiedyś taki sluz kremowy a czasami delikatnie rozciagliwy??? Jak bym miala dni płodne. Hmmmmm ciekawe.a jestem 9 dni po owulacji.

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    Dziewczyny mialyscie kiedyś taki sluz kremowy a czasami delikatnie rozciagliwy??? Jak bym miala dni płodne. Hmmmmm ciekawe.a jestem 9 dni po owulacji.
    Ja taki miałam i okazało się że to nieplodny

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 5 października 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    Dziewczyny mialyscie kiedyś taki sluz kremowy a czasami delikatnie rozciagliwy??? Jak bym miala dni płodne. Hmmmmm ciekawe.a jestem 9 dni po owulacji.
    Mam właśnie taki i jestem w okolicach 9dpo.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 5 października 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    hej <3

    ciekawe co piszesz, czy na druga faze masz cos, badałas progesteron?

    Progesteron w normie, dziewczyny a co ja mam powiedzieć, dopiero 4 dni po a już bym chciała testować :)

  • gosssiagabrysiowa Autorytet
    Postów: 270 180

    Wysłany: 5 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy widzialyscie wczoraj w wiadomosciach jak w lodzi zlamalo sie drzewo i zmiazdzylo dwa auta jedno z nich prowadzil moj tata mowie wam co bylam przerazona...ale nic mu na szczescie nie jest.

    f2w33e3kcrry2bu4.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosssiagabrysiowa wrote:
    nie wiem czy widzialyscie wczoraj w wiadomosciach jak w lodzi zlamalo sie drzewo i zmiazdzylo dwa auta jedno z nich prowadzil moj tata mowie wam co bylam przerazona...ale nic mu na szczescie nie jest.


    ooo matko!!! widzialam :( masakra... najwazniejsze ze caly i zdrowy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Laseczki wy jako ekspertki weźcie mi się wytlumaczcie. Ile czasu dojrzewa pęcherzyk zanim pęknie. Jak np dostanie się okres to już nowy zaczyna rosnąć pierwszego dnia czy może dopiero zaczyna się tworzyć po zakończeniu okresu? Ile dni rośnie zanim pęknie? Zaczęłam brać już id wczoraj ten inofolic ponoć niektórym paniom pomaga przywrócić owulke stąd moje pytanie bo się zastanawiam czy w ogóle mogłoby to jeszcze się stać w tym cyklu? Wiem że nic nie działa od razu ale się zostawiam tylko

    Z tego co ja rozumiem, to cykl dojrzewania pęcherzyka graffa jest taki sam jak plemnika trwa ok 3 mies. tzn na jajniku widoczne są pęcherzyki pierwotne, które od nowego cyklu zaczynają rosnąć pod wpływem hormonów, rosnąć może ich kilka na obu jajnikach. Potem, jak już jeden (rzadziej dwa z tego wiem w cyklach bez stymulacji) z nich osiągnie 10 mm to zajmie mu ok 6 dni (tak wyczytałam) żeby całkowicie pęknąć, pękają w przypadku osiągnięcia minimum 18 mm :)
    Więc żeby zaczęły rosnąc muszą być pełnione warunki, musi być odpowiedni poziom hormonów itp, ciężko stwierdzić czy po inofolicu zacznie ci teraz rosnąć....nie bez powodu clo bierze się od 1 dnia (lub, 2,3 zależy od gina, kobiety), inofolic na pewno wspomoże hormony wyreguluje w jakiś sposób cykl, pomoże owulacji, ale jak jej nie ma najlepiej clo z tego co mówił mi lekarz. Ja miałam a i tak chciał dać clo - większe szanse są podobno

    AJA_S, aaniluap lubią tę wiadomość

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ