Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 października 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Napiszę Ci jak było u mnie. Robiłam betę 11dpo i była 21mlU/ml. Oznacza to, że 10dpo była już wykrywalna. W tym cyklu też idę na badanie 10dpo, najpóźniej 11dpo, właśnie z powodu leków.

    To pójdę jutro, 10 dpo.. Test dzisiaj był negatywny, ale może będzie chociaż jakiś wynik 1 czy coś :p

    A jak nie przestane się łudzić..

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia262626 wrote:
    Witam Was ;) zauważyłam płodny śluz w 11 dc w 14 pojawił mi się bardzo suchy biały śluz zbity... Trwał dwa dni do dziś...21 dc mam dużo białego śluzu i czuje tam wilgotno codziennie boli mnie prawy jajnik... Mam prośbę.jak myślicie skąd ten suchy biały śluz? Kochałam się co dwa.dni w dni płodne bo chce dzidziusia bardzo... Czy są.szanse :/
    Pewnie, że są :) życzę Ci żeby się udało, ale niestety, trzeba czekać.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 9 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zmartwil mnie ten dziwny śluz w 14 dc

    Małgorzata
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 9 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, szanse sa zawsze!

    Ja dziewczyny mam od wczoraj takie bole na @, nawet w nocy sie obudzilam i juz myślałam ze @. Ale na razie nic. Co prawda termin @ dopiero we wtorek najwcześniej.

    Apropo plamień przed @ - tez sie z tym zmagam. Powiem wam za dwa dni czy ziola które łykam pomogły. ...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 9 października 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, nie martw sie sluzem. Po owu bialy jest normalny. Jak nic nie swędzi to jest ok. Ja tez mam sporo śluzu bialego, lepkiego, czasem bardziej wodnistego.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    To pójdę jutro, 10 dpo.. Test dzisiaj był negatywny, ale może będzie chociaż jakiś wynik 1 czy coś :p

    A jak nie przestane się łudzić..
    Może poczekaj do wtorku. Idź na betę z samego rana. Jak wyjdzie pozytywna, weźmiesz leki. Jak negatywna, będziesz mogła z czystym sumieniem odstawić.
    Podobno najczęściej do implantacji dochodzi 9dpo, dlatego ten 11dpo wydaje się bezpieczniejszy.
    Susanna miała naprawdę niską wartość bety, która 10dpo mogła nie być wykryta.

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 9 października 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I takze mam uczucie mokro tam :) Ciagle sprawdzam czy to nie @....

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 9 października 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny zaczynam nowy cykl nowe strania i nowe oczekiwania. Heh @ nadeszła!!!!

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    11 dpo -2,71
    13 dpo - 16,76
    :D wyłapałaś sam początek :D

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 9 października 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    No to dziewczyny zaczynam nowy cykl nowe strania i nowe oczekiwania. Heh @ nadeszła!!!!
    Ja też już nie mam złudzeń, może listopad będzie szczęśliwy, @ zawitala:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis* wrote:
    No to dziewczyny zaczynam nowy cykl nowe strania i nowe oczekiwania. Heh @ nadeszła!!!!
    Nie lubię :( powodzenia w listopadzie!
    Bella, dla Ciebie również :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 13:47

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 9 października 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy.... Za tydz mam okres dostać... Kłuję mnie jajnik prawy codziennie może to jest znak

    Małgorzata
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 9 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, mam nadzieję! U mnie tez takie objawy jak u ciebie! Ale nie ma co sie nakręcać.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 9 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie dziś coś mocniej ten jajnik.boli wiesz mnie nigdy jajnik tyle.dni nie bolał

    Małgorzata
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 9 października 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni okres dostałam 19 września kochałam się 5,6,9,11,13 i 15

    Małgorzata
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 9 października 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Też jutro idę zbadać proga ;) Obczaiłam Twój wykres i będzie to dobry czas. Jesteśmy w podobnym dpo.
    Mam podobne wartości proga do Twoich, wahają się od 11-14ng/ml. Nie wiem, czy to jakaś patologia, bo wszystkie wyniki u mnie dobre. Myślę, że może po prostu tak mam.
    A brałaś jakiś progesteron w ciąży?

    Brałam, ale w sumie nie ze względu na niski progesteron tylko dlatego, że miałam krwiaka podkosmówkowego i żeby nic się złego w związku z nim nie wydarzyło. Na szczęście wchłonął się końcem I trymestru

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 9 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ja miałam trochę tylko wyższy od ciebie bo 12 w 7 dpo (był to kwiecień) dopiero we wrześniu lekarz (nowy) wysłuchał mnie i dał duphaston. Efekt w suwaczku <3
    Dlatego zbadam jutro dla pewności ale jak znowu będzie niski to będę nalegać :)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 9 października 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Napiszę Ci jak było u mnie. Robiłam betę 11dpo i była 21mlU/ml. Oznacza to, że 10dpo była już wykrywalna. W tym cyklu też idę na badanie 10dpo, najpóźniej 11dpo, właśnie z powodu leków.

    U mnie 12dpo beta była 181mIU/ml , także myślę że nawet koło 9 już by jakaś mogła być

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak was czytam kochane...
    Ja mialam w 25dc. Progesteron 27.. Boshe to jakies dziwne prawda?? Chyba troszke za duzo...

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2758

    Wysłany: 9 października 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Tak was czytam kochane...
    Ja mialam w 25dc. Progesteron 27.. Boshe to jakies dziwne prawda?? Chyba troszke za duzo...

    To chyba się tylko cieszyć powinnaś:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ