X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 października 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:54

  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    U mnie też nie było w zasadzie objawów bo dopadło mnie przeziębienie i gdyby nie duphaston pewnie bym na betę nie poszła i bym sobie była w nieświadomości ha ha także brak objawów też objawem :D
    Też jestem przeziębiona, też biorę dupka,też muszę robić betę. Też jestem w ciąży :D mam nadzieję ;)

    Dobruska, skiknij do apteki po teścior. Plamienia w terminie @ to częsta sprawa na początku ciąży. Widać to dobrze w galerii wykresów. Nie żebym Cię nakręcała, ale warto sprawdzić ;) A jeśli to będzie ciąża, czego bardzo Ci życzę, warto oznaczyć poziom proga.

    Adry, dzięki <3

    AJA_S lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She86 wrote:
    Kurcze no moze coś bedzie z tego, plamienia się zdarzają w ciąży, juz nie raz o tym pisałyśmy. Jak długie masz cykle?
    ostatnie kilka cykil wynosiło 27dni teoretycznie @ powinnam dostać wczoraj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witam moje drogie !
    U mnie jednak @ dalej nie ma. Wczoraj plamienie się nasilało, a dzisiaj patrzyłam, że na ręku mam kremowy śluz, po wytarciu w papier był lekko beżowy. Oprócz tego wczoraj na imprezie u kuzyna byłam pewna, że skoro @ się rozkręca to wypiłam 3 słabe drinki. Moje siostry wypiły ich chyba z 7, a ja nie dałam rady, było mi niedobrze.
    No może gorszy dzień.
    Krew pojawiła się 4 dni temu już, jednorazowo. Okres powinien być dzisiaj, ewentualnie pojutrze. Mam dość regularne cykle. Czasem plamię, czasem nie.
    Nie mam w domu żadnego testu ciążowego.
    WARIUJE!:( I dodatkowo brak objawów PMS mnie nakręca, a zawsze mnie wszystko boli i męczy.

    Najdmlodsza_staraczka strasznie mi przykro:( Ale to zdecydowanie za szybko na test moim zdaniem:)

    Karolka22 kurcze przykro mi:(

    Ale może jeszcze jest nadzieja dziewczyny?:)

    Katiś dobra wróżba:D

    Alis* tule mocno!

    Mam pdobnie dostałam plamień w 27dc leciutko różowe które na drugi dzień były beżowe i tak zostało do teraz. nie jest te plamienie duże dosłownie to raczej śluz jest tego kolor żólty podchodzący pod beżowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 12:15

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:54

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Mam pdobnie dostałam plamień w 26dc leciutko różowe które na drugi dzień były beżowe i tak zostało do teraz. nie jest te plamienie duże dosłownie to raczej śluz jest tego kolor żólty podchodzący pod beżowy.
    Trzymam kciuki, żeby wredna @ u Ciebie nie przyszła!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Trzymam kciuki, żeby wredna @ u Ciebie nie przyszła!:)
    ah jakoś małe nadzieje mam że mogło się udać .

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 9 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie te pozytywne testy , eh a tak się pięknie zapowiadało.

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi, a Ty kiedy testujesz ponownie? :)

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Dziewczyny gdzie te pozytywne testy , eh a tak się pięknie zapowiadało.
    No jakiś smutny poranek...

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Tylko, że to plamienie zaczęło się tydzień przed terminem, a około tydzień po objawach owulacji. Pierwszy raz tak, dziwnie jakoś... na pewno czekają mnie badania, aczkolwiek słyszałam, że niski progesteron sprawia, że są nieregularne cykle, a u mnie wszystko w tym rejonie sprawnie działa. Ale może nie u wszystkich. Trzeba sprawdzić. :)

    Dobuska ja mam bardzo regularne cykle co 30-31 dni i niestety u mnie progesteron jak się okazało zawodzi. A zorientowałam się po tym, że właśnie od 3-4 cykli mam plamienia przed @, wcześniej nie miałam. Nie wiem co wpłynęło na zmianę, akurat jak się zdecydowaliśmy na starania.
    No ale oczywiście u Ciebie progesteron może być ok:)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 9 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dobuska ja mam bardzo regularne cykle co 30-31 dni i niestety u mnie progesteron jak się okazało zawodzi. A zorientowałam się po tym, że właśnie od 3-4 cykli mam plamienia przed @, wcześniej nie miałam. Nie wiem co wpłynęło na zmianę, akurat jak się zdecydowaliśmy na starania.
    No ale oczywiście u Ciebie progesteron może być ok:)
    Ja plamię przed @ od zawsze w sumie i zawsze lekarze mówili, że to w granicach normy, aczkolwiek w poprzednich cyklach to wystąpiło tylko w terminie @, a teraz jest inaczej. W przyszłym miesiącu muszę iść do lekarza, nie ma innej szansy.:( pewnie nie ciąża:(
    U mnie lekarz mówił, że to z powodu mojego pcos, ale w sumie plamienie plus normalne krwawienie trwa ok 8 dni wiec w normie, dlatego tego nie sprawdzał żaden.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 12:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Judi, a Ty kiedy testujesz ponownie? :)

    Nie wiem teoretycznie mogłam dzisiaj bo okresu nadal nie mam a teoretycznie powinien być wczoraj ale jakoś tak nie pchało mnie do tego może temu że ciężko mi uwierzyć żeby mogło się udać bo tempka troszkę spadła i te plamienia. Zobaczymy jak dalej bedzie dzisiaj jeśli się nie pojawi to może jutro

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 października 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się tak zestresowałam tym progesteronem że spać rano nie mogłam i cały czas o tym myślę. Wiem, że to stosunkowo łatwo się leczy ale ja już jakieś czarne myśli mam:(

    Nie wiecie co może być przyczyną takiego obniżenia proga?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja plamię przed @ od zawsze w sumie i zawsze lekarze mówili, że to w granicach normy, aczkolwiek w poprzednim cyklu też to wystąpiło tylko w terminie @, a teraz jest inaczej. W przyszłym miesiącu muszę iść do lekarza, nie ma innej szansy.:( pewnie nie ciąża:(
    ja nie miałam nigdy plamień. aJesli już to z dwa razy się zdarzyły dzień przed @ i potem od razu krew i ból brzucha. poprzednim cyklu badałam progesteron wynosil 19.20

  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 października 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja plamię przed @ od zawsze w sumie i zawsze lekarze mówili, że to w granicach normy, aczkolwiek w poprzednim cyklu też to wystąpiło tylko w terminie @, a teraz jest inaczej. W przyszłym miesiącu muszę iść do lekarza, nie ma innej szansy.:( pewnie nie ciąża:(
    Wiesz jak masz tak zawsze to może "taka Twoja uroda" więc nie ma się co podłamywać.
    Życzę by jednak @ nie przyszła

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 października 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    ja nie miałam nigdy plamień. aJesli już to z dwa razy się zdarzyły dzień przed @ i potem od razu krew i ból brzucha. poprzednim cyklu badałam progesteron wynosil 19.20

    Judi to u Ciebie może to być dobry znak te plamienia:)
    Tak jak dziewczyny piszą właśnie u niektórych się to zdarza w początkowej ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2016, 12:26

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 9 października 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dziewczyny od czego mogą być bóle w dolnej okolicy pleców. Miałam nadzieję ze to ciąża ale teraz jak zrobiłam test i jest negatywny to zaczynam sie martwić.

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 9 października 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety też test negatywny, 14dpo więc to pewne :) Czekam na małpę i od nowego cyklu z clo :) wierzę, że wtedy się uda.


  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 9 października 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze te plecy bola mnie juz chyba z tydzień czasu.

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ