X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Październikowe testowanie!
Odpowiedz

Październikowe testowanie!

Oceń ten wątek:
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 9 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Mam dziś 10dpo. U powiem Wam, że boję się testować :D byłam chętna na sikanie 4,5 dpo a teraz sier boję.
    Temperatura wczoraj spadła, a dziś troszeczkę się odbiła w górę. Nie wiem co myśleć.
    Aaa jeszcze wczoraj znalazłam test który robiłam w 7dpo tak wiecie, a nóż widelec coś wyjdzie, no nie wyszło, ale zostawiłam dla ewentualnego porównania. Patrzę na niego wczoraj a tam bach dwie kreski, wiem wieeeem że wynik nie jest już miatodajny, ale niigdy tak nie mialam. Dlatego dodatkowo zawisło to we mnie lekka nadzieję i boję się teraz testować. Ot taką myśl moja na niedzielę :P
    P.s u nas piękne sloneczko

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • Bella1412 Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 9 października 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, u mnie dzisiaj 16 dpo, testu oczywiście jeszcze nie zrobiłam, ale wychodzina to że w tym miesiącu nic z tego bo rano obudziłam się z plemieniem więc pewnie @ się budzi:(

    Syn ur. 2011 r.
    8p3oebkmqwdbvisw.png
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 9 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,spójrzcie na wykres. nie mam się już chyba co łudzić?

    c0af81aa3a5605d1664bab370edc4b04.png

  • Alis* Przyjaciółka
    Postów: 193 37

    Wysłany: 9 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Bardzo pechowy ten dzisiejszy dzień. Ja tez zrobiłam test 13 dni po i wyszedł negatywny:(

    c55f3e3ka5j4kmdt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika123 wrote:
    hej dziewczyny,spójrzcie na wykres. nie mam się już chyba co łudzić?

    c0af81aa3a5605d1664bab370edc4b04.png

    14 dpo taki spadek często zwiastuje @. Ale temp jeszcze jest nad linią wiec puki nie ma @ jest nadzieja trzymam kciuki żeby nie przylazla!

    She86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wim się w niedzielny deszczowy poranek. Co to się tu dzieje ostatnio. Gdzie te pozytywne testy!!

  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 9 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Madziulla. ale nie będę robiła sobie nadziei już. oglądałam wykresy innych dziewczyn i często nie dochodzi do spadku temperatury do tej kreski a @ przychodzi, Jest tu jakaś prawidłowość? czy po prostu spadek oznacza @. Jak napisałam pierwszy cykl mierzę temperaturę i jeszcze do końca tego nie ogarniam.

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 9 października 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuję tylko nogi zaciskam i odprawiam gusła nad małpą, aby nie przyszła.

    nitta32, AJA_S lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Marika123 Koleżanka
    Postów: 72 17

    Wysłany: 9 października 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja nie testuję tylko nogi zaciskam i odprawiam gusła nad małpą, aby nie przyszła.


    chyba też tak zrobię ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja nie testuję tylko nogi zaciskam i odprawiam gusła nad małpą, aby nie przyszła.
    W końcu któraś musi wysikać :D Trzymam kciuki <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika przejrzałam swoje wykresy jak mierzyłam jeszcze temp i cóż mam Ci powiedzieć często miałam podobnie przed @. :( Rzycze Ci aby jednak jeszcze odbiła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.ja nadal czekam za@ . Co sądzicie o moim wykresie ?

    Jak ma przyjść ta@to niech już wpada bo chce zacząć nowy plan działania i jak najszybciej mieć znowu owulacje.

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 9 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 20:49

    cl2sjfv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    Judi a robiłaś dziś test?

    Nie robiłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam że skoro temp.spada i są planienia to okres się rozkręci.

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 października 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam chyba 9 dpo, a nie 10 dpo. Głupieje.
    Wieczorem biorę ostatnią tabletkę dupka.. jakieś pomieszane to wszystko w tym cyklu strasznie.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 9 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) tulę mocno wszystkie, do których przyszła małpa i te, które są w niepewności. Mam nadzieję, że falami będziemy wysikiwać dwie kreski ;)

    Aja,też mam w tym cyklu niemal kompletny brak objawów i wykres jakiś bardziej rasowy niż zwykle, także już mocno zdążyłam się wkręcić żem w ciąży :) Patrzyłam na Twój cykl, idziemy łeb w łeb.
    A nadzieję podsyca u mnie fakt, że w poprzedniej ciąży brak objawów był pierwszym objawem :D

    Miłej niedzieli babeczki.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emerald_m wrote:
    Cześć dziewczyny :) tulę mocno wszystkie, do których przyszła małpa i te, które są w niepewności. Mam nadzieję, że falami będziemy wysikiwać dwie kreski ;)

    Aja,też mam w tym cyklu niemal kompletny brak objawów i wykres jakiś bardziej rasowy niż zwykle, także już mocno zdążyłam się wkręcić żem w ciąży :) Patrzyłam na Twój cykl, idziemy łeb w łeb.
    A nadzieję podsyca u mnie fakt, że w poprzedniej ciąży brak objawów był pierwszym objawem :D

    Miłej niedzieli babeczki.
    U mnie też nie było w zasadzie objawów bo dopadło mnie przeziębienie i gdyby nie duphaston pewnie bym na betę nie poszła i bym sobie była w nieświadomości ha ha także brak objawów też objawem :D

    emerald_m lubi tę wiadomość

  • Kicirożek Ekspertka
    Postów: 132 93

    Wysłany: 9 października 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a ja wszystkim staraczkom życzę przepięknej niedzieli :) rozpiera mnie pozytywna energia więc ją WAM przesyłam......

    link_ZT6rpkfs_Qn_W02_Uw4_Zny_NUf_D7l_Ec_WDIUu_w300h223.jpg


    Andry ! Chyba nasze Bąbelki dzis tak wpływają na nasze samopoczucie :-) mam dzis tez tyle energii, ze zaczęłam od kąpieli psa a teraz skończyłam po nim sprzątać łazienkę :-)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach ❤️
  • She86 Autorytet
    Postów: 825 858

    Wysłany: 9 października 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Pomyślałam że skoro temp.spada i są planienia to okres się rozkręci.

    Kurcze no moze coś bedzie z tego, plamienia się zdarzają w ciąży, juz nie raz o tym pisałyśmy. Jak długie masz cykle?

    Natalia <3 27.03.2016
    3i49krhmwfp2unuq.png
    ckaiqqmzo2wel1fv.png

‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ